Planer

Wyjątkowe planery na 2022 rok

Personalizowany Planer OgarniamSię

Jedyny planer, który dopasujesz do swoich potrzeb! Wybierz okładkę, układ kalendarza i dodatki takie jak lubisz.

Piękne okładki w 7 różnych wzorach. Do wyboru twarda i miękka oprawa!

Od 42,90zł

Planer Książkowy 2022

Esencja najistotniejszych i najpopularniejszych kart kalendarzy i planerów, czyli wszystko to, czego potrzebujesz, aby zacząć ogarniać!

Planer biznesowy - Ogarniam Biznes

Wyjątkowy kalendarz na rok 2021 stworzony z myślą o osobach prowadzących małe biznesy, a w szczególności dla: fryzjerek, kosmetyczek, wizażystek, florystek, cukierników, fotografów.

ogarniam biznes obie okladki stojace
ogarniam biznes tygodniowy 2

od 64,90zł

Planery Bez Dat

Demotywują Cię puste kartki w Twoim planerze? Dzięki planerowi bez dat to Ty decydujesz kiedy i jak planujesz, a dodatkowo nie marnujesz papieru!

Digital Planer

Przenieś planowanie w inny wymiar! Planuj tak jak lubisz w swoim iPadzie.

Korzystaj z planera i miej wszystko pod kontrolą

W OgarniamSię chcemy, aby planowanie było inspirującym i kreatywnym momentem naszego dnia. Wierzymy, że istotą planowania nie jest górnolotny sukces, czy osiągnięcie maksimum produktywności, a wewnętrzny spokój. Wierzmy również, że planowanie to droga na skróty prowadząca do spokoju duszy – poczucia, że możemy kontrolować nasze życie i mieć realny wpływ na naszą przyszłość.

Szukasz magii? Pisz!

Do planowania potrzebujemy papieru i czynności pisania. Pisanie ulubionym długopisem na dobrej jakości papierze to magiczna czynność, której chyba nigdy nie zastąpi odgłos klawiatury komputera, czy dźwięki z aplikacji do zarządzania zadaniami. Oczywiście te dwa światy mogą ze sobą doskonale współgrać, jednak papierowy planer jest według nas niezbędny. Planer powinien nie tylko zastępować zwykłą kartkę papieru, ale powinien nam wskazywać jak mamy planować wskazując konkretne ramy. Dobrze więc jeżeli znajdziesz taki szablon planera, który Ci „leży”. Nie kupuj planerów na zapas. Jeżeli rozpoczynasz przygodę z pracą na planerach, przygotuj się na naukę i eksperymentowanie. Musisz zbadać czy wolisz planować każdy dzień z osobna, czy wystarczy Ci planowanie tygodnia na jednej kartce papieru. Czy chcesz wyznaczać priorytety na dzień, a może tylko na miesiąc?

Planer powinien być czymś do czego lubisz i chcesz wracać. Zwróć więc uwagę nie tylko na szablon, ale również na wzór. Znajdź taki który naprawdę Ci się podoba, który z chęcią będziesz zostawiać na swoim biurku w domu, bo zwyczajnie ładnie wygląda i komponuje się z dekoracją całego pokoju.