Planer Ślubny

PLANER ŚLUBNY

Personalizowany Planer Ślubny

Powiedz "Tak" organizacji idealnego ślubu i wesela!

Zaplanuj Twój Wielki Dzień z planerem ślubnym OgarniamSię

Mamy świadomość, jak bardzo stresujące potrafi być planowanie tak ogromnej uroczystości. Już od samego początku pojawia się cała masa pytań – “Od czego zacząć?”, “Jak rozplanować organizację ślubu i wesela w czasie?”, “Czy ja to wszystko ogarnę?”. Zanim na dobre zaczniesz się martwić wchodzimy my, cali na biało niczym Panna Młoda w sukni ślubnej i przedstawiamy naszą kategorię planerów weselnych. Ślubne dylematy nie są nam obce, dlatego postanowiliśmy zatroszczyć się o Ciebie i jak najbardziej ułatwić Ci planowanie tego szczególnego momentu, jakim bez wątpienia będzie dzień Twojego ślubu. Wierzymy, że piękny ślub nierozerwalnie łączy się z mądrym planowaniem.

To jak? Dasz nam się porwać w wir około ślubnego ogarniania? Pssst… tylko w tym wszystkim nie zapomnij o swoim planerze weselnym 😂

Wymarzony ślub, personalizowany planer ślubny…

… a może planer weselny w organizerze? U nas masz wolną rękę! Rozejrzyj się i dopasuj kalendarz ślubny do swoich potrzeb i preferencji. W naszej ofercie posiadamy aż trzy rodzaje planerów ślubnych – wersję ze zdjęciem, z personalizacją i w organizerze. 

Planer ślubny ze zdjęciem pozwoli Ci na dodanie na okładkę Waszego ulubionego zdjęcia i napisu, co nada niepowtarzalnego charakteru i sprawi, że stworzony planer Panny Młodej będzie jedyny w swoim rodzaju, unikatowy i tylko Twój. Dzięki miękkiej okładce i poręcznym rozmiarom, Twój weselny planer zmieści się do większości torebek, w związku z tym zawsze będzie mógł być przy Tobie. Ta wersja kalendarza ślubnego poza zapewnieniem przyjemności z organizacji wesela, na pewno pozostanie również piękną pamiątką już po zakończeniu ślubnej gorączki.

Planer ślubny z personalizacją umożliwi Ci wybranie jednej z trzech twardych, a co za tym idzie niezwykle trwałych, okładek z delikatnymi grafikami w ślubnym klimacie, dzięki czemu w parę minut Twój planer Panny Młodej będzie zaprojektowany. Dodatkowo w tej wersji będziesz miała możliwość dodania Waszych imion lub Twojego przyszłego nazwiska. 

Planer ślubny w organizerze to niezwykle uniwersalne narzędzie do ogarniania. Dzięki zawartemu w okładce z ekoskóry systemowi 6 ringów, po zakończeniu ślubnych przygotowań bez problemu wyciągniesz Twój kalendarz ślubny i zastąpisz go, np. wkładem na nadchodzący rok! Organizer będzie mógł służyć Ci przez wiele lat, jednocześnie niosąc za sobą ślubne wspomnienia.

Ale czy środek planera ślubnego naprawdę jest taki świetny?

Naszym (nieskromnym) zdaniem zdecydowanie tak i zaraz spróbujemy Ci to udowodnić! Niezależnie od tego, którą wersję planera lub organizera ślubnego wybierzesz, wkład będzie zawierał te same elementy, dzięki którym o niczym nie zapomnisz i dopniesz swój Wielki Dzień na ostatni guzik. 

Zaczynając od podstaw każda wersja naszych planerów weselnych zawiera roczne wkłady kalendarzowe na kolejne lata oraz kalendarze miesięczne. Nie zabrakło również miejsca na najważniejsze informacje i kontakty. 

Przechodząc do fazy przygotowań, w naszym planerze ślubnym bez problemu zaplanujesz swoją ślubną listę zadań, będziesz mogła kontrolować budżet, spisać listę gości z podziałem na tych od Pani Młodej, jak i od Pana Młodego. Nie zapomnieliśmy również o takich tematach jak wystrój sali, ustawienie stołów, weselne menu czy pomysły na atrakcje oraz prezenty dla Waszych wspaniałych gości weselnych. Lista dostępnych szablonów jest zdecydowanie dłuuuuższa i mogłaby konkurować z niejednym ślubnym welonem. 

Wiemy jak ważne jest odpowiednie dobranie sukni ślubnej i garnituru, dodatków, czy zebranie pomysłów na fryzurę i makijaż Panny Młodej. Spokojna głowa, w Twoim kalendarzu ślubnym znalazło się też miejsce na takie rzeczy wraz z możliwością spisania istotnych dat.

Oczywiście ślub i wesele na przygotowaniach się nie kończą, dlatego w naszych planerach ślubnych zawarliśmy też sekcję “przed ślubem” (obejmującą wieczór panieński i kawalerski) oraz “po ślubie” (zbierającą informacje odnośnie poprawin i Waszej podróży poślubnej).

To co wyróżnia planery ślubne OgarniamSię to połączenie funkcjonalności z pięknym designem, tak aby organizacja była nie tylko owocna, ale i niezwykle przyjemna.