Dostawa i Płatność

DOSTAWA

Opcje przesyłki

– Poczta Polska – 14,90 zł*
– Paczkomaty InPost – 12,90 zł*
– Kurier DHL – 12,90 zł
– Kurier InPost – 15,90 zł
– Punkty DHL POP – 10,90 zł*

* nie dotyczy planerów formatu A2

W koszyku zamówienia zawsze są prezentowane opcje wysyłki. Jeżeli będzie widnieć opcja z najniższą kwotą dostawy w wysokości 15zł, oznacza to, że jest to jedyna opcja na przesyłkę dużych produktów (podkładek w formacie A2).

Czas realizacji zamówień

Większość zamówień realizujemy w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu otrzymania płatności na konto. W przypadku płatności online (Przelewy24) płatność pojawia się u nas od razu, przelewy tradycyjne natomiast docierają maksymalnie na kolejny dzień roboczy.

W szczególnych przypadkach tj. w okresie przedświątecznym, na początku Nowego Roku, podczas wyprzedaży lub specjalnych promocji realizacja zamówienia może zostać wydłużona.

W przypadku planerów z personalizacją czas przygotowania do wysyłki wynosi natomiast do 7 dni roboczych, ze względu na to, iż każdy planer przygotowywany jest ręcznie. Okładka jest tworzona specjalnie pod Twoje zamówienie. Karty znajdujące się w planerze dobieramy zgodnie ze specyfikacją Twojego zamówienia i wtedy całość łączymy w piękny planer OgarniamSię.

Wszystkie przesyłki są starannie zabezpieczone przed jakimkolwiek zniszczeniem lub zgnieceniem.

PŁATNOŚĆ

Płatność przelewem tradycyjnym na konto: 64 1050 1559 1000 0097 2994 6492 (ING) lub płatność online (Przelewy24).

W przypadku płatności przelewem tradycyjnym prosimy o umieszczenie w tytule przelewu imienia, nazwiska oraz numeru zamówienia.