Organizacja kuchni

organizacja juchni planery kalendarze - Organizacja kuchni

Trzymaj wszystkie przepisy w jednym miejscu

moje przepisy zeszyt - Organizacja kuchni

Trzymaj wszystkie przepisy w jednym miejscu

moje przepisy zeszyt - Organizacja kuchni

Bądź u siebie prawdziwym szefem kuchni!

szefKuchni segregator - Organizacja kuchni
szefkuchni3 - Organizacja kuchni

Organizacja Kuchni z OgarniamSię - Efektywnie i Prosto

Stworzyliśmy nie jeden, a kilka produktów do planowania posiłków i zapisywania list zakupów, aby ten proces był bardziej poręczny. Niektórzy lubią korzystać z papierowych notesów, ale warto też planować na ścieralnych planerach typu magnes na lodówkę lub laminat. Wtedy kupujemy jeden produkt i korzystamy z niego przez dłuższy czas. Papierowy z kolei możemy zabrać ze sobą na zakupy.

Idealnym centrum dowodzenia jest organizer Szef Kuchni, w którym nie tylko zaplanujesz posiłki i listy zakupów, ale też zweryfikujesz stan swoich kuchennych produktów oraz stworzysz pomysły na kolejne posiłki. Do wyboru masz kilka kolorów okładek, a w środku 4 przekładki pomagające w katalogowaniu Twoich przepisów czy pomysłów.

Ponadto uwielbiamy oszczędzać a tym samym minimalizować śmieci w naszej kuchni. Dlatego często do naszych posiłków wykorzystujemy warzywa i owoce sezonowe, nie tylko ze względu na cenę, ale też na świeżość i walory smakowe. Suchy produkty często kupujemy na wagę i unikamy jednorazowych plastikowych pojemników, dlatego w domu przesypujemy produkty do pojemników lub słoików i oznaczamy je za pomocą etykietami.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,50 out of 5)
loading - Organizacja kuchniLoading...