Planer A5

Wyświetlanie 1–32 z 33 wyników

Planer A5 to prawdopodobnie najbardziej uniwersalny rozmiar dla planera. Stanowi on idealny kompromis pomiędzy wystarczająco dużą ilością miejsca na zapiski a niewielkim formatem planera. Sprawdza się on świetnie w codziennym użytkowaniu.

Planer A5 – jak dopasować go do swoich potrzeb?

Planery A5 stanowią największą grupę planerów dostępnych na naszej stronie. Nie ukrywamy – wybór jest spory, dlatego żeby zaoszczędzić Wam bólu głowy przedstawiamy poniżej mini przewodnik po naszych planerach A5.Nasz planer personalizowany A5 możesz dopasować dokładnie do siebie. Jesteśmy przekonani, że spory wybór okładek sprawi, że nie będziesz mogła się zdecydować na tylko jedną! Posiada on różne opcje ułożenia tygodnia, dlatego każdy z nas może wybrać taki, który pasuje do naszego stylu planowania. Tydzień na dwóch stronach w pionie, w poziomie, a może tydzień tylko na jednej stronie z dodatkową listą zadań oraz kartką w kropki? A może dzienny? Datowany czy niedatowany? Wybór należy do Ciebie. Do planera A5 możesz dobrać także dodatki, takie jak planer finansowy, planer fitness czy habit tracker.

Książkowy planer A5 – dla miłośników klasyki

Możesz wybrać także planer książkowy A5 – jest to nasz planer, ale w oprawie książkowej, z grzbietem. Oprócz tradycyjnej części kalendarzowej zawiera on także specjalnie wybrane przez nas dodatkowe strony związane z planowaniem, takie jak ważne kontakty, urodziny czy habit tracker, tak, by korzystanie z niego było jak najbardziej komfortowe. Dodatkowo planer ozdobiony jest pięknym złoceniem na okładce, dzięki czemu cieszy oko.

Sprawdź szeroką ofertę planerów A5

Poza dwoma podstawowymi produktami, o których mowa powyżej, w naszej ofercie znajdziesz całą gamę produktów dedykowanych konkretnym grupom: planery ślubne, planer mamy i dziecka, planer finansowy czy planer biznesowy. Przejrzyj naszą ofertę i wybierz idealny planer dla siebie.