Kilka słów o nas

Każdy ogarnia inaczej!​

Nie ma tego jednego, uniwersalnego narzędzia do organizacji, które idealne byłoby dla wszystkich. ​

Dlatego tworząc OgarniamSię przyświeca mi myśl, aby tworzyć różne narzędzia, które będziesz mogła dopasować do swojego stylu życia. ​

Ale...jak to wszystko się zaczęło?

Magda opowiada:
„Wiele lat temu sama poszukiwałam planera. Niestety nie mogłam znaleźć tego idealnego. Jak już podobała mi się okładka, to środek był dla mnie kompletnie niefunkcjonalny. Pomyślałam wtedy - a gdyby tak stworzyć swój własny planer, którego zawartość można dostosować pod siebie, do swoich potrzeb i codziennych zajęć?”

Tak też powstał nasz pierwszy produkt – na zdjęciu obok – a reszta jest już historią 😊 Rozwój sklepu rozpoczęliśmy od planerów do druku oraz tych w segregatorach. Później stworzyliśmy planery w formie zeszytu na spirali. Pierwszą edycję naszego Personalizowanego Planera OgarniamSię wypuściliśmy w 2017 roku i od tego czasu bez przerwy pracujemy nad jego ulepszaniem. Zależy nam na słuchaniu głosu naszych klientów i jeszcze lepszym dopasowywaniu naszych produktów do Waszych potrzeb. Staramy się przygotowywać nowe dodatki, projektujemy nowe, cudowne okładki i poprawiamy szablony, by były jeszcze bardziej funkcjonalne i... piękne!

Co lubimy?

Dopasowywać produkty do użytkownika

Każdy z nas jest inny – ma inne zajęcia, doświadczenia i potrzeby. Dlaczego więc jeden planer miałby pasować każdemu? W naszej pracy kładziemy duży nacisk na to, by każdy mógł wybrać takie narzędzie do planowania, jakie będzie dla niego najwygodniejsze i najlepiej dopasowane. Dlatego w naszej ofercie znajdują się zarówno planery zeszytowe, które można dopasować pod siebie, jak i kalendarze ścienne czy biurkowe, z datami lub bez – Ty wybierasz!

Dobry stosunek jakości do ceny

Zależy nam na tworzeniu produktów, których stosunek jakości do ceny jest naprawdę dobry. Jesteśmy zdania, że piękne i funkcjonalne planery nie muszą kosztować fortuny. Wiemy też, jak ważne jest rozsądne gospodarowanie finansami, dlatego wierzymy, że narzędzia, które oferujemy, zmieszczą się w każdym budżecie i pomogą w jeszcze lepszym zarządzaniu wszystkimi ważnymi sprawami w życiu.

Tworzyć w duchu less waste

Prowadzimy firmę, zachowując wartości, którymi kierujemy się na co dzień 😊 #wege #lesswaste #reuse. Zwracamy na to uwagę już na etapie produkcji – nasze planery drukowane są na papierze z odpowiedzialnych źródeł (posiada on certyfikaty ISO i FSC). Tam, gdzie nie ma takiej konieczności, nie używamy plastiku i tak też pakujemy nasze produkty – bez użycia foliowych taśm czy wypełniaczy. Dodatkowo zarówno nasze planery, jak i większość produktów produkowana jest w Polsce 😊

Nasz zespół...

Magda
Tomek
Ada
Julka
Dominika
Magda
Ania
Ola
Marysia
Paulina
Ola
Wiktoria

...oraz nasi dzielni pomocnicy

Fiora i Inka
Fado
Bonita
Tommy
Cywil
Neloszka
Hades
Myszosława
Dalia
Abisia
Lusia