Planer suchościeralny

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Planer suchościeralny mówi dzień dobry i poleca się do ogarniania

Planer ścienny suchościeralny jest doskonałym narzędziem do planowania dla osób, które chcą mieć zawsze pod kontrolą co i kiedy jest do zrobienia. Z racji tego, że możesz umieścić go w widocznym miejscu, zawsze będzie towarzyszyło Ci poczucie spokoju, ponieważ jednym spojrzeniem ogarniesz wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.

Na planerze suchościeralnym możesz wpisywać godziny ważnych spotkań, tworzyć listy to do, robić szybkie notatki bądź zaznaczać konkretne bloki czasowe. Jeden blok czasowy może wskazywać konkretną rzecz, którą chcesz zrealizować w danym terminie. Może być to wyjście na basen, zajęcia fitness czy też praca nad konkretnym zadaniem. Ogarniaj tak jak Ci wygodnie!

Uwaga Ogarniaczki! Planer suchościeralny mnoży się jak grzyby po deszczu!

Pewnie zauważyłaś, że większość naszych produktów posiada kilka różnych wersji, formatów czy wzorów. Sytuacja ma się bardzo podobnie w przypadku ściennych planerów suchościeralnych, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć coś idealnego dla siebie.

Planer miesięczny, tygodniowy czy roczny to tylko początek listy. Wśród naszych planerów suchościeralnych prawdziwe perełki stanowią te, które stworzyliśmy z myślą o studentach. Na Twojej liście zakupów na nowy rok akademicki nie może zabraknąć suchościeralnego planera studenta, planu zajęć czy planera sesji. W tej kategorii nie zabrakło również habit trackerów, map myśli, a idealne dopełnienie stanowią markery, których możesz używać do naszych planerów suchościeralnych. W zależności od preferencji, możesz wybrać format A3 lub A4, a także układ pionowy lub poziomy. Nie zapomnieliśmy również, że każda Ogarniaczka ma inny gust – różnorodne wzory to chyba już u nas standard!

Planer suchościeralny zmiany planów się nie boi

Nasz ścienny planer suchościeralny jest pokryty specjalnym laminatem, po którym można pisać markerem do tablic, dzięki czemu jesteś również w stanie w łatwy sposób zmyć to, co napisałaś. Wiesz co oznacza? Tak, możesz używać go wielokrotnie! Nowy semestr = nowy plan? Przełożone spotkanie z przyjaciółką? A może pisałaś coś w roztargnieniu i po czasie zorientowałaś się, że coś jest nie tak? Z planerem suchościeralnym to żaden kłopot. Wystarczy zmyć stare zapiski i stworzyć nowe.