Planery na biurko

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Każdy z nas ma codziennie milion spraw do ogarnięcia, mnóstwo spotkań, wizyt u lekarza czy fryzjera do ogarnięcia. Jak sprawić, by w codziennym szale nic nam nie umykało? Warto postawić na… planner na biurko!

Planer na biurko z kalendarzem – wszystkie ważne sprawy zawsze na oku!

Planer na biurko 2023 sprawi, że już nic nam nie umknie! Biurko jest zazwyczaj naszym centrum dowodzenia wszechświatem – zarówno w pracy, w biurze, jak i często w domu. Kalendarz w formie planera stojącego na biurku jest zawsze pod ręką, więc łatwo dodawać do niego kolejne notatki. Ma też wystarczająco dużo miejsca na nasze zapiski, a przy tym jest bardzo kompaktowy i nie zajmuje dużo przestrzeni – w końcu wiemy, jak ważny jest każdy centymetr kwadratowy biurka, szczególnie jeśli jest ono niewielkie. Dzięki zapiskom w planerze na biurku będziesz pamiętać już o wszystkim.

Planer na biurko miesięczny

Jeżeli należysz do osób, dla których podgląd na dzień czy tydzień to za mało, wybierz planer na biurko miesięczny. Dzięki temu będziesz mogła podejrzeć wszystkie ważne sprawy, które będą działy się w ciągu najbliższego miesiąca. Planer miesięczny na biurko występuje w dwóch wersjach – z miejscem na notatki i bez niego. Dopasuj go do swoich potrzeb i wybierz ten, który najlepiej będzie pasował do Twojego trybu planowania. Jeżeli poza zapisywaniem wydarzeń potrzebujesz mieć pod ręką także np. ważne kontakty czy szczegóły swoich planów, wersja z miejscem na dodatkowe notatki sprawdzi się idealnie. Jeżeli jednak zapisujesz głównie to, co ma się wydarzyć w danym dniu, np. informacje o nadchodzących urodzinach, spotkaniach czy innych zobowiązaniach, wersja bez miejsca na notatki powinna być dla Ciebie w 100% wystarczająca.

Planer na biurko tygodniowy

Tygodniowa wersja planera na biurko pozwala na znacznie bardziej szczegółowe planowanie każdego tygodnia z osobna. Planer posiada bardzo dużo miejsca na każdy dzień, dzięki czemu można zanotować w nim dużo szczegółów. Jest także miejsce na dodatkowy komentarz dotyczący każdego tygodnia. Ten typ plannera na biurko sprawdzi się idealnie, jeżeli nasze plany są bardziej obszerne i wymagają większej ilości zapisków niż niewielka kratka w planerze miesięcznym.

Dodatkowym atutem planera miesięcznego jest to, że każdy tydzień jest ponumerowany. Jest to szczególnie przydatne w branżach, które używają w swojej pracy numerów tygodni do określania przykładowo terminów dostaw czy też wykonania usługi.

Jak prowadzić planer na biurko 2023?

To bardzo proste! Wystarczy rozłożyć jego spód tak, by kalendarz stał swobodnie na biurku i… po prostu zacząć notować! Na początku ważna jest regularność i przyzwyczajenie się do zapisywania każdej ważnej rzeczy w planerze. Później wchodzi to już w nawyk. Jeżeli poza planerem na biurko używamy także planera książkowego, istotne jest, by pamiętać o przenoszeniu naszych zapisków z planera zeszytowego do kalendarza stojącego. Można ustalić sobie taką “aktualizację” pomiędzy naszymi planerami na przykład raz na 2-3 dni. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że nasze plany nie powielą się przypadkowo.