Kilka słów o nas

Cześć! Miło Cię tu widzieć!

Chcielibyśmy opowiedzieć Ci trochę o tym, kto stoi za OgarniamSię, w co wierzymy i jak tworzymy nasze produkty.

Jesteśmy zdania, że nic do nas samo nie przyjdzie – każdy z nas ma wpływ na to, jak wygląda nasze życie. Produkty, które tworzymy, mają na celu pomóc nam wykorzystać nasz czas najlepiej, jak to możliwe. Wierzymy, że planowanie i organizacja naszego czasu powinno być inspirujące i kreatywne, dlatego staramy się, by nasze projekty sprawiały, że aż chce się z nimi pracować!

Ale...jak to wszystko się zaczęło?

Magda opowiada:
„Wiele lat temu sama poszukiwałam planera. Niestety nie mogłam znaleźć tego idealnego. Jak już podobała mi się okładka, to środek był dla mnie kompletnie niefunkcjonalny. Pomyślałam wtedy - a gdyby tak stworzyć swój własny planer, którego zawartość można dostosować pod siebie, do swoich potrzeb i codziennych zajęć?”

Tak też powstał nasz pierwszy produkt – na zdjęciu obok – a reszta jest już historią 😊 Rozwój sklepu rozpoczęliśmy od planerów do druku oraz tych w segregatorach. Później stworzyliśmy planery w formie zeszytu na spirali. Pierwszą edycję naszego Personalizowanego Planera OgarniamSię wypuściliśmy w 2017 roku i od tego czasu bez przerwy pracujemy nad jego ulepszaniem. Zależy nam na słuchaniu głosu naszych klientów i jeszcze lepszym dopasowywaniu naszych produktów do Waszych potrzeb. Staramy się przygotowywać nowe dodatki, projektujemy nowe, cudowne okładki i poprawiamy szablony, by były jeszcze bardziej funkcjonalne i... piękne!

Co lubimy?

Dopasowywać produkty do użytkownika

Każdy z nas jest inny – ma inne zajęcia, doświadczenia i potrzeby. Dlaczego więc jeden planer miałby pasować każdemu? W naszej pracy kładziemy duży nacisk na to, by każdy mógł wybrać takie narzędzie do planowania, jakie będzie dla niego najwygodniejsze i najlepiej dopasowane. Dlatego w naszej ofercie znajdują się zarówno planery zeszytowe, które można dopasować pod siebie, jak i kalendarze ścienne czy biurkowe, z datami lub bez – Ty wybierasz!

Dobry stosunek jakości do ceny

Zależy nam na tworzeniu produktów, których stosunek jakości do ceny jest naprawdę dobry. Jesteśmy zdania, że piękne i funkcjonalne planery nie muszą kosztować fortuny. Wiemy też, jak ważne jest rozsądne gospodarowanie finansami, dlatego wierzymy, że narzędzia, które oferujemy, zmieszczą się w każdym budżecie i pomogą w jeszcze lepszym zarządzaniu wszystkimi ważnymi sprawami w życiu.

Tworzyć w duchu less waste

Prowadzimy firmę, zachowując wartości, którymi kierujemy się na co dzień 😊 #wege #lesswaste #reuse. Zwracamy na to uwagę już na etapie produkcji – nasze planery drukowane są na papierze z odpowiedzialnych źródeł (posiada on certyfikaty ISO i FSC). Tam, gdzie nie ma takiej konieczności, nie używamy plastiku i tak też pakujemy nasze produkty – bez użycia foliowych taśm czy wypełniaczy. Dodatkowo zarówno nasze planery, jak i większość produktów produkowana jest w Polsce 😊

Nasz zespół...

Magda
Tomek
Ada
Julka
Dominika
Magda
Ania
Ola
Marysia
Paulina
Ola
Wiktoria

...oraz nasi dzielni pomocnicy

Fiora i Inka
Fado
Bonita
Tommy
Cywil
Neloszka
Hades
Myszosława
Dalia
Abisia
Lusia

Jak powstają nasze planery?

Każdy ogarnia inaczej!

Dlatego nie ma tego jednego, uniwersalnego narzędzia do organizacji, które idealne byłoby dla wszystkich.

Dlatego tworząc personalizowany planer OgarniamSię przyświecała nam myśl, aby stworzyć narzędzie, które będziesz mogła dopasować do swojego stylu życia. Każdy taki planer jest tworzony zgodnie z Twoim życzeniem - zobacz jak powstaje.