Bullet Journal – zeszyty w kropki, naklejki i akcesoria

Bullet Journal

Wszystko co potrzebujesz, aby prowadzić swój jedyny i wyjątkowy Bullet Journal.

Notesy A5 w kropki - idealne do Bullet Journal

Piękne notesy, które doskonale sprawdzą się jako Twój nowy bullet journal, notatnik lub szkicownik. Każdy notes zawiera aż 192 strony w kropki z wysokiej jakości papieru, o gramaturze 80g.​

Notes w kropki do bullet journal cedon wnętrze 2

Wybierz jeden z 8 pięknych wzorów

Organizer Bullet Journal

Jeżeli wolisz ogarniać zupełnie po swojemu, sprawdź nasz Organizer Bullet Journal

Co zawiera zestaw?

Wyjątkowy zeszyt do Bullet Journal

Przygotowany specjalnie z okazji naszej wiosennej akcji "OgarniamSię Troską". Produkt limitowany!

Twoja codzienna przypominajka, że jesteś cudowna i ogarniasz wszystko najlepiej, jak potrafisz.
Wyjątkowa limitowana okładka oraz 60 kartek w kropki, które pomogą Ci w codziennym ogarnianiu. Wybierz swój już dzisiaj!

Akcesoria do Bullet Journal

Wszystko co potrzebujesz, aby Twój Bullet Journal był naprawdę wyjątkowy.

Pieczątki do Bullet Journal

Świetny sposób na ozdobienie Twojego bullet journala funkcjonalnymi pieczątkami.

Sprawdź co inni myślą o naszych produktach

Weronika Pawełczyk
5/5

Zweryfikowana recenzjaZweryfikowana recenzja - zobacz oryginał

16 godzin temu
Weronika Pawełczyk
5/5

Zweryfikowana recenzjaZweryfikowana recenzja - zobacz oryginał

16 godzin temu
Weronika Pawełczyk
5/5

Zweryfikowana recenzjaZweryfikowana recenzja - zobacz oryginał

16 godzin temu
Martyna
3/5

Ogólnie są okej, ale nie warte swojej ceny

Zweryfikowana recenzjaZweryfikowana recenzja - zobacz oryginał

17 godzin temu

Bullet Journal jako zamiennik gotowego planera

Jeśli, mimo wielu poszukiwań, żadnej szablon planera nie odpowiada Ci w 100 procentach, to zamiast iść na kompromis i kupować coś, co nie do końca Ci się podoba, możesz stworzyć swój własny planer metodą Bullet Journal. Czym jest Bullet Journal? Jego idea jest naprawdę bardzo prosta. Czysty notes, który Ty dopasowujesz do swoich potrzeb. Tworzysz takie szablony, tabelki i ilustracje, jakie Ci się podobają i jakich naprawdę potrzebujesz. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia! Czego potrzebujesz, żeby zacząć swój Bullet Journal? Przede wszystkim – zeszyt. My polecamy taki w kropki – ten wzór jest na tyle delikatny, że po zagospodarowaniu całej kartki jest niemalże niewidoczny, a jednocześnie jest bardzo pomocny przy rysowaniu linii, tabelek czy też wpisywaniu w zeszyt swoich informacji. Co jeszcze? Przydadzą się dobre, kolorowe długopisy czy cienkopisy – w końcu to Ty sama tworzysz wszystko, co w Twoim Bullet Journal się znajdzie, więc dlaczego nie zrobić tego przy pomocy pisadeł w ulubionych kolorach? Do przygotowania Bullet Journala warto użyć także linijki – ułatwi Ci ona narysowanie wszystkich tabelek, jakie sobie wymarzysz. Do ozdobienia Twojego notesu wykorzystaj naklejki! Możesz użyć zarówno takich, które są tylko ozdobne, ale także takich, które spełniają pewną funkcję – może to być lista zadań czy miejsce na wpisanie informacji o urodzinach najbliższej osoby.

Twój unikalny planer - notes w kropki

Tworząc swój Bullet Journal, potocznie nazywany również bujo, będziesz mogła wykorzystać wszystkie pokłady kreatywności. Każda kartka Twojego notesu to nowa historia, która czeka na opowiedzenie. Możesz ją ozdobić na swój własny niepowtarzalny sposób, tworząc z całości coś niezwykle unikalnego i tylko Twojego. Zapisany Bullet Journal stanowi fantastyczny pamiętnik, ukazujący każdy kolejny dzień z Twojego życia.

Dokładnie taki, jaki chcesz

Kochasz kwiaty? A może gwiazdy? Uwielbiasz złoty kolor? A może wybierasz pastele? Jakikolwiek motyw jest Twoim ulubionym, możesz go użyć w swoim zeszycie. Chcesz wkleić zdjęcie ukochanego zwierzaka? A może masz ochotę narysować łąkę pełną kwiatów? Droga wolna! Bullet Journal nie musi być idealny – ma być przede wszystkim „Twój”, więc nie przejmuj się, jeżeli coś nie wyjdzie, po prostu przewróć stronę i zacznij od nowa! Tworzenie Bujo to również świetna zabawa, a przy okazji tworząc Bullet Journal korzystasz i rozwijasz swoją prawą, wizualną półkulę mózgu, łącząc przyjemnie z pożytecznym.

Ucz się ozdobnego pisma i kaligrafii

Notes w kropki sprawdzi się również świetnie jako zeszyt do kaligrafii. Dzięki brush penom stworzysz piękne nagłówki do swojego Bullet Journal. Brushpen to specjalny pisak, posiadający elastyczną, pędzelkową końcówkę, która jest idealna do tworzenia pięknych, ozdobnych napisów. Dzięki zmianie siły nacisku możesz regulować grubość pisaka, dzięki czemu litery i słowa nabierają wyjątkowego wyglądu.