Planery 2022

Planery 2022

Planery na każde potrzeby, bo każda z nas ogarnia inaczej.

Personalizowany Planer OgarniamSię

Planer w którym sama wybierzesz co znajdzie w środku.

Planer 2022 - Sky
Planer 2022 - Oasis
Planer 2022 - Floral
Planer 2022 - Minimal

PERSONALIZACJA WKŁADU

Ten planer dopasujesz do swoich potrzeb. 7 rodzajów wkładów, zarówno z datami na 2022 jak i bez oraz ponad 20 dodatków - każdy znajdzie coś dla siebie!

PERSONALIZACJA OKŁADKI

Wybierz jeden z 12 cudownych wzorów okładek, dodaj swoje imię i nazwisko lub motywacyjny cytat i ciesz się pięknym, unikalnym planerem!

CUDOWNY DESIGN

Dopracowane, praktyczne wkłady sprawią, że codzienne planowanie stanie się przyjemnością, a dzięki ich przepiękny wygląd sprawi, że planowanie stanie się przyjemnością.

Planer Ogarniam Biznes

Planer stworzony z myślą o małych biznesach.

ogarniam biznes zlote liscie okladka z gumka
ogarniam biznes kwiaty okladka z gumka

PERSONALIZACJA WKŁADU

W zależności od Twojego trybu pracy wybierz wkład tygodniowy lub weekendowo-tygodniowy, pozwalający na szczegółowe planowanie Twoich sobót i niedziel.

PERSONALIZACJA OKŁADKI

Cały planer zaprojektowany jest w minimalistycznym stylu. Szablony planerów są proste i "czyste". Przygotowaliśmy również 5 pięknych okładek, na każdy gust.

CUDOWNY DESIGN

Piękny planer to większa chęć do ogarniania - a ten planer jest również bardzo funkcjonalny! Jego poręczna forma sprawia natomiast, że możesz go mieć zawsze ze sobą - również na spotkaniach biznesowych.

Organizer 2022

Wszystko, co najlepsze zamknięte w pięknej okładce.

Okładka na organizer, wszystkie kolory w pionie

PERSONALIZACJA WKŁADU

Planowanie w organizerze pozwala na niesamowitą swobodę, jeśli chodzi o wkład. Możesz wybrać dowolne wkłady z dziurkowaniem 6-otworów, zmieniać kolejność stron, a nawet dodawać własne kartki!

PERSONALIZACJA OKŁADKI

Wybierz jedną z 6 cudownych okładek na organizer i jeden z 7 wzorów strony tytułowej, i ogarniaj razem z nami!

CUDOWNY DESIGN

Cudowna, trwała okładka z ekoskóry i ta sama funkcjonalna zawartość, co w planerze. Wszystko, czego potrzebujesz, aby stylowo planować swój czas!

Planer Książkowy

Prosty i piękny planer, który posiada to co najważniejsze.

Planer książkowy vintage stojąca

PERSONALIZACJA WKŁADU

Jeden uniwersalny wkład zaprojektowany na podstawie wieloletnich doświadczeń naszego Zespołu Ogarniaczy oraz Waszych opinii.

PERSONALIZACJA OKŁADKI

Trzy cudowne wzory okładek dopełnione złotymi cyframi, które wpasują się w każdy gust. Magiczny minimalizm, ciemny, mroczny las czy okładka w stylu vintage? Ty wybierasz!

CUDOWNY DESIGN

Zaprojektowaliśmy planer z myślą o tym, abyś mogła go zabrać zawsze i wszędzie. Jest lekki i poręczny, będziesz mogła go więc bez obaw zabrać na uczelnię, do pracy czy na spotkanie na mieście.

Planer fitness

Pomoże Ci śledzić postępy, planować ćwiczenia i posiłki.

PERSONALIZACJA WKŁADU

Szablony dotyczące ćwiczeń, pomiarów oraz posiłków pomogą Ci zaplanować treningi przez cały rok.

PERSONALIZACJA OKŁADKI

Wybierz jedną z 5 okładek planera fitness, która zmotywuje Cię do działania!

CUDOWNY DESIGN

Dopracowane, praktyczne wkłady sprawią, że planowanie codziennych ćwiczeń stanie się czystą przyjemnością!

Tydzień Ogarniania! Rabaty do -40% obowiązują jeszcze przez:

Cudowne personalizowane planery na rok 2022

W OgarniamSię wierzymy, że każdy z nas jest inny - dlaczego więc powinniśmy planować swój czas w ten sam sposób? Nasza różnorodna oferta planerów pozwoli Ci dopasować swój kalendarz na 2022 rok do swoich potrzeb. Zależy nam na tym, by każdy mógł u nas znaleźć swoje idealne narzędzie, które pomoże mu ogarnąć. Niezależnie od tego, czy szukasz sposobu na organizację dla studentki, świeżo upieczonej mamy czy też metody na planowanie w swoim małym biznesie - odpowiednie narzędzie znajdziesz w OgarniamSię. Wybierz Personalizowany Planer OgarniamSię 2022, jeżeli chcesz móc dostosować jego wygląd i zawartość do tego, czego oczekujesz od planera. Wybierz jeden z 14 cudownych wzorów okładek, dodaj imię i nazwisko lub ulubiony cytat, wybierz idealny wkład oraz dodatki pasujące do Twoich codziennych zajęć - fitness, finanse, a może studia, opieka nad zwierzakiem czy planowanie posiłków?

Najlepszy planer książkowy na 2022

Jeżeli nie przepadasz za planerami na spirali, również mamy coś dla Ciebie - nasz planer książkowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz. Kalendarz roczny na 2022 i 2023, planer roczny, kalendarze miesięczne i wygodne plany tygodniowe pełne miejsca na Twoje codzienne notatki. Dodatkowo w planerze znajdują się także dodatkowe listy zadań, miejsce na najważniejsze kontakty i adresy, habit tracker, którego możesz użyć do śledzenia swoich nawyków, miejsce na zapiski związane z urodzinami i rocznicami, a także wish listę - na wszystkie rzeczy, które masz ochotę sobie sprawić w najbliższym czasie. Dodatkowe kartki na notatki, które możesz zagospodarować w dowolny sposób, sprawią, że ten planer będzie najlepszym, jakiego kiedykolwiek używałaś.

Kalendarz 2022 dla Twojego biznesu

Niezależnie od tego, czy dopiero założyłaś swój biznes, czy prowadzisz go już jakiś czas, planowanie to podstawa, by Twoja firma mogła odnieść sukces. Nasz planer Ogarniam Biznes na 2022 pomieści wszystkie Twoje zapiski, zarówno te związane ze spotkaniami biznesowymi czy innymi zobowiązaniami, jak i te związane z wydatkami, zakupami, wpływami i opłatami stałymi. Jeśli w swoim biznesie kładziesz nacisk na pracę w weekendy, wybierz wkład weekendowo-tygodniowy, w którym znajdziesz znacznie więcej miejsca na sobotę i niedzielę, niż na resztę dni tygodnia.