Planery na spirali

Wyświetlanie 1–32 z 38 wyników

Planer na spirali to jeden z typów planerów dostępnych na naszej stronie. Cechuje się on tym, że kartki planera spięte są miedzianozłotą sprężynką. Dzięki temu zyskuje na użyteczności – z łatwością można otworzyć go na płasko, istnieje także możliwość złożenia go na pół, by ułatwić sobie notowanie.

Czy planer kołowy jest wygodny?

Tak! Wbrew temu, co może się wydawać, planer na spirali jest wygodny w użytkowaniu. Dzięki spirali jest on bardzo elastyczny i można złożyć go tak, by pisanie w nim stało się jak najwygodniejsze. Spirala sprawia także, że możemy dokonać w nim delikatnych modyfikacji – na przykład wycinając ostrożnie kartki, możemy pozbyć się miesięcy, które już za nami. Piękny, miedzianozłoty kolor spirali idealnie pasuje do wszystkich wzorów naszych okładek i cudownie je uzupełnia.

Planer tygodniowy na spirali – czy to idealne narzędzie do organizacji?

W naszej ofercie większość planerów to planery właśnie tygodniowe. Dostępne wkłady pozwolą na dopasowanie planera na spirali idealnie do swoich potrzeb. Możesz wybrać jeden z kilkunastu dostępnych wzorów okładek, dodać na nią swój własny napis, sprawiając, że planer będzie absolutnie wyjątkowy. Następnie wybierz wkład tygodniowy dopasowany do swojego stylu planowania, dodaj dodatki tematyczne i… voila! Twój idealny planer gotowy?

Chyba że… planer dzienny na spirali?

Jeżeli na co dzień masz bardzo dużo notatek, sporo spotkań i potrzebujesz miejsce, żeby pomieścić wszystkie Twoje zapiski – planer dzienny na spirali może być dla Ciebie idealny. Znajdziesz w nim każdy dzień na jednej stronie. Upewniliśmy się, byś miała miejsce na swoje plany – zarówno te, które mają już godzinę, jak i te, które być może nie zostały jeszcze doprecyzowane. Dodaliśmy do tego listę zadań, bo wiadomo – każdy z nas ma codziennie milion ważnych spraw do odhaczenia. Warto dodać, że pojawiło się również miejsce na wyznaczenie 3 priorytetów dziennie, dzięki czemu skupisz się na tym, co naprawdę dla Ciebie istotne. I oczywiście – nie mogło zabraknąć dodatkowego miejsca na notatki, bo wiemy, jak ważne jest dla Was miejsce na indywidualne zapiski.