Planer tygodniowy do druku

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Ogarniaj na widoku tygodniowym z planerem z własnej drukarki

Planer tygodniowy do druku pozwoli Ci jednym spojrzeniem ogarnąć co masz do zrobienia w ciągu całego tygodnia. Jeżeli nie masz potrzeby, aby rozpisywać każdy dzień w dużych detalach, planer tygodniowy będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Jeżeli lubisz planować wyznaczając konkretne bloki czasowe co i kiedy chcesz zrobić, zwróć szczególną uwagę na planery tygodniowe w orientacji poziomej. Pozwalają one w łatwy sposób zaznaczyć zadania, czy spotkania jako przedziały czasowe. Jeżeli jednak zarządzanie czasem opierasz na tym co ma być zrobione, a w dalszej kolejności istotne jest dla Ciebie, kiedy to ma być zrobione, idealne będą planery oparte na listach zadań i priorytetów. Pamiętaj że dobry planer powinien mieć również miejsce na notatki. Jedną z podstawowych zasad efektywnego zarządzania sobą w czasie jest bowiem „nie trzymanie” informacji w głowie, a zapisywanie wszystkiego na papierze.

Po zakupie otrzymasz pliki w formacie .pdf, dzięki którym będziesz mógł wydrukować planer na zwykłej drukarce, na takim papierze jaki Ci najbardziej odpowiada. Planer tygodniowy do druku będzie idealny dla osób ceniących sobie samodzielność i wygodę.