Podkładka biuwar A2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Jeśli zazwyczaj pracujesz przy biurku i jest ono dla swoistym centrum dowodzenia wszechświatem, biuwar A2 będzie idealnym wyborem dla Ciebie!

Co to biuwar A2?
Biuwar tygodniowy to nic innego jak podkładka na biurko z kalendarzem oraz miejscem na cotygodniową listę zadań. Zawiera 26 odrywanych kart, tak więc wystarcza na pół roku planowania. Taki kalendarz na biurko z notesem szybko staje się akcesorium, bez którego trudno nam się obyć. Dzięki temu, że posiada kalendarz na cały rok, z łatwością można podejrzeć zarówno nadchodzące dni, jak i te, które już minęły. Znajdziesz także na nim miejsce na rozpisanie kolejnego tygodnia – jednak dzięki temu, że dni tygodnia nie są przypasowane do konkretnych dni, nie musisz martwić się, że przykładowo wyjeżdżając na urlop “stracisz” jedną z kartek, ponieważ jej nie użyjesz. Biuwar A2 zawiera także ogrom miejsca na notatki, które przydaje się zarówno do rysowania map myśli, notowania rzeczy, które dobrze jest mieć na oku, zapisywania przypominajek, jak i do notowania informacji na szybko, na przykład rozmawiać przez telefon. Taki duży biuwar na biurko stanowi piękne uzupełnienie miejsca pracy. Dzięki swoim żywym kolorom cudownie ożywi Twoje stanowisko i nada mu nowych barw.

Czy biuwar A2 nie będzie za duży?
Zdecydowanie nie! Biuwar A2, mający wymiary 42 cm x 59,4 cm, może wydawać się być dość spory, ale warto pamiętać, że można spokojnie położyć na nim klawiaturę naszego komputera czy też laptopa. Jego rozmiar zdecydowanie stanowi jego atut – dzięki temu, że jest tak duży, można spokojnie zanotować wszystkie najważniejsze sprawy i z całą pewnością pomieści je wszystkie. Daje to też ogrom możliwości, jeżeli chodzi na przykład o rysowanie map myśli – możemy spokojnie puścić wodze fantazji – duży biuwar na biurko pomieści wszystko, co nam tylko przyjdzie na myśl.
Jeżeli nigdy nie korzystałaś z biuwara, warto dać mu szansę. Stanowi on świetne połączenie planera z notatnikiem i kalendarzem na cały rok, dzięki czemu wszystko możemy mieć w jednym miejscu.