Planer Ślubny

Planer Ślubny

Cudowne planery produkowane w Polsce

Personalizowany Planer Ślubny

Stwórz planer z własną personalizacją!

Organizer ślubny

Narzędzie do zadań specjalnych!

Panna Młoda 2.0

Planery cyfrowe - planuj efektywnie i nowocześnie!

Planer Ślubny - Arkusz Google

44,90

Planer Ślubny na iPada

44,90

Zaplanuj swój Wielki Dzień

z Planerem Ślubnym OgarniamSię

planer ślubny, ślub, planowanie ślubu, planer personalizowany, twarda okładka, kwiaty

Jeśli to czytasz, na Twoim palcu z dużym prawdopodobieństwem widnieje pierścionek 💍. A to oznacza... organizację ślubu i wesela!

Wiemy, że to stresujące wyzwanie. Jest tyle do ogarnięcia! Zanim na dobre zaczniesz się martwić, wchodzimy my, cali na biało niczym Panna Młoda w sukni ślubnej, a z nami nasz Planer Ślubny.

Wiemy, że każda Panna Młoda ma swoją wizję i swój styl ogarniania, dlatego przygotowaliśmy kilka rodzajów planerów - abyś mogła wybrać taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom! Znajdziesz tu:

Wybierz swój wymarzony planer i zacznij organizację jednego z piękniejszych dni w życiu!

Organizer ślubny do wydrukowania – darmowa checklista

Tak dużą i ważną imprezę pewnie organizujesz pierwszy raz i od razu nasuwa Ci się wiele pytań – jak zacząć planować ślub i wesele? Ile trzeba przeznaczyć na to czasu? Kiedy zarezerwować zespół, a kiedy wybrać suknię i garnitur? Spokojnie, odpowiedzi przyjdą same, gdy tylko usiądziesz przed gotową ślubną listą zadań.

Z miłości do organizacji i papieru

W OgarniamSię wierzymy, że planowanie powinno być inspirującym i kreatywnym elementem życia. Dlatego tworzymy nasze planery, mając na uwadze estetykę i funkcjonalność.

Przygotowywanie planera

Ręcznie robiony

Okładki personalizowane produkowane są sztuka po sztuce, ręcznie. Gdy okładki i wkłady są gotowe, wszystko składamy również ręcznie. Z połączenia tektury i papieru powstają w naszych dłoniach cudowne planery OgarniamSię!
Planery produkowane w Polsce

Produkowany we Wrocławiu

Zarówno papier, jak i okładki produkowane są w Polsce. Współpracujemy z lokalnymi drukarniami, które dostarczają nam wysokiej jakości wydruki kart i okładek wykorzystywanych w naszych planerach.
Personalizowany Planer OgarniamSię 2022 tydzień na dwóch stronach w poziomie wypełniony

Czytelność i funkcjonalność

Jest dla nas ważne, aby planery były nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Minimalistyczne, czarno-białe karty planerów, sprawiają, że nasze planery są czytelne i funkcjonalne.

Zaplanuj swój Wielki Dzień z planerem ślubnym OgarniamSię

Mamy świadomość, jak bardzo stresujące potrafi być planowanie tak ogromnej uroczystości. Już od samego początku pojawia się cała masa pytań – “Od czego zacząć?”, “Jak rozplanować organizację ślubu i wesela w czasie?”, “Czy ja to wszystko ogarnę?”. Zanim na dobre zaczniesz się martwić, wchodzimy my, cali na biało niczym Panna Młoda w sukni ślubnej i przedstawiamy naszą kategorię planerów weselnych. Ślubne dylematy nie są nam obce, dlatego postanowiliśmy zatroszczyć się o Ciebie i jak najbardziej ułatwić Ci planowanie tego szczególnego momentu, jakim bez wątpienia będzie dzień Twojego ślubu. Wierzymy, że piękny ślub nierozerwalnie łączy się z mądrym planowaniem.

To jak? Dasz nam się porwać w wir okołoślubnego ogarniania? Pssst… tylko w tym wszystkim nie zapomnij o swoim planerze weselnym – notatniku ślubnym😂

Notatnik ślubny… wymarzony ślub

… a może planer weselny w organizerze? U nas masz wolną rękę! Rozejrzyj się i dopasuj kalendarz ślubny do swoich potrzeb i preferencji.

W naszej ofercie posiadamy aż 5 rodzajów planerów ślubnych – wersję klasyczną – notatnik ślubny, z twardą okładką w dwóch wariantach do wyboru,  ze zdjęciem, z personalizacją, w organizerze oraz planer w wersji cyfrowej. 

Planer ślubny w twardej oprawie

piękny i klasyczny planer ślubny – notatnik ślubny w dwóch wersjach twardych okładek do wyboru. Możesz zdecydować się na piękną i energetyczną szałwię ze złoceniem lub na wariant oprawy zdobiony kwiatami – bukietem piwonii. Okładki są wyposażone w gumkę spinającą – żadne karteczki Ci nie uciekną. Złote akcenty – złocony napis oraz wzmocnione, złocone narożniki sprawią, że planowanie wesela będzie w nich przyjemnością.

Planer ślubny ze zdjęciem

pozwoli Ci na dodanie na okładkę Waszego ulubionego zdjęcia i napisu, co nada niepowtarzalnego charakteru i sprawi, że stworzony planer Panny Młodej będzie jedyny w swoim rodzaju, unikatowy i tylko Twój. Dzięki miękkiej okładce i poręcznym rozmiarom Twój weselny planer zmieści się do większości torebek, w związku z tym zawsze będzie mógł być przy Tobie. Ta wersja kalendarza ślubnego poza zapewnieniem przyjemności z organizacji wesela, na pewno pozostanie również piękną pamiątką już po zakończeniu ślubnej gorączki.

Planer ślubny z personalizacją

to notatnik ślubny, który umożliwi Ci wybranie jednej z trzech twardych, a co za tym idzie niezwykle trwałych, okładek z delikatnymi grafikami w ślubnym klimacie, dzięki czemu w parę minut Twój planer Panny Młodej będzie zaprojektowany. Dodatkowo w tej wersji będziesz miała możliwość dodania Waszych imion lub Twojego przyszłego nazwiska. 

Planer ślubny w organizerze

to niezwykle uniwersalne narzędzie do ogarniania. Dzięki zawartemu w okładce z ekoskóry systemowi 6 ringów, po zakończeniu ślubnych przygotowań bez problemu wyciągniesz Twój kalendarz ślubny i zastąpisz go, np. wkładem na nadchodzący rok! Organizer będzie mógł służyć Ci przez wiele lat, jednocześnie niosąc ze sobą ślubne wspomnienia.

Planer ślubny w wersji cyfrowej

to nowoczesna opcja – idealna na Panny Młodej, która ceni sobie nowoczesność i wygodę. Możesz wybrać planer ślubny w wersji digital – idealnej na tablety np. planer idealny na iPada. Stworzyliśmy też Planer Ślubny Arkusz Google – to zupełna nowość, która ma wiele zalet. Możesz korzystać z wielu urządzeń, dzielić przygotowania z narzeczonym, a to wszystko w wersji digital!

Ale czy środek planera ślubnego naprawdę jest taki świetny?

Naszym (nieskromnym) zdaniem zdecydowanie tak i zaraz spróbujemy Ci to udowodnić! 

Niezależnie od tego, którą wersję planera lub organizera ślubnego wybierzesz, wkład będzie zawierał te same elementy, dzięki którym o niczym nie zapomnisz i dopniesz swój Wielki Dzień na ostatni guzik. 

Zaczynając od podstaw, każda wersja naszych planerów weselnych zawiera roczne wkłady kalendarzowe na kolejne lata oraz kalendarze miesięczne. Nie zabrakło również miejsca na najważniejsze informacje i kontakty. 

Przechodząc do fazy przygotowań, w naszym planerze ślubnym bez problemu zaplanujesz swoją ślubną listę zadań, będziesz mogła kontrolować budżet, spisać listę gości z podziałem na tych od Panny Młodej, jak i od Pana Młodego. Nie zapomnieliśmy również o takich tematach jak wystrój sali, ustawienie stołów, weselne menu czy pomysły na atrakcje oraz prezenty dla Waszych wspaniałych gości weselnych. Lista dostępnych szablonów jest zdecydowanie dłuuuuższa i mogłaby konkurować z niejednym ślubnym welonem. 

Wiemy, jak ważne jest odpowiednie dobranie sukni ślubnej i garnituru, dodatków, czy zebranie pomysłów na fryzurę i makijaż Panny Młodej. Spokojna głowa, w Twoim kalendarzu ślubnym znalazło się też miejsce na takie rzeczy wraz z możliwością spisania istotnych dat.

Oczywiście ślub i wesele na przygotowaniach się nie kończą, dlatego w naszych planerach ślubnych zawarliśmy też sekcję “przed ślubem” (obejmującą wieczór panieński i kawalerski) oraz “po ślubie” (zbierającą informacje odnośnie poprawin i Waszej podróży poślubnej).

To, co wyróżnia planery ślubne OgarniamSię to połączenie funkcjonalności z pięknym designem, tak aby organizacja była nie tylko owocna, ale i niezwykle przyjemna.