Wyzwanie 2021

Wyzwanie 2021 zakończone!

Nie przegap kolejnych wyzwań i pobierz bezpłatne planery!

Ogarniam Ten Rok!

Podsumuj, zaplanuj i działaj!

.

Podając swoje dane wyrażasz zgodę na dopisanie do naszej listy subskrybcyjnej i otrzymywanie newslettera.

Zaplanuj i przygotuj się na 2021

Dowiedz się co zrobić, aby 2021 rok był przełomowym rokiem. Jeśli czujesz, że czas na zmiany, to pokażę Ci jak podsumować i zamknąć za sobą 2020 rok i jak zaplanować cele (nie postanowienia!) na 2021.

KROK PO KROKU

Otrzymasz krok po kroku informacje, jak w skuteczny i sprawdzony sposób zaplanować rok. Wszystko prześlemy na adres e-mail, który podasz na stronie.

BEZPŁATNE MATERIAŁY

Otrzymasz bezpłatne materiały - cztery różne zeszyty ćwiczeń, które pomogą Ci w planowaniu. Zeszyty ćwiczeń to pliki PDF z różnymi ćwiczeniami do samodzielnego wykonania.

MATERIAŁY VIDEO

Na naszym profilu na Instagramie pokażę Ci, jak ja planuję swój rok i jak korzystać z zeszytów ćwiczeń.

Pobierz specjalne prezenty

Przygotowaliśmy piękne zeszyty ćwiczeń do druku, które ułatwią i umilą Ci proces podsumowania 2020 i planowania celów na rok 2021.

KONKURS na Instagramie

Pokaż jak ty planujesz rok z Life Plannerem! Oznacz relacje na Instagramie hasztagiem #OgarniamTenRok i oznaczając profil @Ogarniamsie. Wybierzemy i nagrodzimy najciekawsze relacje! Więcej szczegółów poznasz w trakcie trwania wyzwania.

Zobacz, co o wyzwaniu mówili uczestnicy poprzednich edycji

Świetny sposób na pożegnanie starego roku. Dzięki spisaniu wszystkich moich pomysłów na kartce pomogły mi poukładać sobie w głowie co właściwie chcę osiągnąć w nadchodzącym roku. W końcu postanowienia noworoczne będą zrealizowane. Dziękuję za to wyzwanie. Pozdrawiam serdecznie.
5 stars rating
Alicja 🙂
Bardzo dziękuję 💞 Przez trzy poranki z rzędu z kawą u boku działałam dla siebie! Bardzo konstruktywny czas... Dużo mi się ponazywało, wyklarowało 💓 Podesłałam przyjaciółce i czuję, że wchodzę ze swobodą, spokojem i radością w Nowy Rok 💫
5 stars rating
Sandra
Wyzwanie ten rok zaskoczyło mnie, brałam w nim udział pierwszy raz i doskonale się bawiłam uzupełnianie ćwiczeń dało mi dużo satysfakcji. Dziękuję i oby tak dalej 🙂
5 stars rating
Anonimowa Ogarniaczka
planer nauczyciela Magda 1

Magda Szajniuk
Założycielka OgarniamSię

Dołącz do wyzwania!

Jedną z największych zmian w moim życiu wprowadziło planowanie roczne. Nie postanowień, które są ulotne i nietrwałe, a konkretnych celów i projektów, których realizacja zbliża mnie do tego co chcę osiągać. Dołącz do wyzwania i dowiedz się jak ja planuję i jak Ty możesz zaplanować ten rok!

.

Podając swoje dane wyrażasz zgodę na dopisanie do naszej listy subskrybcyjnej i otrzymywanie newslettera.