PLANER BIUWAR PODKŁADKA NA BIURKO

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wydaje Ci się, że czas wymyka Ci się spod kontroli? Masz za dużo obowiązków na głowie? Spokojnie – to wszystko da się ogarnąć. Dobra organizacja pracy i zadań to podstawa do poukładania obowiązków zawodowych i priorytetów w życiu. Gdy raz zaczniesz planować, nigdy już nie przestaniesz, bo poczujesz prawdziwą różnicę. Jednym z pomocników, który Ci to ułatwi jest proste i wygodne narzędzie, czyli planer biurkowy, w którym zapiszesz wszystko, co dla Ciebie ważne. Lepiej się skoncentrujesz i znajdziesz miejsce na zanotowanie drobiazgów.

Planer na biurko – co to jest?

Papierowa podkładka ułatwi Ci zarządzanie czasem i pozwoli zorganizować zadania i zwiększyć produktywność. Zapisywanie swoich celów i ich odhaczanie w ciągu dnia, nie tylko motywuje do pracy, ale także znacznie poprawia efektywność, co zostało udowodnione naukowo. Biuwar na biurko to nic innego, jak papierowa podkładka z kalendarzem na cały tydzień (lub bez) i miejscem na notatki. Pola w planerze nie mają dat, ale zostały podzielone na każdy dzień tygodnia, więc samodzielnie decydujesz o tym, kiedy chcesz zacząć działać. Możesz czytelnie rozpisywać listę swoich zadań i dodatkowo notować w każdej chwili, gdy tylko masz taką potrzebę. Planer masz bowiem zawsze pod ręką. Jeśli potrzebujesz spisać ważne sprawy w dłuższym horyzoncie czasowym, wybierz podkładkę na biurko z kalendarzem. Realizacja zadań będzie wtedy dużo prostsza.

Dla kogo stworzone są podkładki na biurko?

Nasze kalendarze na biurko kierujemy do każdego, kto lubi mieć dobrze zorganizowaną pracę. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domowej pracowni czy w biurze, podkładka na biurko z kalendarzem na 2018 rok pomoże Ci zwiększyć produktywność. W polach na każdy dzień tygodnia możesz zapisywać listę zadań do wykonania, priorytety, umówione spotkania czy ważne kontakty, które spiszesz na szybko podczas rozmowy telefonicznej. Najważniejsze cele masz zawsze „na oku”, więc masz pełną kontrolę nad realizowanymi projektami. Po zakończonym tygodniu po prostu wyrywasz kartkę i zaczynasz od początku. Jeżeli szukasz biuwary do firm, więcej informacji znajdziesz tutaj.

Uwolnij umysł i notuj!

Miejsce na notatki w biuwarze tygodniowym wykorzystasz w dowolny sposób. To jak zaplanujesz swój tydzień, zależy tylko od Ciebie. Chcesz lepiej zadbać o kondycję? Stwórz w pustym polu tabelę z treningami i na bieżąco sprawdzaj, jakie postępy robisz. Może chcesz pić więcej wody lub lepiej planować posiłki? Papierowa podkładka na biurko jest na tyle duża, że możesz wydzielić kawałek przestrzeni na dodatkowe notatki, listę zakupów, a nawet kreatywne rysunki czy spontaniczne zapiski. Stawiaj na swoje priorytety i notuj po swojemu.

Pokaż mi swoje biurko, a powiem Ci, jak pracujesz

Jeśli cenisz sobie dobry design i lubisz minimalistyczną stylistykę nasza podkładka na biurko do pisania, jest właśnie dla Ciebie. Planery OgarniamSię wyróżniają się ładnym i prostym wyglądem, który dopasujesz do stylistyki dowolnego wnętrza i biurka. Biuwary papierowe sprawiają, że Twoje biurko stanie się kreatywną i inspirującą przestrzenią do pracy.