Kalendarze na rok 2019

Kalendarz magnetyczny

Idealny na lodówkę z miejscem na notatki.

Kalendarze do druku

Kup, pobierz, wydrukuj w domu i ogarniaj od zaraz.

Kalendarze na 2019

W OgarniamSię wierzymy, że nie ma jednego, idealnego systemu organizacji. Każdy z nas jest odrobinę inny, ma inne preferencje, upodobania, talenty i silne strony. Dlatego też, tworzymy różnorodne narzędzia, tak abyś mogła znaleźć coś naprawdę dla siebie. Przygotowaliśmy również wiele kalendarzy na rok 2019, tak abyś mogła wybrać ten ukochany, piękny i praktyczny.

Jaki kalendarz na rok 2019 wybrać?

Jeśli lubisz mieć wszystkie swoje plany, notatki zawsze na widoku i masz idealne miejsce, aby powiesić kalendarz, zastanów się nad kalendarzem ściennym na rok 2019. Nie koniecznie musisz wieszać taki kalendarz na ścianie. Równie dobrze może sprawdzić się tablica korkowa, tablica magnetyczna, wolna powierzchnia na meblach albo lodówka. Jeśli chcesz powiesić kalendarz na ścianie nie potrzebujesz wiercić żadnych otworów lub wbijać gwoździ. Wybierz kalendarz plakatowy, który jest wykonany na specjalnym papierze plakatowym. Jest to jedna karta kalendarza na cały rok w formacie A1, A2 lub A3. Wystarczy, że podkleisz kalendarz, plakat taśmą dwustronną do ścian lub taśmą dekoracyjną. Jeśli jednak masz jakiś haczyk, na którym chciałabyś zawiesić swój kalendarz wybierz ten spiralowany. Kalendarze spiralowane są w małych formatach (A4) i posiadają osobną kartę na każdy miesiąc. Po prostu planujesz każdy miesiąc z osobna.

Jeśli pracujesz przy biurku i biurko to Twoje centrum dowodzenia wszechświatem to sprawdź kalendarze, podkładki na biurko (biuwary). Łączą one zalety planera, kalendarza i notatnika w jedno. Posiadają powiem i kalendarz i planer i miejsce na notatki. Są większe niż normalne planery. Format A2 jest na tyle duży, że spokojnie możesz położyć na nim klawiaturę komputera lub laptopa. Gdy tylko potrzebujesz sprawdzić datę, masz kalendarz na podkładce zawsze pod ręką. Gdy chcesz zapisać coś to masz notatnik pod ręką. Świetnym rozwiązaniem może się również okazać kalendarz stojący, który możesz postawić na swoim biurku. Nie zajmuje on tyle miejsca ile podkładka, a taki kalendarz sprawi, że będziesz mieć zawsze Twój planer i kalendarz pod ręką.

Jeśli wolisz zaś proste rozwiązania i wystarczą Ci kartki luzem z kalendarzem na rok 2019, sprawdź kalendarze do druku. Znajdziesz tam wiele wzorów, w różnych formatach kalendarzy, również jako wkład do organizera na rok 2019.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...