Dostawa i Płatność

DOSTAWA

Opcje przesyłki

– Poczta Polska – 14,90 zł*
– Paczkomaty Inpost – 12,90 zł
– Kurier – 12,90 zł
– Paczka w Ruchu – 10,90 zł (czas dostawy – 2-3 dni robocze)

* nie dotyczy planerów formatu A2

W koszyku zamówienia zawsze są prezentowane opcje wysyłki. Jeżeli będzie widnieć opcja z najniższą kwotą dostawy w wysokości 15zł, oznacza to, że jest to jedyna opcja na przesyłkę dużych produktów (podkładek w formacie A2).

W przypadku zamówienia przesyłki kurierem, paczka zostanie dostarczona kurierem firmy Fedex/UPS.

Czas realizacji zamówień

Większość zamówień realizujemy w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu otrzymania płatności na konto. W przypadku płatności online (Przelewy24) płatność pojawia się u nas od razu.

W przypadku planerów na spirali (m.in. Personalizowany Planer OgarniamSię, planer studenta, szkolny, nauczyciela, ślubny, Ogarniam Biznes, Planer Mamy i Dziecka) czas wynosi do 10 dni roboczych, ze względu na to, iż każdy planer przygotowywany jest ręcznie. Okładka jest tworzona specjalnie pod Twoje zamówienie. Karty znajdujące się w planerze dobieramy zgodnie ze specyfikacją Twojego zamówienia i wtedy całość łączymy w piękny planer OgarniamSię.

W szczególnych przypadkach tj. w okresie przedświątecznym, na początku Nowego Roku, podczas wyprzedaży lub specjalnych promocji realizacja zamówienia może zostać wydłużona.

Wszystkie przesyłki są starannie zabezpieczone przed jakimkolwiek zniszczeniem lub zgnieceniem.

PŁATNOŚĆ

Płatność przelewem tradycyjnym na konto: 64 1050 1559 1000 0097 2994 6492 (ING) lub płatność online (Przelewy24).

W przypadku płatności przelewem tradycyjnym prosimy o umieszczenie w tytule przelewu imienia, nazwiska oraz numeru zamówienia.