Planer dzienny do druku

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Planer dzienny do druku alternatywą dla tradycyjnych planerów

Planer dzienny do druku stworzony jest dla osób, które planują każdy dzień i potrzebują sporo miejsca, aby wypisać wszystkie zadania, spotkania i terminy. Każdy dzień to jedna kartka co sprawia, że nie musisz nic pisać drobnym druczkiem, ponieważ masz wystarczającą ilość miejsca. Głównym elementem planerów dziennych jest zazwyczaj rozpiska godzinowa, dzięki której możesz rozplanować każde zadanie w czasie. Częstym elementem są również dodatkowe pola jak miejsca na priorytety, listę zadań, listę zakupów czy na notatki.

Możliwość samodzielnego druku sprawia, że nie musisz płacić za przesyłkę, dzięki czemu planery do druku będą idealną alternatywną dla osób ceniących sobie niski koszt. Planer do druku otrzymasz za pomocą poczty elektronicznej, czyli  szybciej niż w przypadku tradycyjnych planerów przesyłanych pocztą. Nie musisz więc długo czekać, aby zacząć planować.

Jeżeli jednak nie masz możliwości samodzielnego wydruku, bądź zależy Ci na dobrej jakości wydruku i wysokiej jakości papierze, rozważ zakup tradycyjnych planerów.

Po zakupie otrzymasz plik w formacie .pdf, który umożliwi Ci samodzielny wydruk na dowolnej drukarce w domowym zaciszu.