Planer suchościeralny

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Twoje plany zawsze pod kontrolą

Planer ścienny jest doskonałym narzędziem planowania dla osób które chcą mieć zawsze pod kontrolą co i kiedy jest do zrobienia. Planer taki powinien być umieszczony w widocznym miejscu np. nad biurkiem lub na ścianie, dzięki czemu zawsze będzie Ci towarzyszyć poczucie spokoju, ponieważ jednym spojrzeniem ogarniesz cały swój. Jeżeli coś tylko zapiszesz na planerze, na pewno o tym nie zapomnisz, ponieważ zadania będziesz miała zawsze na widoku.

Na planerze ściennym możesz wpisywać godziny ważnych spotkań, wypisywać listy to do, bądź zaznaczać konkretne bloki czasowe. Jeden blok czasowy może wskazywać konkretną rzecz którą chcesz zrealizować w danym terminie. Może być to wyjście na basen, zajęcia fitness czy też praca nad konkretnym zadaniem.

Planer suchościeralny jest zmywalny co oznacza, że możesz go wielokrotnie używać. Pokryty jest specjalnym laminatem po którym możesz pisać markerem do tablic zmywalnych. Planer taki funkcjonuje podobnie jak tablica suchościeralna. To co napiszesz możesz w łatwy sposób zetrzeć. Dzięki temu planer będzie służyć Ci przez wiele tygodni.