Planery książkowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Witamy w kategorii planerów książkowych!

Cześć Ogarniaczko, niezwykle nam miło, że zawitałaś do kategorii planerów książkowych 2024. Być może zastanawiasz się co uda Ci się tutaj znaleźć? Jeśli tak, spieszymy z odpowiedzią na Twoje pytania i ewentualne, wewnętrzne wątpliwości. Gotowa na wycieczkę po rodzajach planerów książkowych? To zaczynamy!

Planer książkowy – zderzenie tradycji i funkcjonalności

Jesteś osobą, która lubi tradycyjne kalendarze, w nowoczesnym wydaniu, które pozwolą Ci zaplanować wszystko co potrzebne? O tak, my również, dlatego właśnie trafiłaś idealnie!

Planery książkowe posiadają twardą, niezwykle wytrzymałą okładkę, w kilku pięknych wzorach, dzięki czemu każda z Was powinna dać radę znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Uwaga! Okładki na żywo mogą powodować trudności z oddychaniem, spowodowane zachwytem. Zdjęcia nigdy nie są w stanie oddać ich prawdziwej natury, dlatego uważajcie na siebie i pamiętajcie o oddychaniu.

Wewnątrz zawarte są datowane wkłady kalendarzowe: planery roczne, kalendarze miesięczne oraz tygodniowe w waszej ulubionej wersji tydzień na dwóch stronach w poziomie. Dodatkowym atutem są wkłady uzupełniające takie jak listy zadań, wishlisty, habit trackery, miejsce na zapisywanie urodzin, rocznic, adresów i kontaktów oraz kartki w kropki przydające się do robienia notatek. Dzięki takiej zawartości z planerem książkowym będziesz w stanie ogarnąć najważniejsze aspekty Twojego życia, jednocześnie nie gubiąc się w natłoku dodatków.

Na końcu nasze kalendarze książkowe posiadają kieszonkę pozwalającą zmieścić różnego rodzaju drobiazgi, na przykład: przydatne na co dzień naklejki, latające po torebce rachunki, czy ważne recepty od lekarza.

Dzięki gumce spinającej dołączonej do każdego planera książkowego masz pewność, że nic nie wleci pomiędzy strony, a Twoje narzędzie do ogarniania będzie zawsze piękne i bezpieczne.

Na koniec warto wspomnieć również o znaczniku, który ma za zadanie dać Ci możliwość zaznaczenia obecnego tygodnia czy innego miejsca, które będziesz potrzebowała łatwo odnaleźć.

Czy planer książkowy to coś dla mnie?

Planery książkowe zostały przez nas stworzone z myślą o osobach, które nie potrzebują wielu dodatków ani możliwości personalizacji wnętrza swojego planera. Jeśli jesteś osobą, która lubi prostotę w jej najlepszej formie to planer książkowy zdecydowanie będzie dla Ciebie idealną opcją. Będzie on również idealną opcją dla osób, które dopiero zaczynają planować i/lub nie wiedzą co najlepiej się u nich sprawdzi.

Niesamowita nowość wśród planerów książkowych

Całkiem nowe narzędzie do planowania dla studentów dziennych! Tak, już teraz możesz kupić swój planer studencki również w wersji książkowej. Jeśli zależy Ci na wytrzymałości i użyteczności w jednym to najwyższy czas sprawdzić nasze planery książkowe. Razem z Tobą przetrwają lepsze i gorsze dni na uczelni. Co więcej ich obecność powinna zdecydowanie ułatwić Ci ogarnianie studiów.

W tym planerze znajdziesz wszystko co może przydać się w życiu studenckim, np. miejsce na plan zajęć, harmonogram roku i sesji, a nawet przestrzeń na zaplanowanie Twojego budżetu, kontrolę wydatków i oszczędzanie. Nie zabraknie również miejsca do ogarnięcia nauki i zadań, a dzięki planerom rocznym, miesięcznym i tygodniowym bez problemu zaplanujesz odpoczynek, wyjścia ze znajomymi na kawę czy wpiszesz deadline projektu. Wszystko to oczywiście w pięknej, wytrzymałej oprawie, która mamy nadzieję, będzie dodatkową zachętą do planowania.

Dostosowując się do Waszych potrzeb, w tym sezonie wprowadzamy również planery miesięczne na dwóch stronach, co daje Wam więcej miejsca na planowanie, zapisywanie zadań i notatek. Postaraliśmy się również o nowy układ stron, który koniecznie powinniście sprawdzić sami!

Pamiętajcie o ograniczonym nakładzie planerów książkowych!

Ten rodzaj planerów co roku ma u nas swój ograniczony nakład, który znika jak świeże bułeczki z najlepszej piekarni w Waszym mieście. Niestety w odróżnieniu od bułeczek, które następnego dnia są pieczone od nowa, nasze planery książkowe po wyprzedaniu trafiają do sprzedaży dopiero w przyszłym sezonie. Nie warto tracić takiej okazji – nie zastanawiaj się dłużej. Przygarnij do siebie jeden z naszych książkowych planerów i przetestuj jego maksimum użyteczności w minimalistycznej formie.