Organizacja kuchni

organizacja kuchni planery kalendarze

Trzymaj wszystkie przepisy w jednym miejscu

Koniec z zagubionymi notatkami i zapomnianymi przepisami! Dzięki notesowi "Moje Przepisy" w praktyczny i przejrzysty sposób uporządkujesz ulubione przepisy i zgromadzisz pomysły na posiłki.

Planuj posiłki - planer "Minimal"

Posiłki pod kontrolą! Z planerem posiłków w wersji minimalistycznej zaplanujesz jadłospis na cały tydzień oraz w prosty sposób stworzysz listę zakupów.

Stwórz swoje własne centrum dowodzenia

Zostań Szefem we własnej kuchni! Z naszym przepiśnikiem, planerem posiłków, jadłospisem i listą zakupów w jednym, zorganizujesz swoją kuchnię tak, jak lubisz.

Wybieraj świeże i sezonowe produkty

Dbasz o to co jesz i starannie wybierasz składniki? Postaw na sezonowe owoce i warzywa! Kalendarz warzyw i owoców sezonowych został zaprojektowany tak abyś mogła cieszyć się świeżymi produktami, bez względu na porę roku.

Zrób porządek w szafkach

Chcesz wprowadzić ład i porządek w kuchni? Nic prostszego! Z naszymi etykietami z łatwością uporządkujesz słoiki oraz przetwory i nigdy więcej nie będziesz musiała zastanawiać się co kryje ich wnętrze.

Organizacja Kuchni z OgarniamSię - Efektywnie i Prosto​

Stworzyliśmy nie jeden, a kilka produktów do planowania posiłków i zapisywania list zakupów, aby ten proces był bardziej poręczny. Niektórzy lubią korzystać z papierowych notesów, ale warto też planować na ścieralnych planerach typu magnes na lodówkę lub laminat. Wtedy kupujemy jeden produkt i korzystamy z niego przez dłuższy czas. Papierowy z kolei możemy zabrać ze sobą na zakupy.

Idealnym centrum dowodzenia jest organizer "Szef Kuchni", w którym nie tylko zaplanujesz posiłki i listy zakupów, ale też zweryfikujesz stan swoich kuchennych produktów oraz stworzysz pomysły na kolejne posiłki. Możesz dostosować organizer do siebie wybierając jeden z kilku dostępnych kolorów okładek.

Ponadto uwielbiamy oszczędzać a tym samym minimalizować śmieci w naszej kuchni. Dlatego często do naszych posiłków wykorzystujemy warzywa i owoce sezonowe, nie tylko ze względu na cenę, ale też na świeżość i walory smakowe. Suche produkty często kupujemy na wagę i unikamy jednorazowych plastikowych pojemników, dlatego w domu przesypujemy produkty do pojemników lub słoików i oznaczamy je za pomocą etykietami.

[ratings]