Planer dla mamy

Planery dla mam

Każda mama ma inne potrzeby. Znajdź planer dopasowany do Twoich potrzeb!

Planer Przyszłej Mamy

Najlepszy przyjaciel każdej mamy w pierwszym roku malucha.

PLANER BEZ DAT

Wkład bez dat sprawia, że możesz zacząć planować w dowolnym momencie roku! Piękne i praktyczne wkłady miesięczne sprawią, że będziesz mieć kontrolę nad najważniejszymi wydarzeniami w życiu Twojego dziecka.

OKŁADKA Z TWOIM ZDJĘCIEM

Wyjątkowy planer ze zdjęciem Twojego maluszka na okładce będzie wspaniałą pamiątką z tego cudownego okresu pierwszych 12 miesięcy życia Twojego dziecka.

PIĘKNY I FUNKCJONALNY DESIGN

Planer zaprojektowany jest tak, aby nie tylko Ci służył, ale i był ozdobą Twojej torebki oraz piękną pamiątką na przyszłość.

Najważniejsze sprawy w jednym miejscu:

12 niedatowanych kalendarzy miesięcznych

- Miejsce na zdjęcie oraz wspomnienia

ORGANIZACJA Spraw dziecka

- Dieta
- Rozwój
- Zdrowie
- Wydatki

ORGANIZACJA SPRAW MAMY

- Dieta
- Rozwój
- Zdrowie
- Wydatki

DUŻO MIEJSCA NA WŁASNE NOTATKI

4 piękne wzory okładek

Wybierz jeden z 3 cudownych wzorów okładek, które dla Ciebie przygotowaliśmy, i dodaj Wasze imiona, lub umieść na planerze zdjęcie Twojego dziecka i stwórz niepowtarzalną pamiątkę.

planer mamy i dziecka wszystkie okładki kompozycja
planer mamy i dziecka ze zdjęciem personalizowany
od 59,90

Personalizowany Planer OgarniamSię + Dodatki dla mam

Połączenie planera personalizowanego i miejsca na notatki związane z Twoją pociechą

PLANER Z DATAMI LUB BEZ

Wybierz wkład, który pasuje do Twojego stylu życia. Z datami lub bez - Ty wybierasz, jak lubisz planować. Czeka na Ciebie 7 różnych rodzajów wkładów.

OKŁADKA Z TWOIM TEKSTEM

Imię i nazwisko, a może ulubiony cytat? Ty wybierasz, co ma się znaleźć na okładce Twojego planera. Wybierz jeden z aż 7 wzorów okładki i dopasuj ją do Ciebie!

PIĘKNY I FUNKCJONALNY DESIGN

Planer zaprojektowany jest tak, aby nie tylko Ci służył, ale i był ozdobą Twojej torebki oraz piękną pamiątką na przyszłość.

KROK 1: Wybierz Personalizowany Planer

piękna okładka

Planer posiada twardą, trwałą oprawę w kilku pięknych wzorach do wyboru, które trafią w każdy gust.

personalizowany

Na okładce Twojego planera może znaleźć się Twoje imię, imię Twojego Dziecka lub dowolny, wybrany przez Ciebie tekst.

dowolny układ kalendarza

W każdym z planerów znajdziesz przejrzyste plany tygodniowe. Dzięki 7 różnym wkładom do wyboru, dostosujesz planer do swoich potrzeb.

KROK 2: Dobierz dodatek mamy

Dodatek Planer mamy to aż 34 strony, które pomogą Ci zorganizować życie rodzinne i zebrać wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu!

OGÓLNE

- Lista kontaktów alarmowych

ORGANIZACJA ZDROWIA

- Profil medyczny rodziny
- Lista kontaktów medycznych
- Lista chorób / urazów dzieci
- Lista przyjmowanych leków
- Zwolnienia lekarskie na dziecko

ORGANIZACJA CZASU WOLNEGO

- Pomysły na zabawy
- Lista miejsc w okolicy dla dzieci
- Lista atrakcji w okolicy

ORGANIZACJA TEMATÓW PRZED/SZKOLNYCH:

- Informacje szkolne (przedszkolne)
- Planer zajęć dodatkowych

ORGANIZACJA rzeczy

- Ubrania, z których dzieci już wyrosły
- Lista rzeczy do kupienia

ORGANIZACJA URODZIN / uroczystośći

- Planer uroczystości
- Pomysły na prezent

ORGANIZACJA WYJAZDÓW / PODRÓŻY

- Planowanie wyjazdu
- Lista rzeczy do spakowania wakacje
- Lista rzeczy do spakowania ferie

KROK 3: Wybierz okładkę

Wierzymy, że każda z nas jest wyjątkowa! Dlatego przygotowaliśmy aż 7 wzorów,
abyś mogła znaleźć idealną okładkę dla siebie!

Kup planer mamy i zorganizuj życie rodzinne

Personalizowany Planer Ogarniamsię

od Od: 54,90
+ dodatki
Grafika wybór dodatków dla mamy do planera
planer szkolny, planer studenta Magda 1

Cześć!
Tworząc planery dostosowane do potrzeb kobiet, nie mogłam zapomnieć o tym wyjątkowym okresie, jakim jest ciąża i pierwsze miesiące życia dziecka. Właśnie dlatego powstał specjalny planer, który pomoże Ci odnaleźć się w nowej rzeczywistości oraz przygotować się na przyjście na świat maleństwa. Dodatek powstał przy współpracy z mamami, dzięki czemu mam pewność, że znalazły się w nim tylko te treści, które naprawdę przydadzą Ci się w pierwszych miesiącach po porodzie. Jestem przekonana, że planer będzie Ci świetnie służył oraz stanie się wspaniałą pamiątką na przyszłość.

A jeżeli Twoja pociecha jest nieco starsza – również znajdziesz u nas coś dla siebie! Do swojego Personalizowanego Planera OgarniamSię dobierz dodatek dla mam i ogarniaj wszystko, co związane z Twoimi kilkuletnimi już dziećmi 🙂 Trzymam za Ciebie kciuki!

Magda i cały Zespół OgarniamSię

Planer stworzony przez mamy dla mam

Wiemy, że bycie mamą to często więcej, niż praca na pełny etat. Mnóstwo obowiązków i rzeczy, o których trzeba pamiętać – chociażby wizyty u lekarzy – lub tych, które warto rozplanować – jak rozszerzanie diety czy rozwój malucha. Warto również zbierać wspomnienia z tych pierwszych miesięcy życia dziecka, które przemijają zdecydowanie zbyt szybko. Dobrze jest mieć wszystko zebrane w jednym miejscu i tutaj z pomocą nadchodzi nasz Kalendarz Mamy, który stanie się Twoim najlepszym przyjacielem w ogarnianiu Twojego nowego życia z nowym członkiem rodziny.

Kalendarz mamy w pięknym stylu

Planery miesięczne, miejsce na zdjęcie oraz zanotowanie wspomnień, szablony pomagające ogarnąć wizyty lekarskie, szczepienia, dietę malucha oraz świeżo upieczonej mamy oraz wszystkie wydatki związane z tą nową, ekscytującą zmianą w Twoim życiu – to tylko część przydatnych i pomocnych stron, które znajdziesz w naszym planerze dla mam. Będzie on towarzyszył Ci w codziennym życiu, pozwoli zachować Twoje notatki związane z dzieckiem w jednym miejscu, do którego z przyjemnością wrócisz po latach. Nasz Kalendarz Przyszłej Mamy możesz spersonalizować – wybierz jedną z trzech zaproponowanych przez nas okładek w kolorze różowym, fioletowym lub niebieskim i dodaj na nią swoje imię i imię swojego maluszka lub dodaj zdjęcie swojej pociechy na okładkę i stwórz wyjątkową pamiątkę, która zostanie z Tobą na lata.

Kalendarz dla mam starszych dzieci

Jeżeli Twoje dziecko jest już większe, mamy dla Ciebie dodatek do planera – Planer Mamy. Ten dodatek jest idealnym wyborem, jeżeli równocześnie chcesz korzystać ze wszystkich zalet Personalizowanego Planera OgarniamSię. Mamy starszych dzieci na pewno ucieszą się z miejsca na zapisanie wszystkich ważnych informacji dotyczących ich pociech – zarówno sprawy związane ze zdrowiem, jak i te związane z rozrywką (pomysły na zabawy), ze szkołą oraz zajęciami dodatkowymi, uroczystościami, wyjazdami, ubraniami, prezentami. Jednym słowem – pomyśleliśmy o wszystkim!