Planery studenckie

Złap planer w przedsprzedaży, odbierz rabat i prezent!

Przedsprzedaż potrwa jeszcze...

Organizer Studenta

Wszystko, co najlepsze dla studentów, zamknięte w pięknej okładce

Planery Studenckie

Studia dzienne czy zaoczne? Dopasuj Personalizowany Planer Studenta do swoich potrzeb!

Personalizowany Planer Studenta

Od: 64,90

Personalizowany Planer Studenta

Od: 64,90

Personalizowany Planer Studenta

Od: 64,90

Personalizowany Planer Studenta

Od: 64,90

Personalizowany Planer Studenta

Od: 64,90

Personalizowany Planer Studenta

Od: 64,90

Personalizowany Planer Studenta

Od: 64,90

Personalizowany Planer Studenta

Od: 64,90

Personalizowany Planer Studenta

Od: 64,90

Książkowy Planer Studenta

Piękny planer książkowy dla studentów dziennych ze złoconą okładką, który będzie Twoim najlepszym przyjacielem na studiach

Książkowy Planer Studenta

65,90

Książkowy Planer Studenta

65,90

Planer w okładce z ekoskóry

Minimalistyczny planer w pięknej pozłacanej okładce z ekoskóry

Planery studenckie 2024/2025 – ogarnij akademickie życie


Niezależnie od tego, czy jesteś świeżo upieczonym studentem czy też już doświadczonym studentem studiów magisterskich, nasze Planery Studenckie są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Nasze produkty – dostępne w różnych formatach – pozwalają dopasować planowanie do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Oferujemy klasyczne planery na spirali, eleganckie organizery z ekoskóry oraz praktyczne i nowoczesne planery digital, abyś mógł wybrać to, co najlepiej odpowiada Twojemu stylowi życia i sposobowi organizacji. Wiemy, że studia to wyzwanie, ale wiemy też, że za sprawą organizacji i planowania można znacząco poprawić sobie komfort studiowania i czerpać ze studenckiego życia 100% możliwości. Bo studia to nie tylko nauka i trudy, ale też wspaniały akademicki czas. Pełen nowych wyzwań i nowych znajomości. By ten czas był jak najlepszy, warto zacząć od organizacji codzienności. I tutaj idealnie sprawdzą się planery studenckie.

Kalendarze studenckie 2024/2025 – skuteczne planowanie


Wybierz idealny wkład kalendarza studenckiego i ciesz się zorganizowanymi studiami. Koniec zapominania o terminach i pracach domowych. Wszystko masz w jednym planerze studenckim. Do wyboru mamy kilka wkładów kalendarzowych – tak byś mogła dopasować kalendarze studenckie do swoich upodobań. Każdy z wkładów kalendarzowych zawiera planer roczny – byś mogła ogarniać długofalowo; planer miesięczny – dla bliższych planów oraz planer tygodniowy w wybranym układzie – byś mogła szczegółowo pochylić się nad planami na dane tygodnie i zorganizować swoją akademicka codzienność. Skuteczne planowanie bardzo oszczędza czas. I choć na początku wydaje się skomplikowane, to później regularne korzystanie z planera może zdziałać cuda. Planery na studia to dobry pomysł, by zacząć wdrażać się w organizację. Jeśli kalendarze studenckie nauczą Cię systematyczności, to nikt nigdy Ci tego nie zabierze, a ta umiejętność wypracowana teraz zaprocentuje w przyszłości.

Nasze Planery Studenckie nie tylko pomagają śledzić terminy zajęć i egzaminów, ale także umożliwiają planowanie zadań domowych, projektów, spotkań grupowych i innych akademickich obowiązków. Dzięki przejrzystym układom tygodniowym, miesięcznym oraz specjalnym sekcjom dla studentów będziesz mogła utrzymać kontrolę nad swoim akademickim życiem i osiągać zamierzone cele z łatwością. Planery Studenckie są wyjątkowe dlatego, że oferujemy Ci dostęp do aż dwóch typów szablonów!

Planer studenta dziennego – idealne kalendarze studenckie dla studentów stacjonarnych. Dostosowany do potrzeb studentów dziennych. Z miejscem na aktualizacje planów, które zamieniają się co semestr oraz z masą innych przydatnych szablonów.

Planer studenta zaocznego – to planery na studia stworzone z myślą o studentach niestacjonarnych. To zupełnie inne studiowane niż dzienne i my to wiemy! Dlatego stworzyliśmy szablon dla studentów zaocznych, który pozwoli swobodnie rozpisać zjazdy weekendowe.

Planery na studia 2024/2025 – stylowe i funkcjonalne

Nasze Planery Studenckie są nie tylko praktyczne, ale także stylowe. Z eleganckimi wzorami, wysokiej jakości materiałami i starannym wykonaniem, nasze produkty są nie tylko narzędziem do organizacji, ale także modnym dodatkiem do Twojego akademickiego zestawu. Dodatkowo personalizowane opcje pozwalają Ci wyrazić swój indywidualny styl i uczynić swoje planowanie bardziej osobistym.

Możesz wybrać klasyczny Personalizowany Planer Studenta. Możesz zdecydować się na wersję książkową lub Organizer ekoskórzany, albo spróbować wersji digitalowej.

Personalizowany Planer Studenta to studencki planer na spirali. Oferujemy wiele pięknych okładek do wyboru – wiemy, że znajdziesz taką na swój gust. Okładki są twarde, a dzięki spirali otwierają się na płasko. Są też bardzo wytrzymałe i piękne. Możliwość personalizacji to dodatkowy atut, który pozwoli nadać planerowi osobistego wykończenia i będzie świetną pamiątką na lata. W końcu studia to najlepszy czas w życiu, prawda?

Organizer studenta to opcja dla tych, którzy lubią planować i organizować codzienność po swojemu. Wybierasz okładkę organizera i dobierasz wkłady. Dzięki temu, że okładka jest wielorazowa, możesz z niej korzystać nawet przez całą ścieżkę edukacji akademickiej. To bardzo ekologiczne rozwiązanie. Dodatkowo organizer daje możliwość swobodnego rozporządzania zawartością wewnątrz organizera studenta. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad swoimi planami i możesz dodawać i wyjmować czy też przekładać dowolnie kartki.

Planery studenckie to nie tylko papier, ale też nowoczesne i funkcjonalne wersje elektroniczne. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom oraz nowoczesności i proponujemy kalendarze studenckie idealne na tablet. Digitalowe wersje planerów na studia to wygodne rozwiązanie, jeśli planujesz notować na tablecie. Dzięki temu masz swój planer na studia zawsze pod ręką. I jest to bardzo ekologiczne rozwiązanie.

Rozpocznij Swój Akademicki Rok 2024/2025 z Naszymi Planerami Studenckimi


Niech nasze Planery Studenckie staną się Twoimi niezastąpionymi towarzyszami w drodze do osiągnięcia sukcesu w studiach i życiu akademickim. Rozpocznij swój akademicki rok zorganizowany, zmotywowany i gotowy do osiągania najlepszych wyników dzięki naszym funkcjonalnym i stylowym planerom. Odkryj naszą bogatą ofertę już dziś i zacznij planować swoją akademicką przyszłość z pewnością siebie! ​