Planery do druku za darmo – pobierz teraz!

Pobieraj planery do druku zupełnie za darmo!

Co miesiąc udostępniamy jeden z naszych planerów do druku zupełnie za darmo. Już teraz dołącz do klubu OgarniamSię i pobierz dwa stylowe i piękne planery.

Podając swoje dane wyrażasz zgodę na dopisanie do naszej listy subskrypcyjnej, otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych. Możesz w każdej chwili się wypisać!

planery do druku za darmo

Już teraz pobierz planer tygodniowy oraz dzienny!

Na początek otrzymasz dwa piękne i minimalistyczne planery do samodzielnego druku.

Rozdaliśmy już między innymi te planery:

Pytania?

Na początek wyślemy Ci planer dzienny oraz tygodniowy gotowy do druku. Dodatkowo co miesiąc będziemy odblokowywać dostępne płatne planery, które będzie można pobrać za darmo.

Co miesiąc prześlemy ci informację poprzez e-mail z linkiem, gdzie możesz pobrać szablon planera.

Planer będzie dostępny do pobrania tylko przez 3 dni, tak więc bądź czujna i nie przegap 🙂

Otrzymasz pliki PDF do wydruku naszych pięknych i funkcjonalnych planerów. Może to być planer dzienny, tygodniowy lub miesięczny. Czasami możemy udostępnić również listę zadań, „checklistę” czy formatkę do śledzenia postępów.

Planery do druku są dostosowane do druku na zwykłych drukarkach. Możesz drukować w kolorze lub w czerni i bieli.

Wydrukowane planery możesz dziurkować i wpinać do swojego organizera. Innym sposobem jest używanie wydrukowanej kartki z podkładką z klipsem. Możesz również wydrukować więcej planerów, spiąć je zszywaczem lub zwyczajnie położyć wydrukowaną kartkę na swoje biurko lub włożyć do swojej torebki.

 

Dołącz do klubu OgarniamSię i pobierz planery

Z planerami OgarniamSię to możliwe! Poukładaj swój dzień i miej wszystko pod kontrolą. Pobierz pakiet planerów od OgarniamSię i zapanuj nad chaosem!