Program Partnerski OgarniamSię

Program partnerski OgarniamSię

Zarabiaj polecając innym Twoje ulubione produkty sklepu OgarniamSię

Na czym to polega?

Idea programu partnerskiego jest prosta. Znasz nasze produkty i z nich korzystasz? Uważasz je za naprawdę fajne i godne polecenia? Polecaj nasze produkty, a przy okazji zarabiaj na tym!

Po rejestracji w naszym programie partnerskim otrzymasz specjalny kod śledzący, który możesz dodać do linków prowadzących do naszego sklepu. Linki możesz wrzucać do swoich sieci społecznościowych, na strony lub blogi. Oprogramowanie obsługujące program partnerski śledzi, które linki i kiedy zostały kliknięte. Śledzi również wszystkie zamówienia i "widzi" kiedy osoba, która kliknęła Twój link, złożyła zamówienie. Za każde zamówienie złożone przez osobę, która kliknęła Twój link otrzymasz 15% wartości zamówienia.

DOŁĄCZ DO PROGRAMU

Wypełnij krótki formularz zamieszczony na naszej stronie i dołącz do naszego programu.

PUBLIKUJ LINKI DO SKLEPU

Publikuj linki do naszego sklepu ze specjalnym kodem śledzącym na Twoim blogu, stronie internetowej, Facebooku, Instagramie, itp.

OTRZYMUJ PROWIZJĘ OD ZAKUPU

Za każdą osoba, która kliknie w Twój link i złoży zamówienie otrzymasz prowizję w wysokości 15%

Kto może wziąć udział w programie?

Firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą, mające możliwość wystawienia faktury VAT.

Jak naliczana jest prowizja?

Otrzymasz 15% wartości zamówienia (bez kosztów przesyłki) za każde zamówienie, złożone i opłacone w ciągu 30 dni od daty kliknięcia Twojego linku. Jak dokładnie to wygląda?

  • Ania złożyła zamówienie od razu po kliknięciu Twojego linku i kupiła planer oraz zakreślacze i zapłaciła 70 zł (bez kosztów przesyłki). Za to zamówienie otrzymasz 10,50 zł prowizji.
  • Ola złożyła zamówienie dopiero po dwóch tygodniach od kliknięcia linku. Kupiła kilka podkładek na biurko, długopisy oraz planer. Za całość zapłaciła 130 zł (bez kosztów przesyłki). Za to zamówienie otrzymasz 19,50 zł prowizji.
Przykładowe podsumowanie z panelu partnera

Prowizje i wypłaty

Po rejestracji uzyskasz dostęp do panelu partnera, w którym znajdziesz informacje o liczbie kliknięć w Twoje linki, liczbie zamówień i wysokości naliczonej prowizji.

Twoja prowizja będzie wypłacana raz na kwartał, gdy osiągnie pułap 20 zł.

Ze względu na to, że klienci mają 14 dni od daty zakupu na zwrot towaru, prowizje będą wypłacane z opóźnieniem jednego miesiąca. Jeśli np. za marzec zgromadzisz 420 zł środków za prowizje, środki te zostaną wypłacone na początku kolejnego kwartału.

Środki za prowizje będą wypłacane na rachunek bankowy podany na wystawionej fakturze VAT.

Dołącz do programu już teraz!

Zacznij zarabiać promując Twoją ulubioną markę papierniczą.

Pytnia i odpowiedzi

Masz jeszcze pytania?

Linki z Twoim kodem partnerskim możesz publikować wszędzie – na Twoim blogu, Instagramie, na Twoim Facebooku. 

Niedozwolone są działania promocyjne, które będą wprowadzić w błąd odbiorcę (np. rejestrowanie domen podobnych do ogarniamsie.pl lub domen z błędem) lub działania, które mogłyby zaszkodzić marce OgarniamSię (w szczególności spamowanie). Zabronione są również wszystkie działania prowadzące do tworzenia fałszywych zamówień. Wszyscy partnerzy, którzy będą łamać te zasady, będą usuwani z programu partnerskiego.

Po rejestracji w Panelu Partnera znajdziesz specjalny generator linków. Znajdziesz tam również kod, który trzeba dodawać do linków prowadzących do sklepu OgarniamSię.

Tak. Do rozliczenia musisz nam przekazać fakturę VAT.