Planer biznesowy

Ogarniam Biznes

Idealny planer dla Twojego małego biznesu.

Planer Ogarniam Biznes

79,80

Planer Ogarniam Biznes

79,80

Planer biznesowy

Piękne planery do których możesz dobrać specjalne, biznesowe wkłady.

Planer tygodniowy minimal - szałwia

Planer tygodniowy minimal - czarny

Personalizowany Planer OgarniamSię

67,90

Personalizowany Planer OgarniamSię

67,90

Personalizowany Planer OgarniamSię

67,90

Personalizowany Planer OgarniamSię

67,90

Personalizowany Planer OgarniamSię

67,90

Personalizowany Planer OgarniamSię

67,90

Personalizowany Planer OgarniamSię

67,90

Personalizowany Planer OgarniamSię

67,90

Specjalne karty do planerów biznesowych

Do planerów możesz dobrać dodatki, czyli tematyczne karty dotyczące Twojego biznesu.

NOTATKI ZE SPOTKAŃ
MÓJ BIZNES

Planer biznesowy – nadciąga pomoc w ogarnięciu firmowych spraw

Prowadzenie własnego biznesu wymaga kontrolowania i nadzorowania wielu spraw, pamiętania o różnego rodzaju terminach, płatnościach, wydatkach i masie innych tego typu rzeczy. Czasami jest tego zdecydowanie za dużo do zapamiętania i właśnie w takich momentach wspaniale sprawdza się narzędzie jakim jest planer, a w tym przypadku konkretnie planer biznesowy 2024. Stworzony z pasji do planowania, na bazie doświadczenia w prowadzeniu firmy, dedykowany dla osób, które po prostu go potrzebują. Biznes planer idealnie sprawdzi się, jeśli pracujesz w słodkiej branży cukierniczej, jako utalentowana florystka lub fotografka, a nawet jeśli to branża beauty jest Twoim królestwem. Niezależnie od tego czy jesteś fryzjerką, wizażystką czy kosmetyczką na pewno odnajdziesz coś idealnego dla siebie. 

Tworząc nasz planner biznesowy mieliśmy przed sobą jasny cel – ułatwić Ci prowadzenie własnej działalności. Czy nam się udało? Mamy nadzieję, że tak, ale koniecznie sprawdź sama i podziel się własnymi wrażeniami po testach. 

Planer biznesowy od środka, czyli czym wyróżniamy się w planerowym świecie

Wiemy, że każda z nas ma różne sposoby na ogarnianie, własne preferencje czy potrzeby. Podczas tworzenia naszego biznes planera staraliśmy się sprostać nawet najbardziej wymagającym użytkowniczkom. 

Podstawową i, naszym skromnym zdaniem, kluczową zaletą naszego planera biznesowego 2024 jest możliwość podjęcia indywidualnej decyzji w kwestii preferowanego typu wkładu. W tym miejscu zadamy Ci pytanie – ile razy kupując kalendarz okazywało się, że załączona w środku rozpiska dnia lub tygodnia kompletnie nie pasuje do wykonywanego przez Ciebie zawodu? Albo ile razy miałaś problem, żeby znaleźć dogodne miejsce na zapisanie wydatków z ostatnich dwóch miesięcy, bo w planerze nie przeznaczono wystarczającej ilości kartek na notatki? Problemów i niedociągnięć mogło być znacznie więcej, ale nie ma się co dziwić, przecież nie wszyscy muszą znać potrzeby planerowe małych biznesów. I to zdecydowanie wyróżnia nasz biznes planer – został on stworzony przez osoby prowadzące mały biznes do pomocy osobom, które również prowadzą własną, małą działalność.

Wkłady w planerze biznesowym, a specyfika zawodów

Nasze wkłady w plannerach biznesowych różni jedna cecha. Jeden z nich (wkład tygodniowy) został stworzony dla osób, które w ciągu całego tygodnia pracują mniej więcej tyle samo czasu i nie potrzebują dodatkowych ilości miejsca w niektóre dni, natomiast drugi wkład (weekendowo-tygodniowy) jest idealnie dopasowany do zawodów i osób, których charakterystyka wymaga poświęcania większej ilości czasu na pracę w weekendy. Tym co je łączy jest rozpiska godzinowa co 30 minut (od 8:00 do 21:00) oraz miejsce na notatki, ważne zadania i mini kalendarze. 

Oczywiście to nie wszystko co znajdziesz w planerze biznesowym 2024! Poza wkładami tygodniowymi z rozpiską godzinową we wnętrzu kalendarza masz do dyspozycji dużo miejsca na zapisanie wydatków, przychodów oraz zakupów w konkretnych miesiącach, stałych opłat, które ponosisz oraz ważnych adresów wraz z danymi kontaktowymi danej osoby czy firmy.

Personalizowany planer biznesowy? Dla nas to bułka z masłem

Jak większość produktów z naszej oferty tak również plannery biznesowe posiadają możliwość dodania personalizacji na wybraną przez Ciebie, twardą i wytrzymałą okładkę. Czy to nie wspaniałe? Nie dość, że sam produkt jest (a przynajmniej mamy taką nadzieję) idealnie skrojony do potrzeb Twoich i Twojego zawodu to dodatkowo masz szansę jeszcze bardziej go spersonalizować dodając na okładkę swoje imię i nazwisko, inicjały lub nazwę prowadzonej przez Ciebie działalności. 

Jeśli planer biznesowy to trochę za mało…

to mamy dla Ciebie coś wyjątkowego!

W naszej ofercie biznesowej znajdziesz dedykowane notesy dopasowane do zawodu cukiernika, fryzjerki i kosmetyczki. Liczymy na to, że sprawdzą się one jako perfekcyjne uzupełnienie Twojego planera biznesowego 2024 oraz pozwolą jeszcze lepiej rozplanować bieżące i przyszłe zlecenia oraz zamówienia.

To co? Małe biznesy łączmy się!