Zakreślacze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Zakreślacze i związane z nimi szaleństwo czas zacząć

Zaznacz, podkreśl i zapamiętaj – dzięki użyciu tych przyborów nie umknie Ci żadna ważna myśl. Twoje zapiski będą pięknie ozdobione, a notatki przejrzyste gdy użyjesz nasze zakreślacze do notatek. Niezależnie od tego czy znalazłaś się tutaj, ponieważ studiujesz, uczysz się, czy po prostu lubisz pisadełka, ta kategoria zdecydowanie powinna Cię zaciekawić i porwać w wir zakupów. Znajdziesz tutaj fantastyczne produkty od kultowych zakreślaczy, przez pisaki, aż po podkreślacze dwustronne, czyli totalny must-have w kolekcji pisadełek. Każdy znajdzie tutaj swój idealny zestaw zakreślaczy (i to może nawet niejeden?).

Lekcja 1, czyli czym są zakreślacze?

Dla wszystkich świeżaczków w świecie pisadeł zaczniemy od odpowiedzi na podstawowe pytanie – czym tak właściwie są te zakreślacze do notatek?

Jak już pewnie zdążyłaś zauważyć, zakreślacze to przybory do pisania. Wykorzystuje się je głównie w jednym konkretnym celu jakim jest zaznaczanie lub podkreślanie wyrazów, zdań czy całych fragmentów tekstu. W ofercie OgarniamSię posiadamy cały przekrój zakreślaczy różnych marek od tych kultowych jak Stabilo, Tombow, Pilot czy Mildliner, do tych mniej znanych, ale również zachwycających swoją jakością, trwałością i gamą kolorystyczną, jak na przykład Kuretake czy KOKUYO (znajdziesz je w kategorii “Flamastry”) Wybierz te, które najbardziej odpowiadają Twojemu stylowi.

Zakreślacze fluorescencyjne sprawdzą się świetnie, gdy chcesz zapamiętać coś naprawdę ważnego lub podczas swojej prezentacji, kiedy nie możesz zapomnieć o najistotniejszej informacji. Dzięki fluorescencyjnemu tuszowi odnajdziesz podkreślone zdanie nawet w ciemnych pomieszczeniach. Chcesz usprawnić naukę i sprawić, że Twoje notatki będą nie tylko pomocne, ale i piękne? Sprawdzą się w tym zakreślacze pastelowe. Piękna kolorystyka sprawi, że nauka stanie się przyjemnością, a opracowanie dużych objętościowo  tekstów nie będzie już problemem. Zaznacz, zmazuj i koryguj bez użycia gumki i korektora. Wybierz zakreślacze zmazywalne i nie martw się o zniszczenie ważnego dokumentu czy wypożyczonej książki. Z łatwością usuniesz wcześniejsze podkreślenia przy użyciu pisaków Pilot Frixion. Dobierz grubość i kształt linii do swoich potrzeb i upodobań. Wybierz modele z płaskim lub okrągłym czubkiem, dzięki którym będziesz mógł kontrolować szerokość wykonywanej linii. Jeśli preferujesz delikatne podkreślenie sięgnij po cienkie zakreślacze, które subtelnie zaznaczą to, co najważniejsze.

Lekcja 2, czyli trochę o wykorzystaniu zakreślaczy do notatek

Kupując zestaw zakreślaczy możesz być pewna, że pomogą Ci one zarówno w szkole, na uczelni, jak i w biurze lub w domu.

Z pomocą zakreślaczy w końcu możesz pożegnać się z czarno białymi, smutnymi notatkami, na których nie wiadomo co jest istotne i ważne. Dzięki zakreślaczowi będziesz w stanie wyróżnić wszystko czego potrzebujesz – od dat, miejsc i nazwisk aż do najważniejszych pojęć znajdujących się w Twoich notatkach lub podręczniku. Bez problemu urozmaicisz również swoją naukę o wykonane rysunki, tabelki czy schematy. Nie zapominajmy o stronie estetycznej, która z zakreślaczami również ma szansę przenieść się na zupełnie nowy poziom, chociażby za sprawą pięknych, pastelowych nagłówków. Warto wspomnieć, że przy takiej gamie kolorystycznej wprowadzenie do Twojego planowania i notowania tzw. colour codingu będzie dziecinnie proste.

Zestawom zakreślaczy nie da się także odmówić pomocy w przyswajaniu wiedzy i usprawnianiu nauki – zauważą to głównie wzrokowcy, którzy dzięki powiązaniu kolorów i tekstu są w stanie o wiele lepiej kojarzyć i zapamiętywać konkretny zakres materiału.

Jeśli chciałabyś używać zakreślaczy w pracy to w tym miejscu wchodzimy my, cali na pastelowo i podsuwamy pomysły. W pracy biurowej pisadła idealnie sprawdzą się podczas robienia zapisków ze spotkań (zaufaj nam, niejedna koleżanka czy kolega z pracy podziękuje Ci za takie notatki), zaznaczania ważnych dat i kontaktów, wyróżniania kolorami zadań priorytetowych, a nawet robienia to do list.

W warunkach domowych zestaw zakreślaczy świetnie sprawdzi się do urozmaicania pracy Twojej pociechy, a dodatkowo na pewno zachęci ją do kreatywnego spędzania czasu na przykład podczas malowania czy kolorowania.

Lekcja 3 zakreślacze do notatek czynią mistrza, czyli stwórz własną magię barw w planerze

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze planery posiadają trochę smutne, czarno białe szablony, ale to nie bez przyczyny. Tworzymy je właśnie w takim stylu, po to, aby każdy mógł nadać im kolor po swojemu. Chcemy dać Ci wolną rękę w kwestii doboru ozdób czy właśnie kolorystyki. Tak, aby Twój planer był całkowicie w Twoim stylu.

To co, jaki zestaw zakreślaczy do notatek wybierzesz tym razem?