Kolorowanki dla dorosłych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Kolorowanki dla dorosłych OgarniamSię
Kolejna fantastyczna nowość w OgarniamSię, takiej to się chyba nikt nie spodziewał? Bo przecież co planery mają wspólnego z kolorowankami antystresowymi? Hmm zastanawiając się teraz nad tym to chyba niewiele – oprócz tego, że oba produkty są zrobione z papieru, mają okładki i są dostępne w naszym sklepie. No cóż, najwidoczniej poniosła nas trochę wodza fantazji i kreatywności. Czy nadszedł właśnie idealny moment, żeby Ciebie też do tego zachęcić? Zdecydowanie tak!
O historii kolorowanek antystresowych dla dorosłych w bardzo dużym skrócie
Pomysł na malowanki relaksacyjne pojawił się w naszych twórczych głowach już dawno, dawno temu, za górami, za… A stop, to nie tak miało iść ;). Jeszcze raz. Pomysł mieliśmy od dawna, niestety zawsze pojawiały się inne projekty, które wygrywały w hierarchii ważności. A to nowe planery studenckie, kalendarze na 2023 rok, nowe kampanie. Nie odbierz tego źle – bardzo kochamy to co robimy. Wszystko to zdecydowanie wina za krótkiej doby na realizację tylu pomysłów. Jednak! Po miesiącach małych kroczków, z niemałymi problemami, nareszcie się udało. I oto są, nasze własne kolorowanki na odstresowanie, dostępne w dwóch całkowicie różnych i wyjątkowych wersjach. W natłoku obowiązków chyba sami powinniśmy się zaopatrzyć we własne egzemplarze.

Idea self–care czyli ogólnie pojętego dbania o siebie, swoje ciało i zdrowie zarówno fizyczne, jak i psychiczne jest nam niezmiernie bliska. Mogł*ś zobaczyć to już podczas kampanii OgarniamSię Troską, o której być może słyszał*ś albo nawet brał*ś w niej udział? Wiesz, że kolorowanki antystresowe naprawdę są w stanie pomóc Ci znaleźć chwilę czasu dla siebie oraz zapewnić odpoczynek i relaks w ciągu dnia?
Kolorowanki antystresowe dla dorosłych – zapewnij sobie chwilę wytchnienia
Czy w Twoim życiu pojawiają się takie dni, kiedy czujesz, że to po prostu nie jest Twój czas, potrzebujesz odskoczni, chociaż chwili rozluźnienia i odciągnięcia myśli od wydarzeń ostatnich dni? W takim razie naprawdę dobrze trafił*ś! Z kolorowankami odstresowującymi będzie Ci łatwiej rozładować napięcie, uspokoić emocje i biegające po głowie myśli. Zasługujesz na czas dla siebie, nigdy o tym nie zapominaj!
„Chodź, pomaluj swój świat…” z kolorowankami antystresowymi dla dorosłych
Od teraz Twój świat może mieć dokładnie takie barwy jakie chcesz – puść wodzę fantazji i pozwól kolorom płynąć bezpośrednio na rysunki w kolorowance. Daj sobie chwilę na powrót do czasów dzieciństwa, obudź w sobie wewnętrzne dziecko i baw się kolorowaniem. Absolutnie nie czuj presji, że wszystko musi być idealne, nie daj się perfekcjonizmowi – przecież nic i nikt nie jest idealne, prawda?
Alternatywne wykorzystanie kolorowanek antystresowych dla dorosłych?
Fajnym pomysłem wydaje nam się potraktowanie kolorowanki również jako trackera nastroju. Nie wiesz jak? Po prostu usiądź wygodnie, weź swoje ulubione kredki, pisadła, mazaki, cokolwiek co masz w domu, a czym możesz pokolorować obrazek i zajrzyj w głąb siebie. Pozwól swoim wewnętrznym emocjom przelać się na rysunki pod postacią różnych kolorów – możesz nawet zanotować, które kolory odpowiadają poszczególnym emocjom i sprawdzić jak czułaś się danego dnia.