Biuwar

Czy masz czasem wrażenie, że notatki wymykają Ci się spod kontroli? Lub, być może, zwykły zeszyt zdaje się mieć zawsze za mało miejsca? Albo jesteś fanką rysowania obszernych map myśli? Jak tu pomieścić wszystko, nad czym aktualnie pracujesz, na zwykłych kartkach papieru czy też w notatniku? Z pomocą nadchodzi proste, ale pomocne narzędzie, a więc…

Biuwar, czyli podkładka na biurko!

Czyli co dokładnie? Biuwar to rodzaj podkładki na biurko składającej się z kilkudziesięciu kart w rozmiarze A3 – mniejszym, dopasowanym do mniejszych przestrzeni, lub A2 – nieco większym, pasującym do większych biurek czy stołów do pracy. Dzięki swojemu wspaniałemu designowi fantastycznie ozdobi miejsce pracy, a dodatkowo sprawi, że Twoje zapiski będą dostępne na wyciągnięcie ręki zawsze, gdy będziesz tego potrzebować. Gdy miejsce na notatki kończy się, odrywasz zapisaną kartę i zaczynasz zupełnie od początku!

Podkładka na biurko z kalendarzem

Dzięki swojej formie biuwar spełni funkcję nie tylko miejsca na wszystkie notatki, ale także będzie bardzo pomocny w planowaniu tygodnia. Wybierz jeden ze wzorów z kalendarzem, by cieszyć się podglądem na miesięczne kalendarze na cały rok. Dopasuj zakres dat do swoich potrzeb, zaznaczaj ważne wydarzenia czy odliczaj, ile dni lub tygodni pozostało do konkretnego terminu.

Planer – biuwar na biurko

Każda z kart biuwara pozwala Ci zaplanować cały tydzień Twoich zadań, spotkań oraz innych wydarzeń. Nawet jeśli nie planujesz każdego tygodnia – nic straconego! Biuwar nie posiada narzuconych z góry dat, dzięki czemu możesz spokojnie zrobić tydzień czy dwa przerwy od planowania bez poczucia marnowania papieru.

Jak wykorzystać biuwar?

To bardzo proste! Tylko od Ciebie zależy, jak wykorzystasz swoją podkładkę na biurko. Możesz tworzyć listy zadań – biuwar będzie do nich idealny! Swoje zadania możesz przypisać do konkretnego dnia lub umieścić je w części przeznaczonej na ogólne notatki. Papierowa podkładka na biurko z kalendarzem świetnie sprawdzi się także do śledzenia nawyków w danym tygodniu – takich jak na przykład picie określonej ilości wody. Dzięki temu, że zawsze jest na wierzchu, z łatwością zanotujesz postępy w ciągu dnia.

Świetnym sposobem na robienie notatek może być także mapa myśli – dzięki dużej ilości miejsca na notatki na biuwarze z całą pewnością będziesz w stanie zmieścić na nim wszystkie myśli i pomysły, które pojawią się w Twojej głowie. Nic Ci już nie umknie!

Dodatkowo, zamiast szukać notesu podczas na przykład rozmowy telefonicznej, by zanotować jakiś detal, biuwar będzie zawsze czekał na Twoim biurku.

Biuwar jako ozdoba Twojego miejsca pracy

Dzięki pięknym wzorom podkładek na biurko, jakie dla Was przygotowaliśmy, jesteśmy przekonani, że biuwar będzie, poza praktycznym narzędziem, także piękną ozdobą Twojego biurka, niezależnie, czy tego domowego czy w biurze. Wybierz jeden z pięknych designów dopasowanych do okładek naszych planerów i stwórz mini-kolekcję rzeczy, które pomogą Ci ogarnąć swoje życie i zaplanować dokładnie swoje cele.