Planery tygodniowe

PLANERY TYGODNIOWE

Personalizowany planer OgarniamSię

Wybierz planer dopasowany do Twoich potrzeb

Personalizowany Planer OgarniamSię

45,43

Personalizowany Planer OgarniamSię

45,43

Personalizowany Planer OgarniamSię

45,43

Personalizowany Planer OgarniamSię

45,43

Personalizowany Planer OgarniamSię

45,43

Personalizowany Planer OgarniamSię

45,43

Personalizowany Planer OgarniamSię

45,43

Personalizowany Planer OgarniamSię

45,43

Personalizowany Planer OgarniamSię

45,43

Personalizowany Planer OgarniamSię

45,43

Planery tygodniowe książkowe

Idealne połączenie planera i kalendarza zamknięte w wyjątkowej oprawie

Planer książkowy Golden Indigo

31,45

Planer książkowy Lush Garden

31,45

Planer książkowy - Ekoskóra - Szałwia

69,90

Planer książkowy - Ekoskóra - Czarny​

34,95

Planer książkowy A6 - Lilac Orbs

24,95

Planer książkowy A6​ - Botanic Lullaby

24,95

Planery tygodniowe minimal

Wyjątkowy, minimalistyczny planer z okładką z ekoskóry, który pokochasz ​

Planer minimal tygodniowy - szałwia

Od: 69,90

Planer minimal tygodniowy - czarny

69,90

Planery z personalizacją na okładce

Dodaj swój tekst na okładkę!

Planer tygodniowy - Paproć

65,90

Planer tygodniowy - Granat

65,90

Planer tygodniowy - Las

65,90

Planer tygodniowy - Meadow

65,90

Planer tygodniowy - Splash

65,90

Planer tygodniowy - Ocean Blue

65,90

Planer tygodniowy - Cats Meadow

65,90

Planer tygodniowy - Earthy

65,90

Planer tygodniowy - Greenery

65,90

Planery B5

Więcej miejsca na Twoje plany

Planer B5 - Botanical Bliss

54,90

Planer B5 - Full of Stars

54,90

Planer B5 - Daisy Meadow

54,90

Organizer

Dowolnie przekładaj karty w twoim organizerze

Witaj w kategorii planerów tygodniowych 

Znalazłaś się w miejscu, które zapewni Ci przegląd dostępnych u nas produktów pozwalających na planowanie w wersji tygodniowej. Przekonaj się sama czy któryś z dostępnych planerów spełni Twoje oczekiwania! Ale chwila, chwila… Przecież tutaj nie znajdziesz tylko planerów na spirali! W wersji tygodniowej posiadamy również między innymi: wkłady do organizerów, listy zadań, planery tygodniowe suchościeralne na biurko oraz biuwary w formatach A3 i A2. Czy coś więcej jest Ci potrzebne do szczęścia? 

Czy udało Ci się już zapoznać z każdą wersją naszych planerów tygodniowych? 

Jeśli trafiłaś do nas po raz pierwszy możesz nie zdawać sobie sprawy, że w naszych planerach na spirali oraz organizerach dostępne są do zakupu różne wersje wkładów kalendarzowych. Planer tygodniowy w wersji na dwóch stronach, w pionie, w poziomie, planer tygodniowy w wersji na jednej stronie – łoooł trochę łatwo się pogubić. Chcielibyśmy ułatwić Ci wybór, dlatego poniżej przedstawimy Ci pokrótce czym są poszczególne rodzaje. To co, lećmy z tymi planerami tygodniowymi!

Planer tygodniowy 2024 w wersji tydzień na dwóch stronach

W tym rodzaju wkładu, jak sama nazwa wskazuje, cały tydzień został rozmieszczony na dwóch stronach. Niezależnie od tego czy wybierzesz wersję datowaną czy bez dat – graficznie są one identyczne. Dodatkowo w tym rozkładzie znajdziesz miejsce na notatki i minimalistyczny kalendarz, umożliwiający podgląd całego miesiąca z dowolnego miejsca w planerze. Warto wspomnieć, że wersja na dwóch stronach dzieli się na tę w pionie i w poziomie. Od Ciebie zależy co wybierzesz! Jeśli lubisz pisać w kolumnie, jedno zadanie pod drugim lepszym wyborem może się okazać wersja w pionie. Jeśli natomiast lubisz mieć więcej miejsca w jednej linijce, wersja w poziomie zdecydowanie jest dla Ciebie. 

 Planer tygodniowy w wersji tydzień na jednej stronie

Nada się on szczególnie dla fanek rozpisywania priorytetów i tych z Was, które lubią (albo kochają!) listy zadań. Cały tydzień umieszczony jest na połowie pierwszej strony, obok niego znajduje się miejsce na wyznaczenie tygodniowych priorytetów oraz rozpisanie najważniejszych zadań do wykonania w danym tygodniu. Jednak to nie wszystko! Druga strona to kartka w kropki, dzięki czemu nie zabraknie Ci miejsca na notatki, które możesz robić jednocześnie z planowaniem Twojego tygodnia. Według nas to zdecydowanie bardzo funkcjonalne rozwiązanie!

Opisane w powyższych dwóch nagłówkach wersje planerów tygodniowych dostępne są do wyboru zarówno w wersji do planerów na spirali (w sekcji drugiej – wkład planera), jak i jako wkłady do organizerów (w zakładce „Organizer” –> „Wkłady do organizerów”).

Przewaga planerów tygodniowych nad innymi

Zastanawiasz się co mają planery tygodniowe, a czego nie mają na przykład wersje dzienne? Przychodzimy z odpowiedzią! Jeżeli lubisz kontrolować swój czas i plany, które masz na najbliższe kilka dni to planery tygodniowe charakteryzują się przede wszystkim łatwym podglądem nadchodzących dni, bez konieczności odszukiwania konkretnych stron, wertowania planera i temu podobnych czynności. W krótkim czasie jesteś w stanie podejrzeć, który dzień masz już w całości zapełniony, a w którym uda Ci się jeszcze dorzucić jakieś spotkanie, wyjście na zakupy lub wizytę u lekarza. Wszystko w jednym miejscu, dostępne na tylko jeden jedyny „rzut oka”.

Planery tygodniowe to nie tylko wkłady do planerów personalizowanych i organizerów

Nadszedł czas, aby przedstawić Ci niektóre z naszych pozostałych planerów tygodniowych na rok 2024 i bez dat, dostępnych w tej kategorii. Myślimy, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

Planery tygodniowe suchościeralne

Idea less–waste jest bliska Twojemu sercu? Świetnie, my też staramy się funkcjonować w jej duchu, dlatego w naszym sklepie nie mogło zabraknąć produktów wielokrotnego użytku jakimi są planery tygodniowe w wersji suchościeralnej. Wystarczy jeden planer, jeden marker do tablic suchościeralnych i jedna gąbka – to całe niezbędne wyposażenie, aby móc planować przez kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt tygodni. Z naszymi planerami tygodniowymi suchościeralnymi możesz zorganizować swoje posiłki i ćwiczenia, rozpisać listę zadań czy plan zajęć.

Planery tygodniowe – biuwary A2 i A3

Kolejnymi znaczącymi produktami tej kategorii są biuwary czyli podkładki na biurko. U nas są one dostępne w kilku wzorach i formatach (mniejszy – A3 oraz większy A2). Wybierz odpowiedni dla siebie w zależności od ilości miejsca dostępnego w Twoim miejscu pracy oraz stylu który preferujesz. Na większości planerów tygodniowych w formie biuwarów znajdziesz mini kalendarze miesięczne, dużo miejsca na notatki i oczywiście miejsce na zaplanowanie poszczególnych tygodni.