Planer Magnetyczny

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Planer magnetyczny – Twoje plany zawsze na widoku

Lubisz od razu po przebudzeniu wiedzieć jakie masz dzisiaj plany? A może czasem zapominasz spojrzeć do swojego książkowego kalendarza i zapominasz o ważnym spotkaniu? Dzięki naszym planerom i kalendarzom magnetycznym Twoje plany będą zawsze na widoku i gwarantujemy, że już nic więcej Ci nie umknie.

Niezależnie od tego, czy lubisz planować z dużym wyprzedzeniem czy tylko kilka dni naprzód, w OgarniamSię mamy dla Ciebie zarówno tygodniowe planery magnetyczne jak i miesięczne planery magnetyczne. Ty wybierasz, który najbardziej odpowiada Twojemu stylowi ogarniania.

Planery magnetyczne – dla mamy, ucznia i studenta

Nasze planery magnetyczne stworzyliśmy z myślą o całej rodzinie. Wiemy jak dużo na głowie mają uczniowie, a w ilości dodatkowych zajęć mogą się pogubić nawet najlepsze mamy. Spóźnienia na lekcje będą przeszłością. Nasze magnetyczne plany zajęć na cały tydzień sprawdzą się zarówno dla młodszych dzieci i ich rodziców jak i dla studentów. Zmiana planów albo odwołana lekcja? Zajęcia hiszpańskiego się w tym tygodniu nie odbędą, ale zamiast tego musisz pamiętać o wywiadówce? Zmaż i zapisz nowe plany – wszystko tak proste i estetyczne jak nigdy wcześniej.

Nasze planery magnetyczne sprawdzą się również w organizowaniu codziennych obowiązków. Zaplanujesz z wyprzedzeniem posiłki na kolejny tydzień i przygotujesz listę zakupów, a w mieszkaniu zapanuje porządek. Planer “Pan Porządek” sprawdzi sie zarówno dla rodziny jak i w studenckim mieszkaniu. Twój współlokator już nie będzie mógł powiedzieć, że zapomniał o swoich obowiązkach.

W OgarniamSię mamy też dla Ciebie zestaw planerów na lodówkę. Zapisz ważny numer telefonu i zaznacz na liście zakupów co musisz kupić, by wypróbować ostatni przepis od koleżanki. Planowanie nigdy nie było tak proste i przyjemne!

Z planerem na lodówkę przekonasz się, że…

…lodówka to idealne miejsce do gromadzenia zapisków, list zakupów, przypomnień o wizytach i w ogóle wszystkiego, co powinni widzieć pozostali domownicy. Choćby na ścianie obok wisiał wielki, piękny kalendarz i tak częściej spoglądamy na lodówkę. Prywatnie wcale nas to nie dziwi, w końcu w lodówce jest tyle dobroci w najróżniejszej postaci.

Jeśli jednak się mylimy i u Ciebie w domu lodówka nie jest centrum kuchennego wszechświata, a kalendarze ścienne dobrze się przyjmują (lub przynajmniej tak Ci się wydaje) to zachęcamy do zajrzenia do kategorii naszych planerów na ścianę. Liczymy, że znajdziesz coś pasującego do Twojego wnętrza i potrzeb.

Planer na lodówkę przedstawia…

albo to raczej my przedstawiamy nasze planery magnetyczne na lodówkę. W zależności od tego, czego potrzebujesz mamy dla Ciebie kilka propozycji.

Zacznijmy od strony wizualnej. Planer na lodówkę występuje obecnie w dwóch niezwykle różnorodnych wzorach. Pierwszy z nich to wyraziste “Różowe kwiaty”, czyli coś dla osób preferujących odcienie różu, zieleni i bordo w swojej kuchni. Drugi wzór to… również kwiaty, ale nie takie, o jakich od razu pomyślałaś, ponieważ są to “Kwiaty pomarańczy” – wersja delikatniejsza, mniej rzucająca się w oczy, ale jednocześnie niezwykle dla nich przyjemna.

W zależności od Twoich prywatnych preferencji posiadamy w ofercie planer magnetyczny w różnych formatach – od mniejszego niż A5, przez A5, A4, A3 aż do A2.

Każdy magnetyczny planer na lodówkę ma również różne możliwe zastosowania.
Tablica magnetyczna planer miesięczny to przestrzeń idealna do rozplanowania każdego dnia w miesiącu. Dodatkowo posiada ona wydzielone miejsce na notatki, listę zakupów i inne, ważne zapiski. Nie powinno zabraknąć Ci również przestrzeni na zapisanie na przykład Twojej listy zadań.

Tablica magnetyczna planer tygodniowy to miejsce na rozplanowanie Twoich obowiązków czy planów w ciągu najbliższych kilku dni. W wersji tygodniowej posiadamy również planer magnetyczny umożliwiający zapisanie posiłków i niezbędnych do kupienia artykułów.

Jeśli chciałabyś ogarniać zadania i obowiązki w rodzinnym gronie również znajdziesz u nas coś odpowiedniego. Rodzinny planer magnetyczny na lodówkę pozwoli Ci na wypisanie członków rodziny i przydzielenie im odpowiednich zadań lub zapisanie ich planów. Dodatkowo dzięki sekcji “Kupić” i “Pamiętać” oraz miejscu na notatki wszyscy domownicy będą mieli dostęp i możliwość zapisania ważnych informacji.

Dla osób lubiących tworzenie jadłospisów idealnie sprawdzi się nasz magnetyczny planer posiłków na lodówkę, dający możliwość zapisania śniadań, obiadów, kolacji i przekąsek na cały nadchodzący tydzień wraz z listą brakujących produktów.

A jeśli jesteś fanką zestawów (bo przecież w ich przypadku nie obowiązuje zasada “co za dużo to niezdrowo”) to sprawdź koniecznie ten, który dla Ciebie przygotowaliśmy – składa się z aż 3 mini planerów magnetycznych.

Skoro poznałaś już nieco ofertę naszych planerów na lodówkę to teraz przypomnimy Ci o jednej wyjątkowej rzeczy, która łączy je wszystkie – każdy planer magnetyczny jest suchościeralny! Tak, dobrze przeczytałaś. Każdej z naszych tablic magnetycznych możesz używać wielokrotnie, ponieważ wystarczy przetrzeć je mokrą szmatką, aby były jak nowe. By w pełni skorzystać z naszych planerów magnetycznych wybierz swój ulubiony spośród pięciu kolorów markerów suchościeralnych Rystor. Dzięki cienkim, precyzyjnym liniom i pięknym kolorom Twoje plany pozostaną wyraźne i czytelne.

Przywieść planer na lodówkę i zapomnij o dotychczasowych problemach

Ile razy zastanawiałaś się co zrobić danego dnia na obiad? A co gdyby tak każdy w dowolnej chwili mógł zapisać swój pomysł? Do tego idealnie nadadzą się nasze posiłkowe planery magnetyczne.

Koniec również z długimi debatami nad tym, co przydałoby się kupić jadąc danego dnia na zakupy. Dzięki powieszeniu listy zakupów w postaci magnetycznego planera na lodówkę wszyscy domownicy będą mogli na bieżąco zapisywać swoje zakupowe potrzeby.

Te i wiele innych małych problemów dnia codziennego możesz spróbować rozwiązać z pomocą naszych planerów magnetycznych. Spróbujesz?