Podkładka biuwar A3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Biurko – nasza oaza kreatywności i produktywności.

Mówi się, że łóżko i materac na którym śpimy powinien być naprawdę wysokiej jakości. W końcu spędzamy przeciętnie 8 godziny w łóżku, czyli ⅓ naszego życia. Mało kto jednak wspomina o istotności naszego biurka, a w końcu to przy nim spędzamy często 8 godzin dziennie. Wierzymy więc, że nasze biurko powinno być czymś przyjemnym, namiastką oazy kreatywności i produktywności. Czymś do czego chce się wracać. Dlatego stworzyliśmy podkładkę biuwar na biurko A3, która nie tylko pomaga być Ci produktywną, ale również sprawia że Twoje biurko wygląda estetycznie i ładnie.

Trzymaj wszystko na papierze, zamiast w głowie.

Masz jakiś pomysł, który nagle przyszedł Ci do głowy? Przypomniałaś sobie o czymś ważnym co musisz później zrobić? Rozmawiasz przez telefon i chcesz coś zapisać? Podkładka na biurko pozwoli Ci zapisać natychmiast to co masz w głowie. Pozwoli Ci oczyścić Twój umysł i być skoncerowaną na zadaniu, które przed Tobą stoi.
Pola z nazwami dni tygodnia pozwolą Ci rozplanować co masz do zrobienia. W polach tych możesz wypisywać zarówno zadania, rzeczy na którym powinnaś się skupić, czy też spotkania i ważne termin (np. wizyta u lekarza). Podkładka, która będzie zawsze na biurku sprawi, że Twój plan będzie zawsze widoczny, będzie zawsze na wierzchu, a zadania i terminy o których powinnaś pamiętać, będą rzucać Ci się w oczy.