5 pomysłów na upominki firmowe, które są piękne i praktyczne

Dobrzy pracodawcy znajdują zawsze wiele okazji, aby podarować coś swoim pracownikom: urodziny, imprezy firmowe, czy upominki świąteczne.

Jeżeli nie masz budżetu na premie pieniężne czy drogie prezenty, dobrze przemyślany upominek może pokazać, że dbasz o swoich pracowników i że zależy Ci na nich. Postaraj się nie polegać na prostych i oczywistych wyborach jak karty podarunkowe. Możesz wybrać coś co z jednej strony będzie unikalnym prezentem dla obdarowanego, a z drugiej strony pomoże mu być bardziej efektywnym w pracy. Czyż nie wspaniale by było upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i zapisać się miło w pamięci, a jednocześnie pomóc Twoim pracownikom być bardziej zorganizowanym?

Jeśli szukasz właśnie czegoś takiego, zacznij od naszej listy. Wybraliśmy kilka upominków, które są przemyślane, praktyczne i idealnie nadają się jako upominki firmowe.

gadżety upominki firmowe pomysły

 

1) Biuwar, podkładka na biurko

Od 18 zł przy zamówieniu hurtowym.

podkładka na biurko biuwar kalendarz 2018 2019 kwiaty

Każdy kto choć raz pracował w biurze chyba się z tym zetknął i przynajmniej raz własnoręcznie zapisał na nim notatkę. Podkłady na biurko, zwane biuwarami to duże notesy z kalendarzem, na których często leży nasza klawiatura lub laptop. Przydatne przy robieniu szybkich notatek, sprawdzaniu dat i ogólnie pojętej organizacji. Jednak mało kto chyba zetknął się z biuwarem, który wyglądałby nie biurowo, smutno i jak z poprzedniej epoki. Większość podkładek posiada projekty przeniesione rodem z lat 90. Projekty, które nie do końca wpasowują się w nowoczesne biura.

Choć jest to rzecz bardzo przydatna dla pracowników, możesz zamiast tego podarować jako prezent firmowy, pięknie zaprojektowany biuwar OgarniamSię. Nie brakuje im nic z punktu funkcjonalności: posiadają miejsce na notatki, kalendarze, a nawet planery tygodniowe. Z drugiej strony są po prostu piękne. W dzisiejszych czasach pracownicy oczekują, że będą pracować w pięknych i kreatywnych biurach. Z taką podkładką, na pewno miejsce pracy zyska sporo na estetyce i użyteczności.

2) Organizer

Od 48 zł przy zamówieniu hurtowym.

planer a5 ekoskóra okładka

Czy wiesz w jaki prosty sposób najlepiej pozbyć się stresu w pracy? Wypisać wszystko co się ma do zrobienia i pozbyć się wszystkiego z głowy. Wyrzucając wszystko z głowy oczyszczamy umysł i widzimy wszystko co mamy do zrobienia. Kiedy mamy ten etap za nami możemy przejść do kolejnego kroku i zaplanować działania. Do planowania są setki narzędzi: aplikacje, programy online, planery. Mało, który jednak z nich nadaje się na prezent, no bo jak, podarujesz prezent na upgrade konta Trello? Wspaniałym upominkiem może być fizyczny organizer, który posłuży obdarowanemu nie tylko w pracy, ale przy planowaniu obowiązków domowych. A przede wszystkim jest to piękny przedmiot, który wpłynie na to jak wygląda miejsce pracy, a co za tym idzie samopoczucie przy nim.

3) Planer, kalendarz ścienny

Od 22 zł przy zamówieniu hurtowym.

planer kalendarz na ścianę 2019

Wszyscy je chyba mamy w biurach w całej Polsce i wszyscy z nich korzystamy. Zaznaczamy kto i kiedy wyjeżdża na urlop, ważne daty i wydarzenia dla naszego zespołu. Jednak większości kalendarzy, które są w naszych biurach, za żadne skarby nie powieslibyśmy w domu. Dlaczego? Bo są smutne, zwykłe i brzydkie. Dlaczego więc nie zadbać o nasze biuro, tak jak o dom i wybrać coś naprawdę pięknego? Przyjemniejsze otoczenie i miejsce pracy, sprawia że lepiej się się pracuje i łatwiej się skupić.

4) List zadań – zestaw

Od 18 zł przy zamówieniu hurtowym.

zestaw notesów to do lista zadań

Piękny i przydatny prezent. Zachęca pracowników do planowania, a jednocześnie poprzez swój koloryt i ładny projekt, sprawia że miejsce pracy staje się przyjemniejsze. Wygodne w użyciu i niedrogie. Zdecydowanie zapadną w pamięć obdarowanemu pracownikowi na długo, a przede wszystkim przydadzą się.

5) Planer z Twoim logo

Od 9 zł przy zamówieniu hurtowym.

planer dzienny notatki lista zadań

Wszyscy znamy notesy, na których umieszczone są logotypy firmy. Popularny produkt wśród pakietów witających nowych pracowników w firmie czy jako gratis dla klientów. Mamy tych notesików już tak dużo, że prawdopodobnie kolejny wyląduje gdzieś w kąt, a w najgorszym wypadku prosto na makulaturę. Zamiast tego podaruj swoim pracownikom oryginalne planery. Jest to unikalna rzecz i mogę się założyć, że jeszcze nigdy, żaden z Twoich pracowników nie otrzymał takiego prezentu. Nie dość, że wyjątkowe to i ładnie zaprojektowane, takie z którymi chce się pracować. No i najważniejsze… upominek, który zaraz jest zarazem prezentem dla szefa i firmy, bo sprawia że pracownik koncentruje się na zadaniach, planuje i realizuje.

Do takiego planera, możesz dodać swój logotyp czy stworzyć go w swoich kolorach firmowych. Tutaj przeczytasz więcej o produktach z Twoim logo.

[ratings]

Jestem Magda i prowadzę bloga OgarniamSię. Miło mi Cię u nas gościć.
[sfp-page-plugin url=https://www.facebook.com/planerogarniamsie/ timeline =true locale=pl_PL height=400 show_facepile=false timeline=false]