Zakreślacze pastelowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Przepadnij w świecie delikatnych kolorów z zakreślaczami pastelowymi

Żywe kolory nie są dla Ciebie? A może uwielbiasz zakreślacze tylko za to, że są zakreślaczami, a niekoniecznie za ich barwy? W sumie to niezależnie od sytuacji świetnie trafiłaś, bo przecież przywiodła Cię tutaj Twoja miłość do pisadeł i poszerzania swojej kolekcji, prawda? W takim razie usiądź wygodnie, rozgość się i przepadnij z nami w świecie pastelowych zakreślaczy.

Pokoloruj swoje plany, notatki i zadania zakreślaczami pastelowymi

Spraw, aby codzienne zapiski, ważne daty, studenckie lub szkolne notatki stały się jeszcze wyraźniejsze oraz niezwykle piękne i estetyczne. Uważamy, że zakreślacze pastelowe nadadzą się do wszystkiego, ale w szczególności będą idealną pomocą, aby dodać do Twoich planów odrobiny pastelowych kolorów.

Podkreślacze pastelowe są niezwykle wielofunkcyjnymi pisadłami – sprawdzą się na uczelni, w szkole, w pracy czy nawet do stworzenia kreatywnego zadania dla Twojego dziecka. Od Ciebie zależy do czego będziesz chciała je wykorzystać, ale zapewniamy, że nie ma sensu się ograniczać. Co więcej tymi produktami możesz zarówno zakreślać całe zdania i wyrazy, jak również jedynie podkreślać istotne informacje. Wszystko to dzięki skośnej końcówce, dociętej specjalnie tak, aby pozwalała na osiągnięcie różnych szerokości linii (np. 2 i 5 milimetrów w przypadku zakreślaczy Stabilo).

Skoro już jesteśmy przy wielofunkcyjnych produktach to polecamy zajrzeć również do kategorii zakreślaczy dwustronnych – one dopiero są napakowane możliwościami. Od zakreślania i podkreślania, aż po robienie kropek i pisanie, a to wszystko w jednym małym, niepozornym pisaczku.

Pomóż sobie w zapamiętywaniu z zakreślaczami pastelowymi

Biała kartka z czarnym tekstem i to wszystko do zapamiętania na najbliższy tydzień? My mówimy temu stanowcze nie! I chodzi nam tutaj oczywiście o czarno białe notatki, a nie o naukę, wybacz. Gwarantujemy, że używanie pastelowych zakreślaczy pomoże Ci w kojarzeniu, zapamiętywaniu i przyswajaniu całego wymaganego materiału. Absolutnie nie musisz się martwić, że będziesz miała problem z zauważeniem pastelowych barw, ponieważ są one naprawdę dobrze widoczne, a to wszystko dzięki świetnej jakości i pigmentacji podkreślaczy pastelowych. Pomimo to nie musisz się obawiać, że zakreślony lub podkreślony tekst będzie Cię rozpraszał. My jako króliki doświadczalne naszych produktów powiemy Ci nawet w tajemnicy, że użycie ulubionych kolorów zakreślaczy pastelowych wręcz zachęca do patrzenia na zaznaczony tekst. Ponadto jesteś w stanie balansować nasyceniem koloru, poprzez przejechanie zakreślaczem kilka razy w jednym miejscu. Pastelowe zakreślacze fantastycznie sprawdzą się osobom, które nie chciałyby, aby fluorescencyjny kolor zakreślacza przytłoczył cały napis.

Zakreślacze pastelowe są połączone w zestawy, pasujące do siebie kolorystycznie, dzięki czemu nie będziesz musiała ograniczyć się do pojedynczych odcieni, a stworzysz własną, pastelową tęczę.

Uwaga!

Na jednej pastelowej kresce może się nie skończyć – zaryzykujesz?