Personalizowany Planer 2024

Personalizowany Planer OgarniamSię

Planer 2024/2025 na różne potrzeby, bo każda z nas ogarnia inaczej!

Zaprojektuj swój idealny planer

DOPASOWANY DO CIEBIE

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z nas ogarnia trochę inaczej. Każdy preferuje inne narzędzia, dodatki, czy wzory okładek. Dlatego stwórz taki planer, jaki Tobie najbardziej odpowiada.

PROSTY I PIĘKNY

Cały planer zaprojektowany jest w minimalistycznym stylu. Szablony planerów są proste i "czyste". Przygotowaliśmy również wiele pięknych okładek, na każdy gust.

LEKKI I PORĘCZNY

Zaprojektowaliśmy planer z myślą o tym, abyś mogła go zabrać zawsze i wszędzie. Jest lekki i poręczny, będziesz mogła go więc bez obaw zabrać na uczelnię, do pracy czy na spotkanie na mieście.

personalizowany planer 2024/2025, zielona okładka

Zaprojektuj Twój idealny planer

w 3 krokach

Krok 1: Wybierz okładkę

Trwałe, twarde okładki w kilku pięknych wzorów do wyboru, na każdy gust, z możliwością dodania Twojego imienia lub ulubionego hasła na okładkę.

Krok 2: WYBIERZ KALENDARZE

Proponujemy Ci wkład tygodniowy na aż 18 miesięcy!

Krok 2: WYBIERZ KALENDARZE

Planujesz dzień czy cały tydzień? Z datami na 2024 czy bez dat? Mamy kilka różnych wkładów do wyboru.

krok 3: WYBIERZ DODATKI

Chcesz śledzić swoje sportowe postępy? Planować posiłki? Kontrolować wydatki? Zaplanować kolejną podróż? Śledzić swoje nawyki? Dzięki dodatkom przekształcisz swój planer w idealne narzędzie do organizacji.

KROK 1. Wybierz okładkę

Proponujemy Ci cudowne okładki na każdy gust.

Jedyny i niepowtarzalny dzięki personalizacji

Wybierz wzór okładki, dodaj na nią imię lub dowolny tekst i stwórz Twój planer, jedyny w swoim rodzaju.

personalizowany planer 2024/2025

KROK 2. Wybierz wkład planera

Proponujemy Ci wkład tygodniowy z datami od 1.07.2024 do 4.01.2026 - to aż 18 miesięcy planowania!

Wybierz jeden z trzech wkładów z datami lub wkład bez dat. Wkłady datowane posiadają kalendarze od stycznia 2024 do stycznia 2025

Wszystko co potrzebujesz, aby ogarniać

Zadbaliśmy o to, aby planery były nie tylko stylowe i piękne. Ważna jest dla nas również ich funkcjonalność. Dlatego w planerze oprócz wkładów tygodniowych znajdziesz kalendarze i plany, które pomogą Ci wszystko rozplanować i rozłożyć w czasie.

personalizowany planer 2024/2025, kwiaty
personalizowany planer 2024/2025

Estetyczna strona tytułowa z miejscem na wpisanie Twoich danych.

Kalendarze od lipca 2024 oraz na cały rok 2025 pomogą Ci rozplanować ważne wydarzenia i projekty. Dzięki nim możesz mieć swoje plany zawsze pod ręką i osiągać wymarzone cele.
Wszystkie najważniejsze plany na jednej stronie. Wypisz w planerze rocznym swoje cele i priorytety na każdy miesiąc roku i wracaj do niego w każdej chwili spadku motywacji.
Zanim przejdziesz do szczegółowego planowania dnia lub tygodnia, przyjrzyj się swoim planom w szerszej perspektywie. Planowanie miesiąca pomoże Ci zarządzać długoterminowymi projektami i realnie ocenić, ile jesteś w stanie zrobić. Planer zawiera 12 planów miesięcznych.

Widok na cały tydzień z lotu ptaka. Kalendarz dostępny jest w układzie poziomym i obejmują daty od 1 lipca 2024 do 4 stycznia 2026.

Aż 20 stron w kropki na Twoje notatki i zapiski!

 

KROK 3. Dobierz dodatki

Dzięki dodatkom do planera przekształcisz Personalizowany Planer OgarniamSię w Twoje idealne narzędzie do organizacji. Dodaj do niego wszystko, czego potrzebujesz i ogarniaj!

Dodatki do planera:

Mamy ich ponad 30!

Wiemy, że każda ogarnia inaczej

Dlatego do swojego nowego planera możesz dodać dodatki, które będą najbardziej odpowiadały Twoim potrzebom! To tylko klika z nich! W ofercie mamy ich naprawdę wiele!

Dodatki do planera:

Wybierz to co Cię interesuje

Wiemy, że każdy ogarnia trochę inaczej. Dlatego do swojego nowego planera możesz dodać dodatki, które najbardziej będą odpowiadały Twoim potrzebom!

dodatek do planera, mól książkowy
dodatek do planera, moje rośliny

Piękny i funkcjonalny

Do wyboru miękka i lekka lub twarda i trwała okładka na spirali zapewniającej wygodne pisanie i przeglądanie notatek.

personalizowany planer 2024/2025

Planer szyty na Twoją miarę

Poznaj jedyny planer naprawdę dopasowany do Twoich potrzeb. Wybierz idealną dla siebie okładkę, wkłady i dodatki, i ogarniaj jak nigdy dotąd 🙌.

Z miłości do organizacji i papieru

W OgarniamSię wierzymy, że planowanie powinno być inspirującym i kreatywnym elementem życia. Dlatego tworzymy nasze planery, mając na uwadze estetykę i funkcjonalność.

Przygotowywanie planera

Ręcznie robiony

Okładki personalizowane produkowane są sztuka po sztuce, ręcznie. Gdy okładki i wkłady są gotowe, wszystko składamy również ręcznie. Z połączenia tektury i papieru powstają w naszych dłoniach cudowne planery OgarniamSię!
Planery produkowane w Polsce

Produkowany we Wrocławiu

Zarówno papier, jak i okładki produkowane są w Polsce. Współpracujemy z lokalnymi drukarniami, które dostarczają nam wysokiej jakości wydruki kart i okładek wykorzystywanych w naszych planerach.
Personalizowany Planer OgarniamSię 2022 tydzień na dwóch stronach w poziomie wypełniony

Czytelność i funkcjonalność

Jest dla nas ważne, aby planery były nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Minimalistyczne, czarno-białe karty planerów, sprawiają, że nasze planery są czytelne i funkcjonalne.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania odnośnie planerów i odpowiedzi.

Liczba kartek zależy od typu planera:

– tydzień na dwóch stronach w poziomie z datami na od lipca 2024 do 4 stycznia 2026: 104 (208 stron)

– tydzień na dwóch stronach w pionie bez dat na 12 miesięcy: 75 (150 stron)

– tydzień na dwóch stronach w poziomie bez dat na 12 miesięcy: 75 (150 stron)

– tydzień na 1 stronie bez dat na 12 miesięcy: 75 (150 stron)

– dzień na 1 stronie bez dat na 6 miesięcy: 111 (222 strony)

Wystarczy, że przy wyborze planera zaznaczysz TAK w panelu “Czy chcesz dobrac dodatki do planera?” a następnie wybierzesz dowolny dodatek w panelu Opcjonalny dodatek 1 / 2 / 3 / 4

Plany miesięczne w planerze znajdują się bezpośrednio przed danym kalendarzem tygodniowym na dany miesiąc.

Dodatki znajdują się po planach tygodniowych, a przed stronami na notatki.


Każdy dodatek ma określoną liczbę kartek. Zalecana maksymalna ilość kartek w planerach to 130 kartek.

Jeśli chcesz wiedzieć ile dodatków możesz dodać do planera, przelicz ile kartek ma wariant Twojego planera i dodaj do tego ile kartek mają wybrane dodatki.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Twój planer miał maksymalnie 150 kartek, jednak pamiętaj, że planer z większą liczbą kartek będzie dosyć gruby, a kartki w tak grubym planerze układają się mniej estetycznie.

Karty w środku są zaprojektowane w minimalnym stylu w czerni i bieli.


Kartki planerów są formatu A5. Twarda oprawa planera jest o kilka mm większa.


Spirale planerów są założone na stałe, w ten sposób, aby kartki nie wylatywały ze środka. Możesz jednak spróbować delikatnie odgiąć spiralę, wsunąć Twoje kartki na końcu planera (muszą być przedziurkowane) i ponownie zagiąć spiralę. Miej jednak na uwadze, że spirala planera może być nierówna i wyglądać mniej estetycznie po takiej operacji.

Personalizowany Planer OgarniamSię 2024/2025

Wszystko pod kontrolą z planerem dopasowanym do Twoich potrzeb!

Cześć!

Nasza filozofia jeśli chodzi o planery jest prosta – nie ma tego jedynego, idealnego. Każda z nas jest trochę inna, ma inne życiowe doświadczenia, talenty i umiejętności, jak więc jedno narzędzie miałoby odpowiadać nam wszystkim? Prowadząc OgarniamSię już kilka lat widzę, w jak różnych kombinacjach zamawiacie planery. Cały czas otrzymuję również od Was informacje, jakie są Wasze ulubione sposoby na organizację i kiedy Wy czujecie najbardziej, że góry możecie przenosić. Dlatego tworząc Personalizowany Planer OgarniamSię chcieliśmy dać Wam jak najwięcej możliwości do wyboru, tak abyście dopasowały to narzędzie do Was. Jeśli od ilości opcji rozbolała Cię głowa, to bardzo przepraszam. Lepiej chyba jednak mieć wybór, niż go nie mieć wcale? 😉 Mam nadzieję, że wybór i konfigurowanie Twojego planera będzie dla Ciebie przyjemnością, a korzystanie z niego ogromną frajdą. Jestem przekonana, że planer, który wybierzesz, będzie Ci świetnie służył przez cały rok.


Magda i cały Zespół OgarniamSię