Kalendarz książkowy B5

Wyświetlanie jednego wyniku

Kalendarz książkowy B5 to absolutna nowość, która pojawiła się w naszej ofercie kalendarzy na 2024. Setki próśb i zapytań o większy planer – tak więc wysłuchaliśmy Was i postanowiliśmy wprowadzić kalendarz B5 tygodniowy.

Kalendarz książkowy 2024 B5 – jak wygląda?
Kalendarz 2024 książkowy B5 to wszystko, co najlepsze w naszym planerze na spirali, tylko w większej formie! Przygotowaliśmy Wasz ulubiony układ tygodniowy w większym formacie, by miejsca na zapiski było jeszcze więcej! Dodaliśmy także strony, które pozwolą na kompletne planowanie – takie jak kontakty i adresy, urodziny czy habit tracker, znane już z naszego planera książkowego. Całość ma format B5 (to rozmiar okładki – wkład jest ciutkę mniejszy), dzięki czemu planer nadal będzie można wrzucić ze sobą do torebki – a równocześnie, zmieści o około 40% więcej Waszych notatek!
Planer spięty jest wygodną spiralą, dzięki której planowanie i notowanie stanie się jeszcze bardziej komfortowe, niż było do tej pory. Zawiera także gumkę spinającą, w związku z czym można wygodnie go ze sobą nosić bez obawy, że pomnie się w torebce czy plecaku, gdy weźmiemy go ze sobą.

Kalendarz B5 tygodniowy – dlaczego warto wybrać większy rozmiar?
Nie da się ukryć – w tym wypadku rozmiar zdecydowanie ma znaczenie. Tak jak wspomnieliśmy wyżej: kalendarz B5 to znacznie więcej miejsca na Twoje zapiski przy zachowaniu kompaktowej formy. Taki kalendarz B5 tygodniowy możesz spokojnie zabrać ze sobą, gdy wychodzisz z domu. Może być trochę cięższy od klasycznego planera w rozmiarze A5, ale jego zalety zdecydowanie sprawiają, że jest tego wart.

Kalendarz 2024 B5 – wymiary
Dokładne wymiary kalendarza B5 to 25 centymetrów wysokości oraz 17,6 centymetra szerokości. B5 to rozmiar, który można umiejscowić w połowie drogi pomiędzy rozmiarem A4 – standardowa kartka papieru, na przykład do drukarki, a A5 – typowy zeszyt, jakie wszyscy pamiętamy ze szkoły. Rozmiat B5 jest często wymieniany jako idealny przez osoby, dla których A4 to odrobinę za dużo, by móc taki notes komfortowo ze sobą nosić, a A5 jest zbyt wąski, by pomieścić wszystkie potrzebne na co dzień zapiski.