O nas

CZEŚĆ!

Jesteśmy zespołem, który tworzy OgarniamSie.pl. Chcieliśmy Ci się trochę przedstawić.

Nasz zespół

Magda

To ja, ta tajemnicza Magda z OgarniamSię. Jestem założycielką i pomysłodawczynią tego projektu. Na co dzień pracuję nad tym, żeby projekty produktów na naszej stronie były naprawdę cudowne, a grafiki równie piękne. Odpowiadam na Wasze maile, dbam także o sprawy finansowe - faktury, paragony to moja, jakże ekscytująca działka.

Tomek

Jestem partnerem biznesowym i życiowym Magdy. Wspieram ją jak tylko mogę - przy produkcji planerów, na facebooku i instagramie, przy wysyłce maili, przy tworzeniu stron (np. tej) przy pakowaniu. Wykonuję również większość telefonów, ponieważ Magda nie cierpi dzwonić.

Fiora

Dbam o to, żeby w naszym zespole była zawsze pozytywna atmosfera oraz o to, aby nikt się u nas nie przepracowywał. Jak tylko widzę u kogoś oznaki zmęczenia to zabieram go na spacer. Pilnuje również formę moich współpracowników i wykonuje z nimi różne ćwiczenia, jak np. chowanie dla nich kapci w różnych częściach naszego biura.

Dlaczego to robimy?

Wierzymy w to, że nie ma jednego, idealnego systemu planowania i organizacji. Każdy z nas jest inny, dlatego też tworzymy różne narzędzia, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Wierzymy również, że planowanie i organizacja powinno być kreatywną i inspirującą czynnością, dlatego staramy się, aby wszystkie nasze projekty były naprawdę piękne, takie z którymi chce się pracować.

Chcemy, aby OgarniamSię było miejscem gdzie znajdziesz wszystko co potrzebujesz, aby planować i organizować się w inspirujący i kreatywny sposób.

Znajdziecie nas w Social Media

Krzyknij do nas kiedyś „Cześć” pod jednym z postów na Instagramie lub Facebooku! Będzie nam bardzo miło!