Planery do druku

Planery do druku

Sprawdź nasze wszystkie planery do druku​

Planery do druku w różnych szablonach

Planery do druku są idealne dla osób, które lubią tworzyć własny system planowania. Albo osób często zmieniających system, lubiących próbować nowych rzeczy albo doprecyzowujących swój idealny system zarządzania. Fizyczny planer nie koniecznie sprawdzi się dla nich na początku. Wolą oni testować różne szablony, poprzez wydrukowanie ich u siebie w domowym zaciszu. Do wyboru masz planery w różnych formatach: A5, A4 i A3 oraz na różny okres: planer dzienny do druku, planer tygodniowy do druku lub miesięczny. Czasami mamy tyle do zrobienia, że wszystkie zadania potrzebujemy wypisać w jednym dniu. A niekiedy przychodzi okres, że nasza lista się skraca i wystarcza nam tygodniowy plan. Znajdziesz u nas również planery w formie kalendarza pod organizer do druku. Wydrukowany planer możesz trzymać po prostu na biurku, podkładce z klipsem, wpiąć do organizera lub zawiesić na ścianie. Ważne jest, aby był widoczny i dobrze Ci służył. Plany nie zrobią się same, jeśli nie wiemy o ich istnieniu. Widoczna kartka z zadaniami mobilizuje do zadania i pozwala skupić się na tych rzeczach jakie zaplanowaliśmy zrobić. Dlatego to Ty decydujesz o formie planer i jego umieszczeniu.

Możesz też skorzystać z darmowych planerów do druku - takim przykładem jest Wyzwanie oszczędnościowe. To karty wyzwań do druku w domowym zaciszu. Skorzystaj z nich już teraz!

A jeśli jesteś uczniem lub studentem na pewno przyda Ci się Plan lekcji do druku. Plany lekcji są darmowe, przystosowane do druku na drukarce. Sprawdź teraz!

Jak wygląda zakup?

Wszystkie pliki do druku są wysyłane maile w formacie standardowym, czyli PDF albo dostępne po zaksięgowaniu wpłaty. Format PDF to najprostszy i najbardziej pewny plik do wydruku na Twojej drukarce. Dzięki temu każdy wydruk będzie wysokiej jakości. Pliki są wysyłane raz, do Twojego wiecznego użytku. Drukujesz jak i kiedy chcesz. Zawsze jesteśmy otwarci, aby pomóc Ci w ustawieniach wydruku. Wszystkie szczegóły o wielkości plików są zawarte w opisie każdego produktu.

Kiedy kupić wersję drukowaną i czy warto?

Jeżeli jesteś już jednak pewny, że ten szablon pasuje Ci w 100%, radzimy Ci go później zamówić u nas formie fizycznej jako planer formie notesu, wkład do organizera albo planer organizer. Z doświadczenie wiemy już, że wychodzi to taniej niż drukowanie dużej ilości kartek na własnej drukarce. Jeśli masz jakieś pytanie przed zakupem, śmiało do nas pisz.