Kalendarz książkowy A5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Kalendarz książkowy a5 – Twój sprzymierzeniec na nowy rok

Szukasz dla siebie nowego, niebanalnego rozwiązania w postaci kalendarza, który pozwoli Ci zaplanować cały następny rok? A może wróciłaś, bo nasz kalendarz książkowy a5 świetnie sprawdził Ci się już wcześniej? Niezależnie od powodu cieszymy się, że trafiłaś na tę stronę!

Znajdziesz tutaj różne wersje książkowych kalendarzy, które już niedługo mogą być Twoje i towarzyszyć Ci w Twojej niezwykłej codzienności. Piękne wzory okładek, przemyślane wnętrze, minimalizm i funkcjonalność – tak można opisać nasze książkowe planery na rok 2024.

Kalendarz książkowy a5 na 2024 – dla lubiących wygodę

Planery książkowe stanowią swoistą bazę do planowania. Jeśli potrzebujesz prostego narzędzia, które przetrwa z Tobą nawet najtrudniejsze chwile – w 2024 roku postaw na kalendarz książkowy. Wytrzymałe i cieszące oko okładki nie poddadzą się kryzysom i będą towarzyszyć Ci zawsze i wszędzie, gdziekolwiek będziesz potrzebowała swojego planera.

Niezwykle przystępny format A5 zmieści się do większości torebek, jednocześnie pozwalając zapisać w planerze wszystkie kluczowe informacje, plany, wizyty czy spotkania służbowe. Od teraz nie zapomnisz o niczym!

Warto również wspomnieć o niezwykle przydatnej zakładce oraz gumce spinającej, która utrzyma Twój książkowy kalendarz w ryzach i nie pozwoli, aby przypadkowe zdradzieckie karteczki uciekły z niego i zaginęły w odmętach Twojej torebki. Czy to nie brzmi jak wygoda?

Nowości wśród kalendarzy książkowych już w 2024 roku!

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wprowadzili czegoś całkiem nowego do naszej oferty. W tym roku możesz cieszyć się wyborem wśród rodzajów wkładów – poza wkładami tygodniowymi do wyboru otrzymujesz od nas również wkłady dzienne pozwalające zapanować nad planami w poszczególne dni i godziny!

Wśród planerów książkowych pojawią się również kompletnie nowe studenckie kalendarze – dopasowane do studentów dziennych, pozwalające zaplanować rok akademicki, wydatki, czy ogarnąć sesję.

Gdyby tego było mało… Myślisz, że format planera A5 nie jest dla Ciebie? Spójrz na naszą nowość, której wszyscy niesamowicie wyczekiwali – planer na spirali w formacie B5!