Wkłady do organizera

Wkład do organizera A5 - z datami na 2020/2021

Planery na rok 2020/2021 od lipca 2020 do grudnia 2021 włącznie.

  Wkłady do organizera A5 - bez dat

  bez dat - wysokiej jakości wydruk - idealne do planerów A5

  Wkłady do organizera A5 - Suchościeralne

  Wkłady do organizera, które możesz wykorzystać wielokrotnie. Planuj i nanoś poprawki bez konieczności kreślenia czy wyrywania kartek!

  Wkłady do organizera A6

  Wkłady do małych organizerów formatu A6.

  Sprawdź co inni myślą o naszych produktach

  • positive review  Kontakt z firmą cudowny, a planer przepiękny.

   Ewa Fąfera Avatar Ewa Fąfera
   September 25, 2018

   positive review  Wspaniały kontakt, ekspresowa wysyłka, organizer cudowny.

   Anna Lipowska Avatar Anna Lipowska
   September 24, 2018

   positive review  Bardzo polecam! Piękny spersonalizowany planner z mnóstwem różnych dodatków. Na pewno zamówię kolejny 🙂

   Marta Kaczmarek Avatar Marta Kaczmarek
   August 2, 2019
  • positive review  Szybka realizacja zamówienia, bardzo wysokiej jakości produkty 🙂

   Emilia Włodarczyk Avatar Emilia Włodarczyk
   November 17, 2018

   positive review  Zamówiłam wkłądy do planera i planer tygodniowy A4, są świetne- zostaję na stałe. Czekam na formaty A6.

   Malgorzata Markowska Avatar Malgorzata Markowska
   September 21, 2018

   5 star review  Zamówiłam podkładkę na biurko. Jeszcze piękniejsza na żywo, niż na zdjęciu na stronie. Plus szybka realizacja i przesyłka. Na pewno jeszcze coś zamówię 🙂

   Maria W. Budek Avatar Maria W. Budek
   July 17, 2018
  • positive review  polecam, ekspresowa przesyłka 😉

   Patrycja Zabielska-Sarapata Avatar Patrycja Zabielska-Sarapata
   August 26, 2018

   positive review  Świetna jakość i szybka obsługa! Polecam!

   Henryk Pszczoła Avatar Henryk Pszczoła
   October 12, 2018

   positive review  Polecam! ❤ ekspresowa realizacja i piękne wykonanie planera ?

   Zuzanna Kozłowska Avatar Zuzanna Kozłowska
   October 13, 2018
  • positive review  Super produkty, szybka i sprawna realizacja zamówienia (przesyłka pięknie przetrwała podróż w tym dużym pudełku!), nic do zarzucenia. Na pewno jeszcze kiedyś skorzystam z oferty : ) Polecam!

   Ewelina Dratkiewicz Avatar Ewelina Dratkiewicz
   November 21, 2018

   positive review  Świetna jakość produktów w atrakcyjnej cenie. Szybka przesyłka 🙂

   Klaudia Stańczyk Avatar Klaudia Stańczyk
   September 21, 2018

   positive review  Do kalendarza na 2019 można "wprowadzić się" już w listopadzie 2018. Piękna grafika, dobra jakość papieru i druku. Dla każdego z pięcioosobowej rodziny osobna tabelka. Bardzo to wygodne i ułatwiające OGARNIĘCIE SIĘ 🙂

   Renata Błażowska Avatar Renata Błażowska
   November 25, 2018
  • positive review  Najlepszy planer studenta jaki miałam !!! ?

   Zuza Adamiak Avatar Zuza Adamiak
   September 24, 2018

   positive review  Na żywo jeszcze ładniejsze niż na stronie ?

   Barbara Zyblikiewicz Słowik Avatar Barbara Zyblikiewicz Słowik
   October 29, 2018

   positive review  Piękny scieralny planer i w końcu dorwalam karteczki elektrostatyczne (nigdzie ich nie ma w sklepach!) 🙂 ?

   Inga Nowak Avatar Inga Nowak
   October 12, 2018

  Wybierz swoje wkłady do organizera i organizuj po swojemu

  Z myślą o wszystkich, którzy nie lubią się ograniczać, a także tych, którzy mają już swój ulubiony system planowania, stworzyliśmy stylowe wkłady do organizerów. Ty masz swój sposób - my mamy dla Ciebie mnóstwo możliwości jego pięknej realizacji. W naszej ofercie znajdziesz wkłady z kalendarzem na 2019 rok, planer tygodniowy, dzienny a także agendę godzinową. A może Twój organizer zmieniłaś w bullet journal? W OgarniamSię dajemy Ci do wyboru wysokiej jakości wkłady, zarówno z kropkowanymi jak i czystymi kartkami. Łącz je tak jak chcesz! Nasze wkłady są ozdobione delikatnymi wzorem w kropki - niezależnie od tego czy wybierzesz kartki datowane, planer tygodniowy czy wkład z listą zadań - wszystko będzie idealnie ze sobą współgrać.

  Daj się ponieść - planuj tak, jak lubisz

  Nie ograniczaj się - dobierz kartki do organizera według swoich potrzeb. My dajemy Ci narzędzie, a od Ciebie,Twojej kreatywności i potrzeb zależy wybór wkładów. Masz nieskończone możliwości! Niezależnie jakiej wielkości organizery preferujesz - w OgarniamSię znajdziesz zarówno wkłady do organizerów A5 jak i A6. Prowadzisz zdrowy tryb życia i chcesz kontrolować postępy treningów a jednocześnie zaplanować fit posiłki na kolejny tydzień? Mamy dla Ciebie wkłady z planerem fitness, przepiśnikiem, planerem posiłków i jadłospisów - połącz je ze sobą, by mieć wszystko w jednym miejscu! Wiemy też, jak wiele na głowie ma każdy student i uczeń. Specjalnie dla Was mamy kartki, na których będziecie mogli zapisywać swoje zadania domowe i zaliczenia. Dzięki nim na pewno nic Wam nie umknie. Swoje sukcesy możecie śledzić i zapisywać na stronie przeznaczonej na oceny - i pękać z dumy! Również postanowienia noworoczne nie będą już wyzwaniem, gdy wybierzesz wkłady z habit tracker i planerem finansowym. Będziesz mógł śledzić swoje nowe nawyki i zgromadzone oszczędności na wymarzony wakacyjny wyjazd. Czy wspominaliśmy już, że to wszystko możesz mieć w Twoim ulubionym organizerze?

  Tyle opcji! Od czego zacząć?

  Dopiero zaczynasz swoją przygodę z planowaniem? Zamów wkład na okres 3 miesięczny. W tym czasie przekonasz się, czy to planer dzienny czy tygodniowy skradł Twoje serce. W OgarniamSię możesz też zakupić nasze planery do druku w formie plików cyfrowych - wydrukuj je po prostu na swojej drukarce i sprawdź, które sprawują się najlepiej.