Cienkopisy do Bullet Journal

Jeśli tworzysz Bullet Journal, prowadzisz dziennik lub planer to zapewne wiesz, że dobry cienkopis to skarb! Na rynku jest ogromna ilość cienkopisów do wyboru. My wybraliśmy kilka, które szczególnie lubimy. Sprawdźcie poniżej jakie cienkopisy do Bullet Journal szczególnie polecamy.

1. Pastelowe cienkopisy Stabilo Point 88

Cienkopisy z klasycznej serii Stabilo Point 88, ale w wyjątkowym wydaniu nie w neonowych kolorach, a w delikatnych odcieniach pastelowych kolorów. Szerokość końcówki: 0,4mm. Poniżej możesz sprawdzić zestawienie wszystkich kolorów oraz porównanie cienkopisów Stabilo Point 88 z innymi pisadłami.

2. Cienkopisy Stabilo Point 88 w odcieniach niebieskiego i różowego

Cienkopisy z klasycznej serii Stabilo Point 88, tym razem jednak dla osób, które chcą tworzyć jednobarwne strony w odcieniach niebieskiego i różowego, Szerokość końcówki: 0,4mm. Zobaczcie poniżej jak wiele cudownych rzeczy można tworzyć wykorzystując tyko jedną gamę kolorów.

3. Cienkopisy Stabilo Sensor

Cienkopisy Stabilo Sensor w czterech pięknych kolorach. Bardzo precyzyjna końcówka o grubości 0,3mm. Poniżej zobaczycie między innymi cienkopis Sensor w akcji (zielony napis).

3. Duży zestaw cienkopsiów do Bullet Journal - Stabilo PointMax

Zestaw aż 12 kolorów cienkopisów pointMax. Znacznie szersza końcówka o grubości 0,8mm sprawia, że możemy nimi pisać znacznie grubsze kreski, co dalej zupełnie nowe możliwości, w porównanie do pozostałych cienkopisów. Cienkopisy PointMax dadzą również radę przy tworzeniu ozdobnych tekstów. Zobaczcie jak wypadają na tle brushpenów i jak prezentuje się wszystkie 12 kolorów:

[ratings]
Jestem Magda i prowadzę bloga OgarniamSię. Miło mi Cię u nas gościć.
[sfp-page-plugin url=https://www.facebook.com/planerogarniamsie/ timeline =true locale=pl_PL height=400 show_facepile=false timeline=false]
[instagram-feed showheader=false followcolor=a3ccc0 imageres=medium num=4 cols=2]

Będzie mi miło jak skomentujesz ten post.