Organizer – okładki, wkłady i dodatki

Stwórz twój idealny organizer 2024

Twój idealny organizer w 3 krokach

okładka na organizer

1. Cudowna okładka

Piękna okładka organizera wykonana z ekoskóry w obłędnych kolorach.

2. Wkłady 2024

Wybierz datowany wkład na rok 2024 lub wkłady bez dat.

habit tracker, wkład do organizera, wypełniony

3. Dodatkowe wkłady

Wybierz do organizera dodatkowe wkłady i dopasuj go do Twoich potrzeb.

109,90

Organizer 2023/24

Organizery studenta, ucznia i nauczyciela.

Okładki do organizera

Uwielbiane przez naszych klientów okładki w cudownych kolorach z ekoskóry.

74,9079,90

Wkłady do organizera - kalendarzowe

Duży wybór wkładów do organizera A5.

Wkłady do organizera - tematyczne

Dopasuj swój organizer do Twojego stylu życia.

Akcesoria do organizera

Naklejki do organizera, przekładki i inne. Z nimi stworzysz Twój wyjątkowy i cudowny organizer.

To Twój organizer - stwórz go po swojemu

Lubisz wszystko organizować po swojemu? Żaden gotowy planer nie potrafi sprostać Twoim oczekiwaniom? Stwórz swój kalendarz od podstaw z naszym organizerem! Dajemy CI nieskończenie wiele możliwości - od Ciebie zależy, jak skompletujesz swój organizer, planer i kalendarz w jednym. Niezależnie od tego, jaki format preferujesz, u nas znajdziesz segregatory A5 oraz wkłady do organizera A5.

Cudowny organizer planner

Zacznij od podstawy i wybierz swój ulubiony segregator. Miękkie okładki z eko-skóry w pięknych pastelowych kolorach, z dodatkową kieszonką na Twoje zapiski, zdjęcia i drobnostki, będą miłym dla oka i trwałym etui na Twoje plany. Wybieraj spośród niezliczonych opcji wkładów do organizera - wybierz zestaw do planera na cały rok lub dobieraj kartki do organizera według własnych potrzeb. W OgarniamSię znajdziesz wkłady z planerem miesięcznym, tygodniowym lub dziennym - zarówno datowanym jak i bez dat - wybór zależy od Ciebie i Twojego stylu ogarniania! Oprócz tradycyjnych wkładów kalendarzowych do organizera pomyśleliśmy też o Waszych pasjach i potrzebach. Uwielbiasz gotować i chcesz mieć ulubione przepisy zawsze pod ręką? Regularnie ćwiczysz i potrzebujesz miejsca, gdzie będziesz śledzić swoje postępy w treningach? A może Twój organizer planner zmieniasz w bullet journal? Sprawdź nasze dodatkowe wkłady do organizera, gdzie znajdziesz między innymi wkłady z przepiśnikiem, planer fitness a także gładkie i kropkowane kartki do organizera. Niezależnie od tego jakie wkłady wybierzesz do swojego kalendarza, możesz być pewna, że będą idealnie ze sobą współgrać zarówno pod względem funkcjonalnym jak i estetycznym.

Personalizacja - organizer jedyny i niepowtarzalny

W OgarniamSię wiemy, że każdy ma swój indywidualny styl planowania i ogarniania, dlatego dajemy Ci możliwość personalizacji organizerów, plannerów, kalendarzy. Dzięki temu stworzony przez Ciebie organizer planner jest jedyny w swoim rodzaju i w stu procentach Twój. Stwórz swoją stronę tytułową do organizera, wybierz przekładki do segregatora i ozdabiaj swoje zapiski kolorowymi naklejkami. Takie planowanie jest czystą przyjemnością!