Wkłady do organizera

Wkłady do organizera 2024/25

Wkład do organizera na rok szkolny i akademicki 2024/2025

Wkłady do organizera na 2024

Zestaw wkładów do organizera obejmujący daty na cały 2024.

Wkłady do organizera A5 - Zestaw bez dat

Niedatowane wkłady tygodniowe lub dzienne do organizera w zestawie z kalendarzem rocznym,
planerem rocznym i kalendarzami miesięcznymi.

Wkłady do organizera A5 – Niedatowane

Wkłady do organizera bez dat – idealne do planerów A5. Zacznij planować w dowolnym momencie.

Ile wkładów zmieści Twój organizer?

Okładka A5 dostępna jest w dwóch wersjach:

Musisz samodzielnie policzyć, ile wkładów pomieści Twoja okładka! Informacje o liczbie kartek znajdziesz przy poszczególnych wkładach.

okładka na organizer A5
okładka na organizer A5

Wkład do organizera A5 – 6 dziurek

Wszystkie kartki do organizera OgarniamSię są przygotowane do użycia w kalendarzach organizerach formatu A5. Posiadają one bowiem 6 dziurek na systemy ringowe organizerów. Możesz więc do woli wkładać i wyjmować nasze kartki do organizera, gdy tylko masz taką ochotę. Wszystkie wkłady do organizera są przez nas dziurkowane i przygotowane do użytku z największą starannością.

Wkłady do organizera – wybierz OgarniamSię i organizuj po swojemu

Z myślą o wszystkich, którzy nie lubią się ograniczać, a także tych, którzy mają już swój ulubiony system planowania, stworzyliśmy stylowe wkłady do organizerów. Ty masz swój sposób – my mamy dla Ciebie mnóstwo możliwości jego pięknej realizacji. W naszej ofercie znajdziesz wkłady z kalendarzem na cały rok, planer tygodniowy, dzienny, a także agendę godzinową. A może Twój organizer zmieniłaś w bullet journal? W OgarniamSię dajemy Ci do wyboru wysokiej jakości wkłady zarówno z kropkowanymi, jak i czystymi kartkami. Łącz je tak, jak chcesz! Nasze wkłady są ozdobione delikatnym wzorem w kropki – niezależnie od tego, czy wybierzesz kartki datowane, planer tygodniowy czy wkład z listą zadań – wszystko będzie idealnie ze sobą współgrać.

Daj się ponieść – planuj tak, jak lubisz

Nie ograniczaj się – dobierz kartki do organizera według swoich potrzeb. My dajemy Ci narzędzie, a od Ciebie, Twojej kreatywności i potrzeb zależy wybór wkładów. Masz nieskończone możliwości! Prowadzisz zdrowy tryb życia i chcesz kontrolować postępy treningów, a jednocześnie zaplanować fit posiłki na kolejny tydzień? Mamy dla Ciebie wkłady z planerem fitness, przepiśnikiem, planerem posiłków i jadłospisów – połącz je ze sobą, by mieć wszystko w jednym miejscu! Wiemy też, jak wiele na głowie ma każdy student i uczeń. Specjalnie dla Was mamy kartki, na których będziecie mogli zapisywać swoje zadania domowe i zaliczenia. Dzięki nim na pewno nic Wam nie umknie. Swoje sukcesy możecie śledzić i zapisywać na stronie przeznaczonej na oceny – i pękać z dumy! Również postanowienia noworoczne nie będą już wyzwaniem, gdy wybierzesz wkłady z habit tracker i planerem finansowym. Będziesz mógł śledzić swoje nowe nawyki i zgromadzone oszczędności na wymarzony wakacyjny wyjazd. Czy wspominaliśmy już, że to wszystko możesz mieć w Twoim ulubionym organizerze?

Tyle opcji! Od czego zacząć?

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z planowaniem? Zamów zestaw wkładów kalendarzowych na cały rok lub bez dat. W tym czasie przekonasz się, czy to planer dzienny czy tygodniowy skradł Twoje serce. W OgarniamSię możesz też zakupić nasze planery do druku w formie plików cyfrowych – wydrukuj je po prostu na swojej drukarce i sprawdź, które sprawują się najlepiej.