Zakreślacze dwustronne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zakreślacze dwustronne, czyli Twoja nowa miłość

Hej Ogarniaczko! Skoro znalazłaś się właśnie tutaj to przypuszczamy, że jesteś (albo już wkrótce będziesz) jedną z wielkich miłośniczek pisadełek, zakreślaczy, brush penów i innych tego typu produktów. Właśnie dlatego mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość – kategoria zakreślaczy dwustronnych ma ogromną szansę stać się Twoim rajem na ziemi. Dlaczego? Zabieramy się za wytłumaczenie!

Czym tak w ogóle są zakreślacze dwustronne?

Zacznijmy od tego, że w OgarniamSię nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie dali Ci szerokiego wyboru. Dlatego właśnie, w naszym sklepie znajdziesz kilka rodzajów podkreślaczy dwustronnych, czyli produktów 2w1, które dadzą Ci również dwa razy więcej możliwości. Dzięki nim w jednym pisadle będziesz miała do wyboru dwie zupełnie różne końcówki – bestsellerem zdecydowanie są zestawy, które z jednej strony posiadają pisak do robienia kropek (idealny przy to do listach), a z drugiej klasyczną końcówkę do pisania. Nie zabrakło również kultowych zestawów zakreślaczy dwustronnych Mildliner, dostępnych w aż trzech wersjach kolorystycznych, które posiadają zarówno skośną końcówkę charakterystyczną dla typowych zakreślaczy, jak i pisak, którym bez problemu zapiszesz coś w kolorze współgrającym z podkreślonym fragmentem. Niezwykle ciekawym i oryginalnym produktem są również zakreślacze dwustronne KOKUYO, które mają dwa kolory końcówki po jednej stronie pisaka – koniecznie sama musisz je zobaczyć!

Zakreślacze dwustronne to przede wszystkim dwa razy więcej zalet

Podstawową zaletą podkreślaczy dwustronnych jest fakt, że to niezwykle wielofunkcyjne pisadełka. Możesz nimi pisać, malować, kolorować, zaznaczać najważniejsze informacje. Pastelowe kolory wcale nie oznaczają małej pigmentacji, a dzięki posiadaniu dwóch produktów w jednym, jesteś w stanie zaoszczędzić miejsce w swojej torebce, plecaku czy piórniku. Zakreślacze dwustronne mają również szeroki zakres zastosowania – są użyteczne przy robieniu notatek na studia/do szkoły, ale spodobają się również użytkowniczkom bullet journali, planerów i organizerów.

Pssst… bez obaw, kupując zestaw do robienia kropek również będziesz mogła zakreślać istotne rzeczy korzystając z zaokrąglonej końcówki.