Planer Dzienny

Dzienny Personalizowany Planer OgarniamSię

Planer dostosowany do Twoich potrzeb pomoże Ci ogarnąć każdy dzień w dobrym (swoim) stylu!

Planer 2022-2023 Kompozycja z Boho

Gotowy Organizer OgarniamSię

Jeśli wolisz ogarniać dzień w organizerze z wymiennymi wkładami, sprawdź nasz zestaw gotowy do pracy.

organizer planer a5 pudrowy róż
.
Planner dzienny do druku A4- mockup

Efektywnie i efektownie z planerem dziennym

Plannery dzienne służą do jak najefektywniejszego wykorzystania 24 godzin jakimi dysponujemy. Każdy z nas ma tyle samo czasu. Zaoszczędzimy sobie masę stresu, starannie planując i selekcjonując zadania każdego dnia. Dzienny planer ten jest dla osób, które codziennie mają dużo rzeczy do wykonania. Jedna lista na tydzień nie jest dla nich wystarczająca, bo ciągnęłaby się do ziemi. Przejrzyściej nam będzie jeśli będziemy tworzyć listy zadań z dnia na dzień. Niektóre dostępne planery posiadają też rozpiski godzinowe, co pomoże wrzucić umówione spotkania albo zaplanować bloki czasowe na wykonanie konkretnych aktywności.

Najważniejsze w planowaniu jest wypisanie wszystkich rzeczy jakie mamy do wykonania. Nie jesteśmy w stanie wykonać ich od razu, dlatego następnym krokiem jest wybranie zadań najważniejszych. Najważniejsze to takie, które są pilne albo przybliżą Cie do osiągnięcia Twoich celów. Dlatego zawsze staramy się dodawać do naszych planerów miejsce na wypisanie priorytetów. Jeżeli takiego miejsca nie ma, zaznacz sobie zadania, na jakich powinnaś się skupić.

Różne wzory i kolory

Planery mogą być w formie zeszytu, notesu, naklejki lub notatnika na ścianę. Wybierz formę i wielkość jaka najbardziej Ci odpowiada. Jeśli często zabierasz swoje zadania ze sobą, zdecyduj się na mały notes albo zeszyt. Dzięki temu ich waga nie będzie Ci ciążyć w przemieszczaniu się. Jeśli potrzebny Ci planner do biura lub domu, może planera na ścianę będzie dobrym pomysłem albo notatnik na biurko. Każdy z nas ma inne potrzeby i inny system planowania, a my staramy się usatysfakcjonować każdego. Każdy planer, notatnik czy zeszyt jest wykonany z wysoko jakościowego papieru. Większość produktów jest również przez nas testowana. Sami planujemy codzienne zadania OgarniamSię i korzystamy ze swoich narzędzi.