Unikalne prezenty dla Twoich pracowników lub klientów

Produkty z logo Twojej firmy

Piękne i funkcjonalne produkty dla Twoich pracowników lub klientów

Tworzymy piękne materiały biurowe z możliwością dodania Twojego logo i kolorów identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

Podkładka na biurko kalendarzem, logo fimy - baner

Planery, kalendarze, biuwary

Stworzymy projekt wg Twoich wytycznych lub wykorzystamy nasz projekt i dodamy Twój logotyp lub tekst.

planer tygodniowy a5 myśl pozytywnie

Planer A5 - notes klejony z wyrywanymi kartkami

podkładka na biurko kalendarz 2018 kwiaty

Planer A3 - biuwar z wyrywanymi kartkami

planer miesięczny a5 2018

Planer A4 - notes klejony z wyrywanymi kartkami

Co możemy dla Ciebie stworzyć?

Kup gotowe produkty

Mamy wiele funkcjonalnych i pięknych planerów w naszym sklepie. Przy zamówieniach powyżej 20 produktów tego samego wzoru oferujemy zniżki.

Nasz produkt z Twoim logo

Wybierz produkt, a my dodamy do niego Twoje logo lub/i zmienimy kolory, tak aby wpasowały się w identyfikację wizualną Twojej firmy.

Zupełnie nowy produkt

Wybierz produkt, a my dodamy do niego Twoje logo lub/i zmienimy kolory, tak aby wpasowały się w identyfikację wizualną Twojej firmy.

Zniżki, terminy i płatności

ZNIŻKI PRZY ZAMÓWIENIACH GOTOWYCH PRODUKTÓW

ZASADY ZAMÓWIEŃ

PŁATNOŚCI

Skontaktuj się z nami

Adres e-mail: magdalena@ogarniamsie.pl

Planer z logo firmy - piękny i funkcjonalny prezent

W OgarniamSię tworzymy piękne i funkcjonalne planery, podkładki na biurko (biuwary), wkłady do organizerów. Duża część naszych planerów to bloczki z wyrywanymi kartkami, które świetnie sprawdzają się w biurze. Planer taki będzie zawsze pod ręką - na biurku w formacie A2 lub A3, w szufladzie w formacie A4, A5 lub A6. Gdy planer jest w pełni zapisany, wystarczy wyrwać kartkę z bloczku i zacząć zapisywać nowy miesiąc, tydzień, czy dzień w zależności od typu planera. Duże planery, podkładki na biurko w formacie A2 lub A3 można podłożyć pod klawiaturę komputera lub pod laptopa. Osoby, które będą korzystać z podkładki będą miały coś zawsze pod ręką, aby zapisać coś ważnego. Dodatkowo większość podkładek na biurko to podkładki z kalendarzem. W szybki i prosty sposób pomogą one odnaleźć datę, czy zaznaczyć ważną informację lub wydarzenie odległe w przyszłości. Dodatkowo na części podkładek znajdują się planery tygodniowe, które pomagają w organizacji i realizacji zadań.

Dbamy o to, aby każdy planer miał naprawdę piękny projekt. Wierzymy w to, że każdy pracuje lepiej w uporządkowanym, ale również estetycznym miejscu pracy. Dlatego też staramy się tworzyć piękne produkty, takie z którymi naprawdę się chce pracować.

Unikalny prezent dla pracowników i klientów

Planery takie mogą posłużyć również jako idealny prezent lub upominek dla klientów. Koszty produkcji planerów porównywalne są z kosztem produkcji zwykłych notesów. Planery w przeciwieństwie do notesów to bardzo oryginalny upominek, ponieważ niewiele firm na rynku rozdaje właśnie tego typu podarunki dla swoich klientów. Dodatkowo są to narzędzia, do których zagląda się regularnie. Notes można odłożyć na półkę i korzystać tylko od czasu do czasu gdy chce się coś zapisać. Biuwar zaś jest zawsze na biurku, a planer ma to do siebie, że korzysta się z niego i zagląda do swoich planów. Planer z logo firmy czy biuwar z kalendarzem z logo firmy będzie świetnie więc budował Twoją markę i rozpoznawalność. Będzie to również funkcjonalny prezent, który Twój pracownik lub klient na pewno doceni.

[ratings]