Planer miesięczny do druku

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Planer miesięczny do druku pozwala spojrzeć na aż i tylko 31 dni do przodu.

Planer miesięczny jest niezbędnym elementem efektywnego planowania. Wszystko co robimy powinno wynikać z jakiegoś głównego planu. Wiele osób ustala sobie cele roczne, część osób posiada nawet wizję swojego życia – ogólny cel pokazujący w jakim kierunku należy podążać. Plan miesięczny jest czymś pomiędzy. Na tyle odległym, że pozwala spojrzeć, aż na 31 dni w przyszłość, a z drugiej to tylko 31 dni, które minie w mgnieniu oka. Nasze cele roczne, czy nasza wizja zostaje w planerze miesięcznym przekuta na konkretne duże zadania, czy projekty które należy zrealizować, aby zbliżyć się do naszych celów.

Rzeczy ważne, a nie pilne?

Planowanie miesiąca jest inspirującą czynnością, podczas której powinniśmy skupić się na rzeczach ważnych. Robiąc plany tylko z dnia na dzień często mamy masę pilnych rzeczy do zrobienia. Ciężko wtedy zaplanować rzeczy ważne, które nie są pilne. Jeżeli planujesz cały miesiąc do przodu, możesz zastanowić się co jest dla Ciebie naprawdę istotne, co zbliży Cię najbardziej do Twoich celów rocznych, czy do Twojej wizji życia i podjąć konkretne kroki w tym kierunku.

Co się wydarzy w przyszłym miesiącu?

Planer miesięczny do druku pozwala również w prosty sposób, jednym spojrzeniem ogarnąć cały miesiąc. W mig możesz zorientować się, kiedy masz wyjazdy, ważne spotkania, czy istotne „deadliny”. W końcu możesz mieć wszystko pod kontrolą i być spokojna, że o niczym istotnym nie zapomnisz. Planer miesięczny możesz wydrukować w domowym zaciszu na zwykłej drukarce. Możesz zacząć z niego korzystać od zaraz, bez czekania na przesyłkę. Jeżeli czujesz, że planowanie miesiąca jest czymś pomocnym dla Ciebie, nie czekaj i zacznij teraz!