Kalendarz Ścienny

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Określenie kalendarz ścienny często kojarzy nam się z nudnym narzędziem służącym wyłącznie do tego, by sprawdzić, jaki dzisiaj mamy dzień. A gdyby tak z kalendarza ściennego uczynić piękną ozdobę Twojego pokoju, kuchni czy biura? Kalendarze ścienne 2023, które oferujemy, stanowią cudowne uzupełnienie naszych planerów – przygotowaliśmy ich wzory na podstawie najczęściej wybieranych przez Was okładek, przez co ze zwykłego narzędzia stają się ozdobnym elementem wystroju wnętrza.

Dlaczego warto mieć kalendarz ścienny?

Zazwyczaj wszystko notujemy w planerze czy kalendarzu, który nosimy ze sobą. Warto jednak najważniejsze plany przenieść także do kalendarza ściennego z miejscem na notatki – dzięki temu zawsze będziemy je mieć na oku, nawet jeżeli planer czy notatnik będziemy mieć w torebce. Sprawi to, że z całą pewnością nie zapomnimy o najważniejszych wydarzeniach w naszym życiu, takich jak urodziny znajomych oraz rodziny, wizytach u lekarza czy też innych umówionych spotkaniach. Dodatkowy notatnik może posłużyć za miejsce, by zanotować więcej szczegółow – być może ważny numer telefonu, przypominajkę, żeby kupić prezent czy też mini listę zakupów? Wszystko zależy od tego, na czym Ci zależy w danym miesiącu.

Jak przymocować kalendarz ścienny?

Kalendarze ścienne 2023 posiadają 13 kart złączonych spiralką z uchwytem, tak więc najprostszym sposobem na przymocowanie ich do ściany będzie umieszczenie ich na haczyku czy gwoździu. Można także zawiesić je na tablicy korkowej przy pomocy pinezki, czy też tablicy magnetycznej lub lodówce, używając odpowiednio mocnego magnesu z haczykiem.

Co znajdę w kalendarzu ściennym z notatnikiem?

Jeżeli wciąż wahasz się nad zakupem, przeczytaj, co znajdziesz w kalendarzu ściennym 2023. Oferujemy 3 rodzaje kalendarza ściennego – wersje w rozmiarze A4 w pionie oraz w poziomie, oraz jeden rodzaj w rozmiarze A3 – kalendarz rodzinny. Każdy z kalendarzy ściennych posiada przepiękną stronę tytułową dopasowaną do wzoru znajdującego się w całym planerze oraz 13 kart miesięcznych – zaczynając od grudnia 2022, a kończąc na grudniu 2023. Kalendarze w rozmiarze A4 mają zaznaczone wszystkie święta, dzięki czemu sprawdzenie, w jaki dzień wypada dane święto, nie będzie już problemem!

Co mogę zapisywać w kalendarzu ściennym do notatek?

Dzięki temu, że na karcie każdego miesiąca znajdziesz sporo miejsca na notatki, możesz przeznaczyć je dosłownie na to, co chcesz i jest Ci aktualnie potrzebne! Mogą to być zarówno notatki dotyczące bieżących wydarzeń lub ważnych spraw, jak i mini lista zadań na ten miesiąc. Na miejscu na notatki możesz także notować istotne wydarzenia z kolejnego miesiąca, które następnie przeniesiesz na kolejną kartę, gdy rozpocznie się nowy miesiąc.

Poszczególne dni na kalendarzu ściennym 2023 mają na tyle dużo miejsca, że z łatwością zapiszesz w każdej z kratek jedno, a nawet dwa wydarzenia. Dzięki temu wszystko, co istotne, może znaleźć się w jednym miejscu i na pierwszy rzut oka będziesz widziała, co przyniesie nadchodzący miesiąc.