Planer dla mężczyzny

PLANER DLA MĘŻCZYZNY

Planer w formie organizera

Elegancki organizer do którego możesz wkładać kartki.

Organizer 2024 - latte

109,90

Organizer 2024 - czarny

109,90

Organizer 2024 - granatowy

109,90

Planery 2024

Funkcjonalne planery z minimalistycznym i czytelnym środkiem.

Planer tygodniowy ekoskóra - czarny​

69,90

Planer książkowy, tygodniowy - Golden Indigo

31,45

Planer książkowy ekoskórzany, tygodniowy - czarny​

34,95

Planer dla mężczyzny – czy to coś dla mnie?

Jeżeli w Twojej głowie właśnie teraz krążą tego typu wątpliwości to pozwól, że zadamy Ci dwa proste pytania i na podstawie Twoich odpowiedzi spróbujemy pomóc w podjęciu decyzji.
Pytanie 1. Czy jesteś mężczyzną?
Pytanie 2. Czy chciałbyś zacząć lub kontynuować planowanie i organizowanie swojego czasu?
Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania to “tak”, “zdecydowanie” lub są innymi słowami wyrażającymi aprobatę to przestań się wahać. Planer dla mężczyzn na pewno jest dla Ciebie.

Jeśli natomiast jesteś tutaj w poszukiwaniu prezentu dla swojego chłopaka, męża, taty czy innego ważnego dla Ciebie mężczyzny to ta kategoria również będzie strzałem w dziesiątkę! Kalendarz dla mężczyzny sprawdzi się jako podarunek na różne święta – od urodzin, przez dzień chłopaka, aż po Boże Narodzenie.

Kalendarz dla mężczyzny pozwoli Ci odzyskać panowanie nad czasem

Czas ucieka Ci przez palce? Nim się obejrzysz mija cały dzień, a Ty nie zrobiłeś w sumie nic wielkiego i nie masz pojęcia na co poświęciłeś te kilkanaście godzin? Nie ryzykuj kolejnych dni i odzyskaj kontrolę nad swoim czasem z planerem dla mężczyzn już teraz. Niech zapisywanie Twoich planów, zadań do wykonania i obowiązków doda Ci motywacji i mocy sprawczej. Zaplanowanie danego dnia zajmie Ci maksymalnie 15 minut, a pozwoli uporządkować wszystkie sprawy, które będą na Ciebie czekały w ciągu najbliższych godzin. Możesz zrobić to przy porannej kawie, śniadaniu czy zamiast codziennego przeglądu Instagrama.

Organizer dla mężczyzny – wersja książkowa, na spirali, a może z wymiennymi wkładami?

Wiemy, że nasze Ogarniaczki mają odmienne style planowania, więc domyślamy się, że Panowie odwiedzający tę kategorię również lubią ogarniać na różne sposoby. Liczymy więc, że dla każdego Ogarniacza znajdzie się coś odpowiedniego.
Przedstawianie różnorodności planerów dla mężczyzn dostępnych w naszym sklepie warto zacząć od absolutnych bestsellerów jakimi są planery na spirali. To zdecydowany must-have nadający się zarówno do planowania życia prywatnego, zawodowego jak i edukacji. Jego zdecydowaną zaletą jest forma, ponieważ dzięki zamontowaniu go na spirali będziesz w stanie rozłożyć go na płasko oraz zgiąć wpół. Wszystko zależy od tego co będzie dla Ciebie wygodniejsze. Nie wyobrażamy sobie odebrać Panom możliwości personalizacji ich planerów dla mężczyzn, dlatego bez problemu dobierzesz do nich mnóstwo tematycznych dodatków z naszej oferty, a nawet dodasz napis na wybrany wzór okładki.

Jeśli natomiast zależy Ci na uniwersalnym produkcie, a możliwość spersonalizowania Twojego planera dla mężczyzny nie jest kluczową cechą, której poszukujesz to posiadamy w ofercie również fantastyczne kalendarze książkowe. Dzięki temu, że są one gotowymi produktami będą idealnym wyborem dla osób, które nie mają ochoty głowić się nad tym, czego konkretnie potrzebują w swoim planerze lub dopiero zaczynają swoją przygodę z planowaniem i organizowaniem czasu.

Ostatnią propozycją jest organizer dla mężczyzny składający się z wybranych wkładów i okładki z ekoskóry dostępnej do wyboru w stonowanych kolorach. Jego podstawową cechą jest to, że działa podobnie do segregatora i daje ogrom możliwości przekładania poszczególnych stron. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się u osób, które nie lubią monotonii i często potrzebują zmian.