Elegancki planer

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Elegancki planer, a co to takiego?

Jeśli wśród naszych Ogarniaczek i Ogarniaczy są fani zespołu Happysad to pewnie wyśpiewaliście ten tytuł, tak jak wers piosenki “Czwarty dzień”. A jeśli jakimś cudem jeszcze jej nie znacie to właśnie w tym momencie następuje przerwa w tekście, żebyście mogli odpalić Spotify i nadrobić.

Teraz skoro wszyscy już zaznajomieni z twórczością możemy kontynuować opowieść o eleganckich kalendarzach OgarniamSię, ponieważ wbrew temu co w tekście piosenki dzisiaj nie piszemy o miłości. Chyba, że o miłości do planerów, bo w tym moglibyśmy być dobrzy.

Ta kategoria produktów została przez nas stworzona z myślą o osobach, które szukają minimalistycznych planerów, posiadających jednocześnie eleganckie wykonanie oraz funkcjonalne i dopasowane wnętrze. Znajdziesz tutaj najróżniejsze produkty z naszego sklepu, które będą w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym użytkowniczkom – eleganckie kalendarze na spirali lub w formie książkowej oraz organizery w wytrzymałych i przyjemnych w dotyku okładkach z ekoskóry. To wszystko dostępne w wersji datowanej lub bez dat, jak również z możliwością dobrania dodatków, które pozwolą Ci dopasować planer lub organizer do własnych preferencji.

Elegancki planer w zasięgu Twojej ręki

Bardzo możliwe, że nieraz szukając idealnego narzędzia do planowania spotykałaś się z wysoką ceną, słabą jakością kartek lub okładkami, które niekoniecznie spełniały Twoje oczekiwania. A może ze wszystkim naraz? W OgarniamSię stawiamy na produkcję eleganckich planerów, które nie zrujnują Twojego budżetu na najbliższy miesiąc, a jednocześnie będą wykonane z największą starannością i w odpowiedniej jakości, na którą jako Klientka bezsprzecznie zasługujesz. Wiemy też, że każda z nas posiada odmienny gust, dlatego w ofercie wprowadzamy szeroką gamę okładek, tak abyś zawsze znalazła coś, co będzie odpowiadało Twojej estetyce. Dodatkowo zapewniamy Ci możliwość personalizacji zarówno wnętrza jak i okładki.

Wszystko po to, abyś mogła dopasować swój elegancki kalendarz pod siebie, nigdy na odwrót.

Elegancki planer idealnie sprawdzi się…

…zawsze i wszędzie! Zabieraj go ze sobą na biznesowe spotkania, planuj swoją codzienność oraz ważne okazje. Produkty OgarniamSię to świetne narzędzia, które pomogą Ci pogodzić pracę, studia lub szkołę i życie prywatne. Zaplanujesz w nich miesiąc, tydzień, a nawet każdy kolejny dzień.

Co możesz zyskać dzięki eleganckim planerom?
Przede wszystkim unikalną i spersonalizowaną przestrzeń do planowania i kontrolowania swojego czasu. Dzięki przemyślanym dodatkom znajdziesz również miejsce, które pomoże Ci zadbać o zdrowie, posiłki i/lub aktywność fizyczną, wprowadzić do życia self-care i wdzięczność, trzymać pieczę nad finansami, ogarnąć swój biznes, monitorować istotne nawyki oraz wiele więcej. Wszystko to w jednym, poręcznym i eleganckim kalendarzu, który dzięki swoim rozmiarom idealnie wpasuje się do Twojej torebki, co pozwoli Ci nigdy o nim nie zapomnieć.

Z tego miejsca serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą naszych eleganckich planerów wśród których, mamy nadzieję, znajdziesz coś dla siebie.