Dostawa i Płatność

DOSTAWA

Ze względu na dużą ilość zamówień związanych z sezonem “Back to school” czas realizacji zamówień może się nieznacznie wydłużyć, za co bardzo przepraszamy!

Opcje przesyłki

– Poczta Polska – 10 zł*
– Kurier – 13,90 zł

* nie dotyczy planerów formatu A2

W koszyku zamówienia zawsze są prezentowane opcje wysyłki. Jeżeli będzie widnieć opcja z najniższą kwotą dostawy w wysokości 15zł, oznacza to, że jest to jedyna opcja na przesyłkę dużych produktów (podkładek w formacie A2)

W przypadku zamówienia przesyłki kurierem, paczka zostanie dostarczona kurierem firmy FedEx.

Czas realizacji zamówień

Większość zamówień realizujemy w ciągu 1-5 dni roboczych od momentu otrzymania płatności na konto. W przypadku płatności online (przelewy 24), płatność pojawia się u nas od razu. 

W przypadku planerów studenta, szkolnego i personalizowanego, czas wynosi do 7 dni roboczych, ze względu na to, iż każdy planer przygotowywany jest ręcznie. Okładka jest tworzona specjalnie pod Twoje zamówienie. Karty znajdujące się w planerze dobieramy zgodnie ze specyfikacją Twojego zamówienia i wtedy całość łączymy w piękny planer OgarniamSię.

W szczególnych przypadkach tj. w okresie przedświątecznym, na początku Nowego Roku, podczas wyprzedaży lub specjalnych promocji realizacja zamówienia może zostać wydłużona.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za czas realizacji wysyłki poprzez Pocztę Polską i Kuriera.

Wszystkie przesyłki są starannie zabezpieczone przed jakimkolwiek zniszczeniem lub zgnieceniem.

PŁATNOŚĆ

Płatność przelewem tradycyjnym na konto: 54 1950 0001 2006 0083 1371 0002 (Idea Bank) lub płatność online (Przelewy24).