Kalendarze na rok 2021

Kalendarze / Planery 2021

Kalendarze na spirali

Kalendarz w formie planerów na spirali formatu A5. Twoje plany zawsze pod ręką w cudownych planerach, które zawsze i wszędzie możesz zabrać ze sobą.

Personalizowany Planer 2021 w dłoniach
Personalizowany Planer 2021 prezentacja okładek 2

Kalendarze książkowe

W środku znajdziecie esencję najistotniejszych i najpopularniejszych kart kalendarzy i planerów, czyli wszystko to, czego potrzebujecie, aby zacząć ogarniać!

Wszystkie Okładki Planer Książkowy 2021 6

Kalendarze biznesowe

Wyjątkowy kalendarz na rok 2021 stworzony z myślą o osobach prowadzących małe biznesy, a w szczególności dla: fryzjerek, kosmetyczek, wizażystek, florystek, cukierników, fotografów.

Kompozycja okładek Planer Ogarniam Biznes 2021
Planer Ogarniam Biznes 2021 okładka z gumką

Organizery i wkłady 2021.

Kalendarz w formie organizera, z którego możesz wyciągać niepotrzebne karty i wkładać te które potrzebujesz.

Kalendarze plakatowe

Kalendarz w formie plakatu. Powieś na ścianę lub opraw w ramy. Miej wszystkie ważne daty zawsze na widoku. Formaty A1, A2 lub A3. Na rok 2019 i 2019/2020.

Kalendarze do druku

Kup, pobierz, wydrukuj w domu i ogarniaj od zaraz.

Inne, wyjątkowe kalendarze

Unikalne kalendarze, na różne okazje.

Kalendarze na 2021 rok

W OgarniamSię wierzymy, że nie ma jednego, idealnego systemu organizacji. Każdy z nas jest odrobinę inny, ma inne preferencje, upodobania, talenty i silne strony. Dlatego też, tworzymy różnorodne narzędzia, tak abyś mogła znaleźć coś naprawdę dla siebie. Przygotowaliśmy również wiele kalendarzy na rok 2021, tak abyś mogła wybrać ten ukochany, piękny i praktyczny.

Jaki kalendarz na rok 2021 wybrać?

Jeśli lubisz mieć wszystkie swoje plany, notatki zawsze na widoku i masz idealne miejsce, aby powiesić kalendarz, zastanów się nad kalendarzem ściennym na rok 2021. Nie koniecznie musisz wieszać taki kalendarz na ścianie. Równie dobrze może sprawdzić się tablica korkowa, tablica magnetyczna, wolna powierzchnia na meblach albo lodówka. Jeśli chcesz powiesić kalendarz na ścianie nie potrzebujesz wiercić żadnych otworów lub wbijać gwoździ. Wybierz kalendarz plakatowy, który jest wykonany na specjalnym papierze plakatowym. Jest to jedna karta kalendarza na cały rok w formacie A1, A2 lub A3. Wystarczy, że podkleisz kalendarz, plakat taśmą dwustronną do ścian lub taśmą dekoracyjną. Jeśli jednak masz jakiś haczyk, na którym chciałabyś zawiesić swój kalendarz wybierz ten spiralowany. Kalendarze spiralowane są w małych formatach (A4) i posiadają osobną kartę na każdy miesiąc. Po prostu planujesz każdy miesiąc z osobna.

Jeśli pracujesz przy biurku i biurko to Twoje centrum dowodzenia wszechświatem to sprawdź kalendarze, podkładki na biurko (biuwary). Łączą one zalety planera, kalendarza i notatnika w jedno. Posiadają powiem i kalendarz i planer i miejsce na notatki. Są większe niż normalne planery. Format A2 jest na tyle duży, że spokojnie możesz położyć na nim klawiaturę komputera lub laptopa. Gdy tylko potrzebujesz sprawdzić datę, masz kalendarz na podkładce zawsze pod ręką. Gdy chcesz zapisać coś to masz notatnik pod ręką. Świetnym rozwiązaniem może się również okazać kalendarz stojący, który możesz postawić na swoim biurku. Nie zajmuje on tyle miejsca ile podkładka, a taki kalendarz sprawi, że będziesz mieć zawsze Twój planer i kalendarz pod ręką.

Jeśli wolisz zaś proste rozwiązania i wystarczą Ci kartki luzem z kalendarzem na rok 2021, sprawdź kalendarze do druku. Znajdziesz tam wiele wzorów, w różnych formatach kalendarzy, również jako wkład do organizera na rok 2021.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (3 votes, average: 5,00 out of 5)