Planer cyfrowy

Wyświetlanie 1–32 z 59 wyników

Planer w wersji papierowej Ci nie odpowiada? Spróbuj planera cyfrowego!

Przenieśliśmy nasze bestsellerowe planery do cyfrowego świata planerów na ipada (i nie tylko), dzięki czemu już nigdy nie będziesz musiała zabierać ze sobą zarówno tabletu, jak i papierowego planera. Jeśli jesteś zwolenniczką cyfrowych rozwiązań to od teraz wszystkie zapiski możesz przechowywać w jednym, wirtualnym miejscu. Dla każdej z Was mamy planer cyfrowy, dostępny zarówno na iPady jak i tablety innych firm.

Czy planer cyfrowy różni się od wersji papierowej?

I tak i nie. Planer cyfrowy różni się od planera papierowego pod wieloma względami. Przede wszystkim pozwala na wygodne wprowadzanie i edytowanie informacji. Oprócz samej formy, planer cyfrowy różni się nieco od fizycznej wersji planera, jednak różnice dotyczą raczej estetycznej i interaktywnej strony produktu, a nie samych szablonów i zawartości.

Dowiedz się więcej o naszym planerze cyfrowym

Planer cyfrowy to innowacyjne rozwiązanie dla tych, którzy szukają wygodniejszego sposobu zarządzania swoim czasem. Jest to alternatywa dla tradycyjnego planera w wersji papierowej, która dostarcza wielu dodatkowych funkcji i ułatwia planowanie.

Jeśli szukasz wygodniejszych sposobów planowania i organizacji swojego czasu, zapoznaj się z naszym planerem cyfrowym. Przekonaj się, jak może ułatwić Ci codzienne życie i pozwolić Ci skuteczniej wykorzystywać czas!

Aby nie było nudno do swoich planerów możesz również dodać kolorowe, cyfrowe naklejki, które pozwolą Ci udekorować planer w Goodnotes lub innej aplikacji oraz wyróżnić w odpowiedni sposób to, co dla Ciebie istotne.

Nigdy wcześniej nie miałaś planera na iPada lub inny tablet? Nie przejmuj się, dołączyliśmy dla Ciebie specjalną instrukcję pokazującą wszystko od A do Z – od pobrania, przez wgranie planera do Goodnotes, kończąc na naszych podpowiedziach dotyczących korzystania z produktu i pokazania kilku użytecznych funkcji samej aplikacji.

Uniwersalny planer

Osoby niezainteresowane dodatkiem studenckim również, bez najmniejszego problemu, mogą używać tego produktu, ponieważ w aplikacjach typu Goodnotes, Notability, Samsung Notes czy Xodo istnieje możliwość usuwania zbędnych kartek zaledwie paroma kliknięciami. Wspaniałe jest to, że dzięki używaniu planera na iPadzie lub innym tablecie pozbywanie się szablonów nie jest równoznaczne z marnowaniem cennego papieru.

Niewątpliwie dodatkową zaletą jest możliwość przenoszenia i kopiowania wybranych stron czy szablonów, a dzięki wykorzystaniu interaktywnych zakładek do wszystkich miejsc w Twoim planerze cyfrowym możesz przenieść się jednym kliknięciem.

Błędy, brzydkie zapiski czy zmiany terminów już nie będą takie straszne, bo z łatwością poprawisz je lub całkowicie wymażesz nie zostawiając po nich ani śladu. Aplikacje na tablety posiadają także nieograniczone palety kolorów zakreślaczy i długopisów, więc z planerem cyfrowym możesz przenieść swoje planowanie na wyższy poziom pod względem estetyki nawet nie wydając pieniędzy na dodatkowe pisadełka (chociaż je również posiadamy, sprawdź sama jakie są świetne!)

PS Nie wykluczamy wprowadzenia do oferty innych planerów cyfrowych, dlatego śledź nas uważnie!

Wgraj swój planer w Goodnotes lub inną polecaną aplikację już teraz i ciesz się wygodnym dostępem do swojego planera cyfrowego!

Uwaga! Przed zakupem planera na iPada lub inny tablet najlepiej zaopatrzyć się w wygodny rysik, ponieważ tylko wtedy będziesz w stanie w 100% cieszyć się z jego użytkowania.