Kalendarz wiszący

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Za mało miejsca na biurku? Z kalendarzem wiszącym to nie problem!

Myślałaś kiedyś, jakby to było gdyby kalendarze, planery czy organizery nie zajmowały w ogóle cennego miejsca na Twoim biurku? Denerwuje Cię sytuacja, gdy wyciągasz planer z torebki, żeby coś w nim zapisać, później przekładasz go z biurka na szafkę lub na odwrót, a rano w pośpiechu zapominasz schować go do torebki i zabrać do szkoły/pracy lub na uczelnię? Jeżeli właśnie z taką myślą znalazłaś się w tym miejscu to naprawdę bardzo dobrze trafiłaś! W kategorii kalendarzy wiszących znajdziesz to czego potrzebujesz w pięknej wersji i znakomitej jakości.

Charakterystyka kalendarzy wiszących

Kalendarze wiszące OgarniamSię mają format A4/A3 w pionowym lub poziomym układzie. Dzięki nim możesz mieć przed oczami plan na cały rok, ponieważ zawierają wygodne planery miesięczne z miejscem na notatki, zapisanie ważnych spotkań, zaplanowanych wizyt u lekarza, czy po prostu rzeczy, o których powinnaś pamiętać. Przy pomocy zakreślaczy czy ulubionych brush penów bez problemu zaznaczysz w nich również kilka dni wyczekiwanego urlopu, urodziny najbliższych czy chociażby wywiadówki w szkole.

Co ważne kalendarze wiszące posiadają również wygodną zawieszkę, dzięki czemu powieszenie ich w dogodnym dla Ciebie miejscu powinno pójść niezwykle łatwo.

Niech kalendarz wiszący stanie się Twoją ulubioną ścienną ozdobą

Liczymy na to, że dzięki pięknym grafikom, którymi ozdobione są nasze wiszące kalendarze Twoja ściana odżyje, a każde spojrzenie na nią będzie cieszyło oko przy okazji będąc miejscem, w którym Twoje plany staną się uporządkowane od A do Z (albo ciut mniej, to nie jest aż tak istotne).

Miej swój plan zawsze na widoku z kalendarzem wiszącym

Kalendarz wiszący 2023 idealnie sprawdzi się dla osób, które lubią mieć planer zawsze na widoku, jednocześnie nie marnując na niego miejsca na swoim biurku. Koniec z wyciąganiem planera z torebki czy plecaka! W ciągu najbliższych dni możesz cieszyć się możliwością zapisywania wszystkiego w swoim nowym wiszącym kalendarzu. Nic prostszego – wystarczy, że wybierzesz odpowiedni dla Ciebie kalendarz wiszący OgarniamSię i już, gotowe!