Podkładka biuwar A3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Biuwar A3 czyli kalendarz na biurko, którego nie wiedziałaś, że potrzebujesz

Zdarzyło Ci się kiedyś szukać jakiegokolwiek skrawka papieru, aby zapisać jakąś ważną rzecz, numer telefonu albo coś o czym myślałaś, że już nigdy sobie nie przypomnisz? I co, udało się go znaleźć? Jeśli tak, jesteś prawdziwą szczęściarą! W naszym przypadku dużo takich misji poszukiwawczych zakończyło się niepowodzeniem i słowami „przecież ten notatnik miał leżeć na biurku, gdzie on jest?”, „znowu zapomniałam”.

A co gdyby tak… nie trzeba było szukać? Gdybyś naprawdę zawsze miała coś takiego w jednym miejscu, np. na biurku? Myślimy, że to całkiem kuszące rozwiązanie, dlatego przedstawiamy Ci nasze biuwary A3!

Biuwar A3 – niepozorne miejsce na zapisanie wielu informacji

Gwarantujemy, że nasze leżące podkładki na biurko zapewnią Ci niesamowicie dużo wygody, a przy okazji pięknie ozdobią Twoją przestrzeń do pracy czy nauki. Oprócz miejsca na notatki, na części biuwarów w formacie A3 znajdziesz również miniaturowe kalendarze miesięczne oraz miejsce na zaplanowanie swojego dnia czy tygodnia. Nie musisz się martwić, że nie będziesz miała miejsca na inne rzeczy takie jak prywatna kolekcja pisadeł czy laptop. Format A3 prezentowany w tej kategorii świetnie sprawdzi się na mniejszych biurkach czy stołach i nie powinien utrudniać Ci wykonywania pozostałych czynności. Liczymy, że okaże się on idealnym dopełnieniem Twojego miejsca pracy. Dzięki leżącej pozycji bez problemu możesz również postawić coś na biuwarze (oby tylko nie kubek oblany kawą).

Na biuwar zawsze znajdzie się miejsce

W domu, w pracy, w małej, średniej czy dużej firmie, miejsce nie gra roli – kalendarz na biurko sprawdzi się wszędzie i każdej osobie, która potrzebuje mieć pod ręką miejsce na notatki. Warto się nad nim zastanowić, jeśli opisany na początku problem doskwiera Ci zbyt często albo na przykład jesteś tym typem osoby, która lubi mieć swoje bieżące plany i zadania zawsze przed oczami, bez poszukiwania kalendarza i jego odpowiedniej strony.

Przekonaliśmy Cię, że biuwar A3 to idealny produkt dla Ciebie? Jeśli odpowiedziałaś twierdząco, życzymy wspaniałych zakupów i niech szukanie karteczek na notatki nie będzie już Twoim utrapieniem!