Zakreślacze stabilo

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Zakreślacze Stabilo, czyli produkty, których nie trzeba nikomu przedstawiać

Stabilo to zaufana marka, która jest na rynku od wielu, wielu lat. Firma posiada ogromną wiedzę w zakresie produkcji, stosuje przełomowe rozwiązania technologiczne, dzięki czemu jakość ich produktów jest zawsze na najwyższym poziomie. Dodatkowym atutem jest bez wątpienia różnorodna paleta barw i czas żywotności zakreślaczy Stabilo. Ich produkty nie bez powodu są aż tak popularne na całym świecie. My sami je uwielbiamy, więc z pełnym przekonaniem wprowadziliśmy je do sklepu również dla Ciebie. W głębi serca liczymy na to, że pokochasz markę Stabilo za ich zakreślacze, tak samo jak my.

Różne wersje zakreślaczy Stabilo tylko czekają na Wasze spotkanie

W tej kategorii znajdują się wszystkie produkty Stabilo dostępne w naszym sklepie.

Kultowe zakreślacze Stabilo Boss w wersji pełnowymiarowej dostępne są w dwóch zestawach – jeden z nich zawiera 4, a drugi 6 zakreślaczy Stabilo. Niezależnie od wybranego kompletu na pewno dodadzą one Twoim notatkom, planerowi lub bullet journalowi odrobiny pięknych, pastelowych kolorów i wystarczą na naprawdę długi czas.

Jeśli natomiast lubisz zabierać ze sobą swoje pisadła, zwróć uwagę na mini wersję zakreślaczy Stabilo, które idealnie zmieszczą się do torebki albo piórnika, czy nawet kieszeni! Poza drobnym rozmiarem, niewątpliwego uroku dodają im grafiki i napisy umieszczone na opakowaniach.

Dzięki zakreślaczom Stabilo Boss zarówno w wersji pełnowymiarowej jak i mini możesz tworzyć linie o szerokości 2 i 5 mm.

W naszej kolekcji nie mogło zabraknąć nowszej, ale równie kultowej serii zakreślaczy Stabilo “Swing Cool Pastel Edition”. Podobnie jak w przypadku Stabilo Boss również te zakreślacze dostępne są w dwóch zestawach – zawierającym 4 lub 6 odcieni. Pierwszą zauważalną różnicą pomiędzy tymi dwiema seriami jest budowa samych zakreślaczy – wersja Boss jest o wiele szersza, natomiast Swing Cool zgrabniejsza i węższa, dzięki czemu masz możliwość dobrania zakreślaczy Stabilo tak, aby jak najlepiej leżały w Twojej dłoni. Szerokość kreski, jaką jesteś w stanie uzyskać tym konkretnym zestawem to 1 i 4 mm.

Zakreślacze Stabilo i idące za nimi możliwości

Podkreślacze Stabilo idealnie sprawdzą się podczas robienia notatek do szkoły czy na studia, ale nadadzą się również do użytku w planerze lub organizerze np. do zaznaczania nagłówków. Bez wątpienia możesz nimi pracować również w swoim bullet journalu. Pomimo pastelowych kolorów są one doskonale widoczne, ale jednocześnie nie musisz obawiać się przytłoczenia różnorodnymi kolorami.

Stabilo to zakreślacze, których nie wiedziałaś, że potrzebujesz (ale mamy nadzieję, że już wiesz). Zakreślaj, podkreślaj i czerp jak najwięcej przyjemności z zabawy kolorami. Z zakreślaczami Stabilo żadna ważna data już Ci nie umknie, a istotne informacje w Twoich konspektach ze studiów lub podręcznikach szkolnych przestaną się chować przed Twoim wzrokiem.

Zakreślacze Stabilo to nie jedyne perełki, które na Ciebie czekają

Niespodzianka! W ofercie mamy nie tylko podkreślacze Stabilo, ale również produkowane przez tę firmę bestsellerowe cienkopisy. Dzięki różnorodnej ofercie zarówno fanki pastelowych kolorów, jak i tych nieco żywszych powinny znaleźć coś dla siebie. Cienkopisy Stabilo, podobnie jak zakreślacze, kupisz u nas w fantastycznych zestawach.